Serenay Sarıkaya


Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor?
Danla Bilic ve Kerem Bürsin arasında neler oluyor? Kerem Bursin ve Danla Bilic'in aniden yakınlaşması akıllara 'Yeni bir aşk mı başlıyor?' sorusunu getirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan projede neler oluyor? Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen ve 'Aile' dizisinde başrol oynayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın set pozları sosyal medyada gündem oldu.
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı Netflix’in Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i buluşturan; merakla beklenen dizisi “Şahmaran” dizisi 20 Ocak’ta yayınlanacak.
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları 'menajer oyunu' mu?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları 'menajer oyunu' mu? Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun 4 yıllık ilişkisi 'bitti, bitiyor' derken ikiliden ayrılık açıklaması gelmişti.
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler
Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan diziden ilk kareler "Aile" dizisi merakla beklenirken, Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kareler geldi.
Serenay Sarıkaya: "Setleri çok özlemişim"
Serenay Sarıkaya: "Setleri çok özlemişim" Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya setlere geri dönmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya 'Aile'den servet kazanacak!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya 'Aile'den servet kazanacak! Show TV ekranlarında yayınlanacak "Aile" dizisinin hazırlıkları sürüyor.