Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya servetlik takılarla parladı İtalyan lüks mücevher markası Bvlgari'nin Türkiye'deki ilk ve tek marka elçisi olan Serenay Sarıkaya, önceki gün firmanın Instagram sayfasını süsledi.
Serenay Sarıkaya toplantı çıkışı tarzını konuşturdu Oyunculuğunun yanı sıra giyim tarzıyla da adından söz ettiren oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler'deydi.
Serenay Sarıkaya muhabirlere el sallayıp öpücük attı Bir derginin çekimleri için Bodrum'da bulunan Serenay Sarıkaya muhabirlerin kendisini çektiğini görünce selam verdi.
Serenay Sarıkaya baştan aşağıya marka İtalya'dan dönen Serenay Sarıkaya, ayağının tozuyla tatile çıktı.
Serenay Sarıkaya İtalya dönüşü objektiflere yansıdı Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya dünyaca ünlü markanın Türkiye'deki yüzü olarak gittiği İtalya dönüşü objektiflere yansıdı.
Serenay Sarıkaya ünlü yıldızlarla poz verdi Serenay Sarıkaya, Türkiye marka elçisi olduğu Bvlgari’nin İtalya- Milano’daki opera binası La Scala’da verdiği görkemli davete katıldı.
Serenay Sarıkaya imzayı attı! Son günlerde Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı haberleriyle gündemde olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, sessiz sedasız imzayı attı.