Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya'nın örgülü saçlarına övgü yağdı Güzelliğiyle milyonlarca hayrana sahip olan Serenay Sarıkaya, örgülü saçlarıyla çektiği pozlarını Instagram hesabında paylaştı.
Serenay Sarıkaya, Yasemin Özilhan'ı sildi! Bir dönem hep birlikte tatile giden hatta birbirlerinin lansmanlarına da katılarak işlerinde destek olan Serenay Sarıkaya, Yasemin Özilhan ile aynı samimiyetini devam ettiremedi.
Kerem Bürsin'i terleten Serenay Sarıkaya sorusu! Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, önceki akşam arkadaş grubuyla Etiler Scarlet'teydi.
Serenay Sarıkaya'nın rol arkadaşı kim olacak? İki yıl önce kendisine gelen 'Bergen'in hayatını beyazperdeye aktarma teklifini kabul eden Serenay Sarıkaya'nın projesinin iptal edildiği iddia edilmişti.
Serenay Sarıkaya neden arka kapıdan kaçtı? Başrollerini Selçuk Yöntem ve Okan Bayülgen’in üstlendiği "Amadeus" oyununu izlemeye giden Serenay Sarıkaya çıkışta arka kapıdan kaçtı.
Serenay Sarıkaya'dan konuşulacak Cem Yılmaz yanıtı! Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın, “Instagram’da Serenay ne yapmış diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum, o stalk mu oluyor?” sözlerine, “Ne güzel bir açıklama yaptı” dedi.
Gökçe Bahadır: "Serenay benim rakibim değil" ‘İzmir’in Kızları’ müzikaliyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Gökçe Bahadır, Serenay Sarıkaya’ya rakip olacağı yönünde çıkan açıklık getirdi.