Selin Şekerci


İbrahim Selim sosyal medyada aşk rüzgarı estirdi
İbrahim Selim sosyal medyada aşk rüzgarı estirdi İbrahim Selim aradığı aşkı Dj Daye Ay'da buldu. İbrahim Selim ile Dj Daye Ay'ın aşk bakışı, Instagram'a damga vurdu.
Gonca Vuslateri yine son anda kadrodan çekildi
Gonca Vuslateri yine son anda kadrodan çekildi Geçen sezon "Kraliçe" isimli yapımın kadrosundan çekilen Gonca Vuslateri, yeni projesi "Yanık Ülke"nin kadrosundan da son anda çekildi.
Selin Şekerci'nin tatil neşesi
Selin Şekerci'nin tatil neşesi Başarılı oyuncu Selin Şekerci, önceki gün Bodrum Türkbükü'nde görüntülendi. Şekerci'nin uzun uzun hararetli bir şekilde telefonla konuşması dikkatlerden kaçmadı.
Ünlü oyuncuları buluşturan "Kraliçe" ekrana veda ediyor
Ünlü oyuncuları buluşturan "Kraliçe" ekrana veda ediyor Kanal D reytinglerde beklentiyi karşılamayan "Kraliçe" dizisinin fişini çekti.
Hande Erçel tiyatro galasında boy gösterdi
Hande Erçel tiyatro galasında boy gösterdi Gözde oyuncu Hande Erçel yurt dışı tatili dönüşü "Sığınak" oyununun galasına katıldı.
Yakışıklı oyuncu Mert Tezişçi iddialı dizinin kadrosuna katıldı
Yakışıklı oyuncu Mert Tezişçi iddialı dizinin kadrosuna katıldı Bir çok başarılı projede rol alan yakışıklı oyuncu Mert Tezişçi, ekranın iddialı dizisi "Kraliçe"nin kadrosuna katıldı.
Bir bölümü bile yayınlanmayan "Kraliçe" dizisinden şaşırtan haber
Bir bölümü bile yayınlanmayan "Kraliçe" dizisinden şaşırtan haber Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ı buluşturan "Kraliçe" dizisinden şaşırtan bir haber geldi.