Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya: "Konuşmaktan çok yoruldum"
Serenay Sarıkaya: "Konuşmaktan çok yoruldum" Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Nişantaşı’nda bulunan bir kadın doğum uzmanının kliniğinden çıkarken görüntülendi.
Nur Fettahoğlu’ndan kafa karıştıran paylaşım
Nur Fettahoğlu’ndan kafa karıştıran paylaşım Oyuncu Nur Fettahoğlu, Serenay Sarıkaya ile sevgili olduğu konuşulan ve hatta geçen günlerde sarmaş dolaş görüntülenen işletmeci Umut Evirgen'le samimi bir pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.
'Kral'ın kraliçesi hangi güzel oyuncu olacak?
'Kral'ın kraliçesi hangi güzel oyuncu olacak? Baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Kral Kaybederse" kitabından uyarlanan dizideki partneri için çalışmalar devam ediyor.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'in romantik akşamı
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'in romantik akşamı Kısa süreli bir ayrılığın ardından yeniden barışan Serenay Sarıkaya-Umut Evirgen çiftinin "14 Şubat Sevgililer Günü"nü beraber geçirdiği öğrenildi.
Serenay Sarıkaya'nın 430 bin liralık tarzı!
Serenay Sarıkaya'nın 430 bin liralık tarzı! Alice Müzikali ekibi, önceki akşam İbrahim Selim'in youtube programına katıldı.
Umut Evirgen Serenay Sarıkaya'yı kanatları altına aldı
Umut Evirgen Serenay Sarıkaya'yı kanatları altına aldı Sürekli 'Arkadaşız' diyerek aşklarını inkar eden Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, geçtiğimiz hafta ilk kez yanak yanağa yakalanmıştı.
Serenay Sarıkaya'dan kulis pozları
Serenay Sarıkaya'dan kulis pozları Yeniden sahneye konulan Alice Müzikali ile sahnede olan Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından kulis fotoğraflarını paylaştı.