Serenay Sarıkaya


Serenay Sarıkaya'ya kötü haber! Serenay Sarıkaya’nın iki yıldır üzerinde çalıştığı ‘Bergen’ filmi, salgın nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
Deren Talu ve Serenay Sarıkaya'nın saç saça rekabeti! Deren Talu’dan Serenay Sarıkaya resti! Genç model, marka yüzü olduğu bir şampuan firmasının çekimine ‘Serenay ile aynı yerde olmam’ diyerek katılmak istemedi!
Sosyal medya Serenay ile Cem'in yaş farkını konuştu 47 yaşındaki komedyen Cem Yılmaz ile oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın arasındaki 18 yıllık yaş farkı sosyal medyada caps oldu.
Serenay Sarıkaya'nın elmas kalpli kolyesi olay oldu! Serenay Sarıkaya son paylaşımındaki kalpli kolyesiyle olay oldu. Yapımı 3 ay süren, altın üzerine elmas kaplı olan özel kolyeyi sevgilisi Cem Yılmaz'ın hediye ettiği öne sürüldü.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Bodrum’da tatilde Ayrıldıkları iddia edilen Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz, Bodrum’da tatil yapıyor.
Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya aşkı tam gaz devam! Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'ın ayrıldıkları iddia ediliyordu. Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ile birlikte Bodrum tatilinde görüntülendi.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'dan Deniz Bulutsuz atağı! Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladı! Arkadaşı Cem Yılmaz ile kız arkadaşı Serenay Sarıkaya sessiz kaldı! İkili, Türkiye'yi ayağa kaldıran saldırıyı kınamadı. Üstüne mağdur genç kadını sosyal medyada takipten çıkardı.