Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den aşk karesi
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den aşk karesi Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, daha önce Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen'le aşkı belgelendi.
Serenay Sarıkaya'nın sırrı haftada üç kez masaj
Serenay Sarıkaya'nın sırrı haftada üç kez masaj Güzelliğiyle adından söz ettiren oyuncu Serenay Sarıkaya'nın bakım sırları ortaya çıktı.
Umut Evirgen - Serenay Sarıkaya aşkında son durum ne?
Umut Evirgen - Serenay Sarıkaya aşkında son durum ne? Umut Evirgen ile ilişkisini aylarca "Sadece arkadaşız" diyerek yalanlayan Serenay Sarıkaya, Mart ayında ünlü işletmeci ve yönetmenle samimi bir şekilde objektiflere yakalanmıştı.
Serenay Sarıkaya'nın 'en uçuk' hayali dudakları uçuklattı!
Serenay Sarıkaya'nın 'en uçuk' hayali dudakları uçuklattı! İbrahim Selim'in programında soruları yanıtlayan Serenay Sarıkaya, hayal kurma çıtasını zirveye taşıdı. Güzel oyuncu, “Uçak almayı hedefliyorum” deyince sosyal medya karıştı.
Serenay Sarıkaya nefes kesti
Serenay Sarıkaya nefes kesti Bulgari’nin Türkiye Marka Elçisi ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Paris’te gerçekleşen High Jewelry Gala Yemeği’ne nefes kesici Bulgari mücevherlerle katıldı.
Serenay Sarıkaya Paris'ten havasını attı
Serenay Sarıkaya Paris'ten havasını attı Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, dünyaca ünlü bir markanın davetlisi olarak Fransa'ya gitti.
Muzaffer Yıldırım, Şevval Şahin'e yüz vermedi
Muzaffer Yıldırım, Şevval Şahin'e yüz vermedi Geçtiğimiz gün Bodrum’daki bir mekan açılışında tanışan Şevval Şahin ile ünlü yapımcı Muzaffer Yıldırım, dedikodu kazanını kaynattı. İddiaya göre Şahin, çok beğendiği Yıldırım’ı etkilemeye çalıştı. Ancak Miss Turkey Güzeli, amacına ulaşamadı.