Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında

"Benden Ne Olur?"da 'Sertab Bal'ın iç sesini canlandıran Enis Arıkan, rolüyle ilgili olarak "Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan'ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz" yorumunu yaptı.

Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında

Yapımını Med Yapım, CJ ENM ve Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmeliğini Murat Şenöy'ün yaptığı, Aslı T. Kızmaz'ın kitabından Müge Öztürk ile birlikte sinemaya uyarladığı 'Benden Ne Olur?',
21'inci yüzyılın modern kadının en eğlenceli temsilcisi 'Sertab Bal'ın komik maceralarını beyazperdeye yansıtacak.

Filmde Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Papuçcuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Selin Şekerci rol aldı.

'Sertab Bal'ın iç sesini canlandıran Enis Arıkan, rolüyle ilgili "Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan'ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz. Filmde göreceğiniz Enis için. 'Sertab Bal'ın iç sesiyim ve çok komik sahnelerimiz var. Çok güzel bir setti izleyicilerin de çok seveceğini düşünüyorum" dedi.

Filmde tüm sahnelerini Hazal Kaya ile çeken Enis Arıkan "Hazal ile yıllardır çok yakın arkadaşız. 15 yıl sonra tekrar karşılıklı oynamak çok heyecan vericiydi. Çok güvenli alandı yakın arkadaşımla tekrar oynamak" şeklinde konuştu.