Ünlü sevgilileriyle gündemden düşmeyen Umut Evirgen’in sırrı ne?

Tuba Büyüküstün’le yaşadığı aşkla magazinin yakından takip ettiği Umut Evirgen; Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya, Farah Zeynep Abdullah’la birlikte oldu. Ardından Nur Fettahoğlu, Demet Özdemir, Dilan Çiçek Deniz ve birçok ünlü kadınla anıldı.

Ünlü sevgilileriyle gündemden düşmeyen Umut Evirgen’in sırrı ne?

10Haber yazarı Müge Dağıstanlı, Türkiye’nin ünlü kadın oyuncularıyla ilişki yaşayan ve yeni aşklarla sık sık gündeme gelen Umut Evirgen’i yazdı.

Dağıstanlı’nın yazısı şöyle:

Tuba Büyüküstün altı yıllık eşi Onur Saylak’tan yeni boşanmıştı. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’dan ayrılmanın sıkıntısı içindeydi. Melisa Şenolsun uzun ve sorunlu ilişkisine son vermişti, dertliydi. Alina Boz evlenmeye pek yanaşmayan, ama “Her şeyi bırak, benimle Lizbon’a yerleş” diyen sevgilisi Mithat Can Özer’e “Hayır” demenin üzüntüsü içindeydi. Uzun ilişkide yorulmuş, yıpranmıştı.

Yani hepsinin bir şekilde kalpleri kırıktı. Evirgen karşılarına işte böyle bir dönemde çıktı. Ve tanışmak için hiç aracı kullanmadı. Direkt kendini tanıttı.

ZOR GÜNLERDE YARDIMA KOŞUYOR

Umut Evirgen’in en uzun süren ilişkisi Tuba Büyüstün dört yıllık aşkın ardından şöyle söylemişti: “Umut kara gün dostudur, yardıma ihtiyacı olan herkese koşar.” Serenay Sarıkaya da ilişkileri bitse dahi bağını koparmadı. Başı ne zaman sıkışsa aradığı kişilerden biri yine Evirgen!

SIRLARINI İFŞA ETMİYOR

Sosyal medyanın ‘kırık kalplerin tamircisi’ diye lakap taktığı, Ekşi Sözlük’te adına 16 sayfa açılan Umut Evirgen için gece aleminin ünlü tipleri şöyle yorum yapıyor: ‘Duygusal boşlukları çok iyi yakalar. Bir de çok iyi teselli eder. Kızların arkasından hiç konuşmaz, sır saklar.”

EVİNİ KIRIP DÖKEN ESKİ SEVGİLİ

Gece alemi demişken… Umut Evirgen’le ilgili bir olayı da anlatmadan geçmeyelim. Evirgen’in ödüllere doymayan, son rolüyle büyük ses getiren, kumral oyuncu bir sevgilisi kıskançlık krizine girmiş. O evde yokken Emirgan’daki 4 katlı villasına girmiş. Eline ne geçtiyse kırıp dökmüş. Sonra bin pişman olmuş. Ortak bir dostlarını arayıp verdiği zararı karşılamak istediğini söylemiş! Zarar da 1.5 milyon TL. Parayı kabul etmeyen Umut Evirgen “Olayı sessizce kapatalım” demiş.

‘EVDEN ÇIKMAM, ASOSYALİM’

Umut Evirgen “Sizden mi yoksa parlak hayatınızdan mı etkileniyorlar, sırrınız ne” sorusunu şöyle cevaplamıştı: “Parlak bir yaşantım yok. Bütün gün evdeyim, asosyalim. 05.00’te kalkıp senaryo yazarım. Kulüp işlerine göz atıp spora giderim. Erkenden de uyurum.”