Nur Fettahoğlu


Nur Fettahoğlu boşandığı eşiyle tatile çıktı
Nur Fettahoğlu boşandığı eşiyle tatile çıktı Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu evliliklerini bitirmelerine karşın birlikte görüntü vermekten çekinmiyor.
Engin Öztürk ve Nur Fettahoğlu'nun Çeşme buluşması
Engin Öztürk ve Nur Fettahoğlu'nun Çeşme buluşması Çeşme'de tatil yapan oyuncu Engin Öztürk, gittiği bir beach'te meslektaşı Nur Fettahoğlu ile bir araya geldi.
Nur Fettahoğlu'nun gözündeki morluk endişe uyandırdı
Nur Fettahoğlu'nun gözündeki morluk endişe uyandırdı Nur Fettahoğlu, önceki gün iki kez boşandığı eşi Levent Veziroğlu'yla Etiler'deki bir mekanda bir araya geldi.
Nur Fettahoğlu yeni proje bekliyor
Nur Fettahoğlu yeni proje bekliyor Oyuncu Nur Fettahoğlu, kızı Elisa Güzin ile keyifli bir gün geçirdi.
Nur Fettahoğlu'ndan Kerem Bürsin'e tepki
Nur Fettahoğlu'ndan Kerem Bürsin'e tepki Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu'na Kerem Bürsin'in yurt dışındaki oyuncular için "Onlar 'dünyaları ben yarattım, burası benim setim kardeşim' diye bağırmıyorlar" sözleri soruldu.
Nur Fettahoğlu'ndan flaş aşk açıklaması
Nur Fettahoğlu'ndan flaş aşk açıklaması Sekiz yıldır evli olduğu iş insanı Levent Veziroğlu’yla geçtiğimiz sene boşanan oyuncu Nur Fettahoğlu'ndan aşk açıklaması geldi.
Nur Fettahoğlu'nun eski eşi sürpriz isimle görüntülendi!
Nur Fettahoğlu'nun eski eşi sürpriz isimle görüntülendi! Levent Veziroğlu 2013’te evlendiği, kızı Elisa Güzin’in annesi Nur Fettahoğlu’ndan Mart 2021’de boşanmıştı.