Selin Şekerci


Mine Mutlu'nun kızı hukuk savaşı başlattı
Mine Mutlu'nun kızı hukuk savaşı başlattı 1990 yılında vefat eden ünlü oyuncu Mine Mutlu’nun hayatı bir diziye konu oldu. Ancak Mutlu’nun ailesi bu durumdan rahatsızlık duydu. Mutlu’nun kızı Büşra Çulha, “Annemin sırları iznimiz olmadan açığa çıkarıldı, şikayetçiyim” dedi.
Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşkı sessiz sedasız bitti
Selin Şekerci ve İbrahim Selim aşkı sessiz sedasız bitti Şovmen İbrahim Selim’in programına konuk ettiği oyuncu Selin Şekerci ile aşkı 7 ay sürdü. Neşeli çift, ilişkilerini sessiz sedasız sonlandırdı. Birbirlerini silmeye kıyamadılar.
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında "Benden Ne Olur?"da 'Sertab Bal'ın iç sesini canlandıran Enis Arıkan, rolüyle ilgili olarak "Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan'ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz" yorumunu yaptı.
Hazal Kaya: "Evdeki herkes pozitif"
Hazal Kaya: "Evdeki herkes pozitif" Selin Şekerci'nin Corona virüse yakalanmasının ardından test yaptıran Hazal Kaya da pozitif çıktığını açıkladı.
Selin Şekerci'nin Covid-19 testi pozitif çıkınca Hazal Kaya panikledi
Selin Şekerci'nin Covid-19 testi pozitif çıkınca Hazal Kaya panikledi Hazal Kaya’nın başrolünü Onur Tuna ve Enis Arıkan’la paylaştığı "Benden Ne Olur?" filmi 14 Ocak’ta gösterime giriyor.
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan "Benden Ne Olur?" 14 Ocak’ta vizyona giriyor.
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı!
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.