Serenay Sarıkaya


Serenay Sarıkaya, Bergen'in ailesiyle tanışacak Gözde oyuncu Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu şampuanın lansman gecesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Çağatay Ulusoy'dan Serenay Sarıkaya sorusuna yanıt Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, "Hakan Muhafız"da canlandırdığı karakterin balmumu heykeliyle poz verirken; Serenay Sarıkaya sorusuna da yanıt verdi.
Cem Yılmaz konuştu, Serenay Sarıkaya sustu! Yüzü olduğu markanın yeni ürün tanıtım lansmanında basın mensupları ile sohbet eden Sarıkaya, Alice Müzikali ve Bergen filminden konuşurken, komedyen Cem Yılmaz ile ilgili soruları yanıtlamadı.
Kerem Bürsin: "Köpekler için görüşmeye gerek yok" Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, geçen hafta eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın yeni sevgilisi Cem Yılmaz ile birlikte gittiği restoranın çıkışında görüntülendi.
Demet Akalın: "Düğünlerinde bedava sahneye çıkarım" Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın ilişkisi sorulan şarkıcı Demet Akalın, aşklarıyla magazin gündemini sallayan çiftin düğünlerine gitmek istediğini söyledi.
Serenay Sarıkaya mavi fırtına estirdi! Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın mavi blazer elbisesiyle verdiği pozlara sosyal medyada yorum ve beğeni yağdı.
Kerem Bürsin: "Beni bu aşka bulaştırmayın" Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün Etiler'de görüntülendi.