Serenay Sarıkaya


Türk oyuncular kazançlarıyla dünya yıldızlarıyla yarışıyor
Türk oyuncular kazançlarıyla dünya yıldızlarıyla yarışıyor Rekor kazançlarıyla adlarından söz ettiren yıldız isimlerin en zengini Kıvanç Tatlıtuğ çıktı...
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'li diziye bomba transfer!
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'li diziye bomba transfer! Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz’î buluşturan Netflix’te yayınlanacak “Şahmaran” dizisinin ikinci sezon çekimleri Marmaris’te başladı.
"Şahmaran" dizisinin Marmaris çekimleri çevrecileri ayağa kaldırdı!
"Şahmaran" dizisinin Marmaris çekimleri çevrecileri ayağa kaldırdı! Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz'in başrolünü oynadığı "Şahmaran" dizisinin Marmaris çekimleri bölge halkını ayağa kaldırdı.
Serenay Sarıkaya'nın başına talih kuşu kondu!
Serenay Sarıkaya'nın başına talih kuşu kondu! Yeteneğinin yanı sıra güzelliği sayesinde de birçok firmanın peşinden koştuğu Serenay Sarıkaya'nın başına adeta talih kuşu kondu.
Magazin gündemine bomba gibi düşen İtalya iddiası!
Magazin gündemine bomba gibi düşen İtalya iddiası! Oynadığı dizinin İtalya'da yayınlanması ile birlikte ülkede milyonlarca hayrana ulaşan Can Yaman, İtalya'da hem dizi hem de reklam anlaşmaları yapmıştı.
Serenay Sarıkaya: "Tatil bitti, şimdi iş zamanı"
Serenay Sarıkaya: "Tatil bitti, şimdi iş zamanı" İşletmeci sevgilisi Umut Evirgen'la Mikonos tatilinden dönen Serenay Sarıkaya, önceki gün menajerlik şirketinden çıkarken görüntülendi.
Televizyon dünyasını heyecanlandıran Beren-Kıvanç-Serenay iddiası!
Televizyon dünyasını heyecanlandıran Beren-Kıvanç-Serenay iddiası! Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü olacağı çok önceden belli olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun kiminle kamera karşısına geçeceği merak ediliyordu.