Serenay Sarıkaya


Serenay Sarıkaya'nın 'sandık kombini' dudak uçuklattı!
Serenay Sarıkaya'nın 'sandık kombini' dudak uçuklattı! Sanat dünyası, milyonlarca vatandaş gibi 14 Mayıs’ta sandığa koştu. Ünlü oyunculardan kimi en şık, kimiyse en sportif halleriyle oyunu kullandı.
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen arasındaki kıvılcım sürüyor mu?
Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen arasındaki kıvılcım sürüyor mu? Ayça Ayşin Turan ve Umut Evirgen arasında yine dedikodu çıktı. Yakışıklı işletmeci, güzel oyuncuyu sıkı takipte...
Hande Erçel Cannes yolcusu! Paraya para demiyor!
Hande Erçel Cannes yolcusu! Paraya para demiyor! Daha önce Serenay Sarıkaya ve Dilan Çiçek Deniz'in temsil ettiği dondurma markasının bu yılki yüzü Hande Erçel olacak.
Aile dizisinin yeni bölümünde kıyamet kopacak!
Aile dizisinin yeni bölümünde kıyamet kopacak! Salı akşamları SHOW TV’de yayınlanan Ay Yapım’ın dizisi ‘Aile’, dün akşam ekrana gelen 10. bölümüyle bu hafta da AB ve ABC1 20+ kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.
Serenay Sarıkaya Kıvanç Tatlıtuğ iddiasına sert çıktı! "Yok öyle bir düzen!"
Serenay Sarıkaya Kıvanç Tatlıtuğ iddiasına sert çıktı! "Yok öyle bir düzen!" 'Aile' dizisinde oynayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un 13 bölümlük parayı 20 milyon TL'yi peşin alarak; oyunculuk sektöründe daha önce görülmemiş yüksek ücrete imza atmanın gururunu yaşadığı söylenmişti.
Canan Ergüder'den rol arkadaşı Serenay Sarıkaya için olay sözler!
Canan Ergüder'den rol arkadaşı Serenay Sarıkaya için olay sözler! Deneyimli oyuncu Canan Ergüder, "Aile" dizisinde birlikte rol aldığı Serenay Sarıkaya için şaşırtan açıklamalarda bulundu.
Kıvanç Tatlıtuğ 20 milyon lirayı peşin aldı!
Kıvanç Tatlıtuğ 20 milyon lirayı peşin aldı! "Aile" dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un bölüm başı 1 milyon lira aldığı ortaya çıktı.