Nur Fettahoğlu


Ahmet Rıfat Şungar ve Nur Fettahoğlu sürpriz projede buluştu
Ahmet Rıfat Şungar ve Nur Fettahoğlu sürpriz projede buluştu Ünlü yönetmen Reha Erdem, yeni filmi ‘Neandria'nın çekimlerine başladı.
Selahattin Paşalı'dan konuşulacak Aslı Enver açıklaması
Selahattin Paşalı'dan konuşulacak Aslı Enver açıklaması "Aşk 101" ve "Pera Palas’ta Gece Yarısı" isimli dijital platformda yayınlanan dizileriyle gündemde olan Selahattin Paşalı; iki yıl önce Kanal D'de yayınlanan "Babil" isimli dizide rol almıştı.
Umut Evirgen: "Nur Fettahoğlu benim kardeşimdir"
Umut Evirgen: "Nur Fettahoğlu benim kardeşimdir" Oyuncu Nur Fettahoğlu'nun Umut Evirgen ile birlikte yer aldığı karesini, "Sen hep aşkla..." notuyla sosyal medya hesabından yayınlamasının ardından, "Yeni bir aşk mı?" söylentileri ortaya atılmıştı.
Nur Fettahoğlu'ndan Umut Evirgen açıklaması
Nur Fettahoğlu'ndan Umut Evirgen açıklaması Oyuncu Nur Fettahoğlu, önceki gün yakın dostu, işletmeci Umut Evirgen’le bir fotoğrafını paylaşıp altına “Sen hep aşk’la” yazdı.
Nur Fettahoğlu’ndan kafa karıştıran paylaşım
Nur Fettahoğlu’ndan kafa karıştıran paylaşım Oyuncu Nur Fettahoğlu, Serenay Sarıkaya ile sevgili olduğu konuşulan ve hatta geçen günlerde sarmaş dolaş görüntülenen işletmeci Umut Evirgen'le samimi bir pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.
Nur Fettahoğlu: "Genetik olarak şanslıyım"
Nur Fettahoğlu: "Genetik olarak şanslıyım" Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, önceki gün Etiler'de bir diş kliniğine girerken görüntülendi.
Nur Fettahoğlu sevimli kızıyla karın keyfini çıkardı
Nur Fettahoğlu sevimli kızıyla karın keyfini çıkardı Nur Fettahoğlu 8 senelik eşi Levent Veziroğlu'ndan geçen yıl ikinci kez boşanmıştı. Kızları Elisa Güzin için tatillerde bir araya geliyorlardı.