Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz yan yana Aşklarıyla günlerdir magazin gündemini meşgul eden Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın ilk yan yana fotoğrafı...
Serenay Sarıkaya: "Yaktığım köprüler yolumu aydınlatsın" Gözde oyuncu Serenay Sarıkaya'nın son mesajı gündem yarattı...
Defne Samyeli'ne Cem-Serenay şoku! Güzel yıldız Defne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın kendisine 100 metre uzaklıkta olduğunu öğrenince şoke oldu.
Serenay Sarıkaya'dan flaş 'Bergen' açıklaması Oyuncu Serenay Sarıkaya; merhum şarkıcı Bergen'i canlandıracağı 'Bergen' filmiyle ilgili sorulan soruya yanıt verdi.
Serenay Sarıkaya'ya Çağatay Ulusoy soruldu Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'a, bir dönem "Medcezir" dizisinde partner olduğu eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte oynaması için teklif geldiği yurt dışında da yayınlanacak film için Ulusoy'un olumsuz yanıt verdiği iddia edilmişti.
Serenay Sarıkaya: "Bizi nasıl yakalayamadınız?" Komedyen Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla gündemde olan Serenay Sarıkaya annesinin doğum günü kutlamasına katıldı. Çıkışta ise gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Cem Yılmaz kapıyı kapattı, Serenay gülücükler saçtı Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya dün akşam, nerede ve nasıl objektiflere yakalandı?