Serenay Sarıkaya


Davette güzeller geçidi yaşandı
Davette güzeller geçidi yaşandı Saat markası Chopard, 7. Boğaziçi Film Festivali için ‘Chopard Loves Cinema’ konsepti ile özel bir gece düzenlendi.
Fatih Altaylı'dan gündem yaratan Serenay Sarıkaya yorumu
Fatih Altaylı'dan gündem yaratan Serenay Sarıkaya yorumu Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya yüzünden yollarını ayırdığı öne sürülmüştü...
Serenay Sarıkaya'ya Cem Yılmaz soruldu!
Serenay Sarıkaya'ya Cem Yılmaz soruldu! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ayrılığının ardında güzel oyuncu Serenay Sarıkaya mı var? Sarıkaya muhabirlerin sorularına nasıl bir tepki verdi?
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin arasına hangi güzel isim girdi?
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin arasına hangi güzel isim girdi? Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın aniden biten ilişkilerinin ardından bomba bir iddia gündeme geldi.
Serenay Sarıkaya'nın kazancı dudak uçuklattı!
Serenay Sarıkaya'nın kazancı dudak uçuklattı! Bir giyim markasıyla reklam anlaşmasını yenileyen Serenay Sarıkaya, servetine servet kattı. Markayla 4 milyon liraya el sıkıştığı konuşulan Sarıkaya, kazancını ise lüks araç ve gayrimenkule yatırdı.
Çevreci güzel: Serenay Sarıkaya
Çevreci güzel: Serenay Sarıkaya Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu Mavi'nin reklam kampanyası için objektif karşısına geçti.
Serenay Sarıkaya'nın ödediği kira dudak uçuklattı
Serenay Sarıkaya'nın ödediği kira dudak uçuklattı Kerem Bürsin’le ayrılığının ardından Zincirlikuyu’daki rezidans dairesine taşındığı iddia edilen Serenay Sarıkaya’nın Bebek sırtlarındaki lüks bir siteye taşındığı ortaya çıktı.