Serenay Sarıkaya


Aslıhan Doğan Turan ve Serenay Sarıkaya'nın 'yastık' kardeşliği Pandemi döneminde Hermes'in de bulunduğu on binlerce TL'lik çantalarda satış patlaması yaşanmıştı. Şimdi de yok satan lüks çantaları koruma yastıkları satışa çıktı.
Serenay Sarıkaya-Yasemin Özilhan dostluğuna Hande Erçel darbesi! Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya'nın 2019'da biten aşkları, ikilinin ortak çevresi arasında rahatsızlığa yol açmıştı...
Serenay Sarıkaya ve annesinden konuşulacak haber! Güzel oyuncunun en iyi dostu annesi Ümran Hanım. Sarıkaya, tatillerinin büyük bir kısmına annesiyle gidiyor...
Kerem Bürsin'in annesinden Hande Erçel'e olay yorum Maldivler'de ilan-ı aşk eden Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in ilişkisine aileler de onay verdi.
Serenay Sarıkaya'ya bu yaz tatil yok Son dönemin en gözde oyuncularından Serenay Sarıkaya, 'Şahmeran' dizisinin çekimleri nedeniyle yazın tatil yapmayacağını söyledi.
Hande Erçel istedi, Kerem Bursin Serenay'ı sildi! Kendisi gibi oyuncu Serenay Sarıkaya ile dört yıllık ilişkisini 2019'da noktalayan Kerem Bürsin, uzun süre özel hayatında sessiz kaldı. Bürsin, suskunluğunu Hande Erçel ile bozdu.
Serenay Sarıkaya'nın son paylaşımı beğeni rekoru kırdı Komedyen Cem Yılmaz ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra adı geçtiğimiz günlerde Haldun Demirhisar ile aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, bu kez sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geldi.