Nur Fettahoğlu


'Kağıt Ev' dizisinin afişi görücüye çıktı! Başrollerini; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaştığı "Kağıt Ev" dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı.
'Kağıt Ev' dizisinin çekimleri başladı Star TV’nin yeni dizisi "Kağıt Ev"in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.
'Kağıt Ev' Bedrettin Dalan'ın evinde çekiliyor Star'ın Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu'nu buluşturan dizisi "Kağıt Ev"in çekimleri son sürat devam ediyor.
Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu ikinci kez boşandı Son olarak "Hükümsüz" dizisinde rol alan deneyimli oyuncu Nur Fettahoğlu ile iş insanı Levent Veziroğlu, evliliklerini ikinci kez sonlandırdı.
Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu 11 yıl sonra yeniden bir arada 2010 yılında ‘Kurtlar Vadisi Filistin' sinema filminde rol alan Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu, bu sefer dizi projesinde bir araya geldi.
Ünlü isimleri buluşturan projede sürpriz isim! Erdal Beşikçioğlu'nun Star için çok iddialı bir projeye başlayacağı geçen hafta basında yer almıştı.
Mine Tugay ve Nur Fettahoğlu hangi diziye konuk olacak? Ekranın güzel oyuncuları Mine Tugay ve Nur Fettahoğlu son dönemde adından söz ettiren diziye konuk oluyor...