Selin Şekerci


Selin Şekerci - İbrahim Selim aşkı objektiflere yansıdı Selin Şekerci ve kendisi gibi oyuncu sevgilisi İbrahim Selim, ilk kez Marmaris'te objektiflere yansıdı.
Selin Şekerci'den aşk itirafı geldi Tiyatro sanatçısı ve sunucu İbrahim Selim'in, oyuncu Selin Şekerci ile birlikte olduğu iddiası doğru çıktı.
İbrahim Selim ve Selin Şekerci aşk mı yaşıyor? Oyuncu İbrahim Selim'in, sunduğu programa Nisan ayında konuk olan Selin Şekerci ile birliktelik yaşadığı ileri sürüldü. Ünlü ikili, haklarında çıkan haberlerle ilgili henüz bir açıklama yapmadı...
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrollerini üstlendiği "Yeşilçam" dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek.
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem Başarılı oyuncu Selin Şekerci, katıldığı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Merakla beklenen "Yeşilçam" dizisine online gala Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun başrol oynadığı 'Yeşilçam'ın galası online olarak düzenlendi. İzleyicileri 60'lı yıllara götürecek olan oyuncular, samimi bir işe imza attıklarını söyledi.
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.