Serenay Sarıkaya


Serenay Sarıkaya'dan selfie yağmuru "Şahmeran" dizisiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, sosyal medya üzerinden ayna pozlarını paylaştı.
Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz cephesinden flaş haber! Birliktelikleri Atina’da belgelenmiş Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı 2020'de magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Ancak aşkları uzun sürmedi. 10 ay kadar birlikte olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya daha sonra aşklarını noktalamıştı.
Suskun aşıklar: Serenay Sarıkaya - Umut Evirgen Serenay Sarıkaya ile işletmeci sevgilisi Umut Evirgen, önceki gün objektiflere yansıdı.
Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya'nın kutlama akşamı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'i buluşturan 'Şahmeran' dizisinin çekimleri bitti. Önceki akşam bir mekanda buluşarak kutlama yapan ve sonrasında arka kapıdan çıkmaya çalışan ekipten Burak Deniz, görüntülenmekten kurtulamadı.
Serenay Sarıkaya: "Her gün ne konuşacağız?" Seranay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Siyah taytının üzerine giydiği buluz ve kırmızı montuyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, "Neredeyse her gün karşılaşıyoruz, ne konuşacağız?” diyerek muhabirlere takıldı.
Serenay Sarıkaya'nın aşk kahkahaları Serenay Sarıkaya, yaklaşık altı aydır "işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı" haberleriyle gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde bir kez daha objektiflere yakalanan ikilinin samimi halleri, "aşk belgelendi" şeklinde yorumlanmıştı.
Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen sarmaş dolaş yakalandı Yaklaşık sekiz aydır gazetecilerden köşe bucak kaçan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, önceki gece aynı karede görüntülendi. Sarıkaya, sarmaş dolaş olduğu aşkına "Seni Versinler Ellere" şarkısıyla serenat yaptı.