Serenay Sarıkaya


Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya'ya psikolojik şiddet mi uyguladı? Sürpriz şekilde başlayan aşkları son bulan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya hakkında yeni iddialar...
Cem Yılmaz barut fıçısı gibi! Oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran komedyen Cem Yılmaz, önceki gün Levent'te objektiflere hayli öfkeli bir halde yansıdı.
Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz'ı görmek bile istemiyor! Önceki gün Cem Yılmaz'a uzun süredir birlikte görüntü vermediği sevgilisi Serenay Sarıkaya sorulmuş; ünlü komedyen "Ayrıldınız mı?" sorusuna "Evet ayrıldık" cevabını vermişti.
Aşkta yüzü gülmeyen Cem Yılmaz'dan 10 milyonluk imza! Serenay Sarıkaya ile yollarını ayrılan komedyen Cem Yılmaz'ın Hepsiburada ile yaptığı reklam anlaşmasından 10 milyon TL alacağı ortaya çıktı. Yılmaz'ın ardından eniştesi Tolga Çevik de N11 ile anlaştı.
Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ile ayrıldıklarını açıkladı Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçen yıl sonundan beri birlikte olduğu oyuncu Serenay Sarıkaya ile ayrıldığını açıkladı.
Serenay Sarıkaya kafaları karıştırdı! Serenay Sarıkaya, yüzü olduğu Mavi Jeans’in kış koleksiyonu için kamera karşısına geçti.
Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz hakkında yeni ayrılık iddiası! Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın ünlü komedyenin İzmir gösterisi sonrasında ayrıldıkları iddia edildi.