Serenay Sarıkaya


Serenay Sarıkaya ve Demet Özdemir aynı projede buluşuyor! Kerem Bürsin’in eski aşkı Serenay Sarıkaya ile son dönemde yakışıklı oyuncuyla ismi anılan Demet Özdemir, bir yardım projesinde bir araya geldi.
Serenay Sarıkaya'nın 'Bergen' kuralları Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, bu yaz sonunda hayallerinin filmi olan 'Bergen'in çekimlerine başlayacak. Sarıkaya, koronavirüs salgını nedeniyle bir dizi şart koydu.
Ünlü isimler soluğu Ege'de aldı! Ünlüler için yaz sezonu açıldı. Serenay Sarıkaya gibi birçok isim önceki günlerde özel izin alıp Bodrum’a gitti. Buse Terim gibi bazı ünlüler ise dün yasak biter bitmez yola çıktı.
Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya neden birbirine girdi? Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın kısa bir ayrılık dönemi yaşadığı ortaya çıktı.
Cem Yılmaz'dan Serenay Sarıkaya paylaşımı! Komedyen Cem Yılmaz, oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile ilk fotoğrafını paylaştı.
Bergen filmi ne zaman çekilecek? Serenay Sarıkaya'nın başrolünü oynayacağı Bergen filminin haziran ayında başlaması planlanan çekimleri ertelenmiş, bu dönemde merakla beklenen projenin yönetmeni Ketche ise Ufuk Bayraktar'ın "Dayı" filmiyle anlaşmıştı.
Serenay Sarıkaya kuaförü yanına çağırıyor Gözde oyuncu Serenay Sarıkaya’nın, corona virüse yakalanmamak için kuaför salonuna gitmediği öğrenildi.