Serenay Sarıkaya


Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya aşkıyla ilgili bomba iddia Serenay Sarıkaya, işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı yönündeki söylentiler hakkında konuşarak, "Bunlar sadece iddia... Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" diyerek, hakkında çıkan dedikoduları yalanlamıştı.
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Adana'ya gidiyor Uzun süre birçok projeyi reddeden ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya "Şahmaran" dizisini kabul etti. Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz'i buluşturan dizi, Adana'da çekilecek.
Serenay Sarıkaya'dan Umut Evirgen yalanlaması Önceki akşam Etiler'de görüntülenen 29 yaşındaki ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, "Hayatımda biri yok. Bu iddialar gerçekten çok üzüyor. Biriyle birlikte olursam, bunu gizlemem biliyorsunuz." açıklamasında bulundu.
Umut Evirgen Serenay Sarıkaya için mekan kapattı! İşletmeci ve yönetmen Umut Evirgen, sevgilisi Serenay Sarıkaya'yla gözlerden uzak zaman geçirmek için mekanı Gizli Kalsın’ı kapattı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den kırmızı kartlık hareket Çağatay Ulusoy’un eski aşkı Serenay Sarıkaya ile yakın arkadaşı Umut Evirgen’in aşk yaşadığı iddiası “Pes” dedirtti.
Demet Akalın'dan 'Serenay Sarıkaya' açıklaması Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluştu.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşk yaşıyor Daha önce güzel oyuncular Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun ile uzun süreli aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen, birkaç haftadır Serenay Sarıkaya ile flört ediyor.