Selin Şekerci


Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan "Benden Ne Olur?" 14 Ocak’ta vizyona giriyor.
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı!
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.
Selin Şekerci'den estetik isyanı
Selin Şekerci'den estetik isyanı Oyuncu Selin Şekerci, estetik yaptıranları sosyal medya hesabından eleştirdi.
Çağan Irmak'tan Çağatay Ulusoy'a övgü
Çağan Irmak'tan Çağatay Ulusoy'a övgü Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı dijitalde yayınlanan 'Yeşilçam' dizisinin yönetmeni Çağan Irmak'tan oyuncuya övgü dolu sözlerde bulundu.
İbrahim Selim'den Selin Şekerci paylaşımı
İbrahim Selim'den Selin Şekerci paylaşımı Temmuz ayından bu yana aşk yaşayan ve ilişkileri dolu dizgin devam eden Selin Şekerci ve sevgilisi İbrahim Selim, zaman zaman verdikleri pozları takipçileriyle de paylaşıyor. Dün birlikte çekilen yeni bir fotoğraflarını yayınlayan oyuncu çift İbrahim Selim, takipçilerini güldürdü.
Selin Şekerci-İbrahim Selim'den ilginç evlilik yanıtı
Selin Şekerci-İbrahim Selim'den ilginç evlilik yanıtı Yaz başından beri aşk yaşayan Selin Şekerci ile İbrahim Selim önceki akşam Cihangir’deydi.
Selin Şekerci karmaya teşekkür etti
Selin Şekerci karmaya teşekkür etti Oyuncu İbrahim Selim'in, sunduğu programa geçtiğimiz Nisan ayında konuk olan oyuncu Selin Şekerci ile birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştı.