Selin Şekerci

"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı
"Yeşilçam" dizisinin ikinci sezonuna onay çıktı Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin başrollerini üstlendiği "Yeşilçam" dizisi ekranlardaki yolculuğunu sürdürecek.
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem
Selin Şekerci'ye annesinden ilginç sitem Başarılı oyuncu Selin Şekerci, katıldığı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Merakla beklenen "Yeşilçam" dizisine online gala
Merakla beklenen "Yeşilçam" dizisine online gala Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun başrol oynadığı 'Yeşilçam'ın galası online olarak düzenlendi. İzleyicileri 60'lı yıllara götürecek olan oyuncular, samimi bir işe imza attıklarını söyledi.
Thodex skandalı büyüyor!
Thodex skandalı büyüyor! Kripto para piyasası yerli borsa Thodex'in dolandırıcılık hikayesi gündeme bomba gibi düştü. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in reklam kampanyası için pek çok ünlü ismi kullandığı ortaya çıktı.
Selin Şekerci: "Hayalperestler daha iyi oynar"
Selin Şekerci: "Hayalperestler daha iyi oynar" ‘Yeşilçam' dizisinde rol alan Selin Şekerci, yeni nesile oyunculuk için tavsiyede bulundu.
Kaan Taşaner - Seray Dura aşkında her şey yolunda
Kaan Taşaner - Seray Dura aşkında her şey yolunda 41 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kaan Taşaner, beş aydır beraberlik yaşadığı 25 yaşındaki Seray Dura’yla fotoğrafını Instagram hesabının ‘Hikayeler’ bölümünde yayımladı
Selin Şekerci'nin aşktan yana yüzü gülmüyor
Selin Şekerci'nin aşktan yana yüzü gülmüyor Daha önce ünlü oyuncular Kaan Taşaner ve Caner Cindoruk ile uzun süre aşk yaşayan ünlü oyuncu Selin Şekerci'nin aşktan yana şansı yok.