Serenay Sarıkaya

Demet Akalın: "Serenay Sarıkaya insan değil!" Geçtiğimiz haftalarda Maldivler'de tatil yapan oyuncu Serenay Sarıkaya'nın gönderilerine, "Kim çekiyor bu fotoğrafları? İnanılmaz ışık vardır orada, telefonu değiştir" şeklinde yorum yapan şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Serenay Sarıkaya'dan Demet Akalın sorusuna yanıt Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek’te bulunan kaş tasarım merkezinden çıkarken görüntülendi.
Serenay ve Kerem'in 'Hector' krizi Hande Erçel'e sıçradı! Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'i karşı karşıya getiren 'Hector', bu kez Sarıkaya ile Erçel'i kapıştırdı.
Duygu Sarışın Çağatay Ulusoy'u terk etti! Yaklaşık üç yıldır birlikte olan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın ayrıldığı iddia edildi.
Serenay Sarıkaya'nın itirafıyla ortaya çıkan gerçek 29 yaşındaki oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medyada "Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara..." başlığıyla çok çarpıcı bir itirafta bulundu.
Serenay Sarıkaya takılarıyla olay yarattı! Serenay Sarıkaya bir haftadır Maldivler‘de özel mülk olan bir adaya kurulmuş tatil köyünde annesi Ümran Sarıkaya ile birlikte tesisisin en pahalı villasında kalıyor.
Serenay Sarıkaya hastane çalışanını işsiz mi bıraktı? Serenay Sarıkaya, şu sıralar Maldivler’de yaptığı tatille gününü gün ederken, geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı estetik operasyonun duyulmasıyla suçlanan bir hastane çalışanı işsiz kaldı.