Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya'nın kazancı dudak uçuklattı! Bir giyim markasıyla reklam anlaşmasını yenileyen Serenay Sarıkaya, servetine servet kattı. Markayla 4 milyon liraya el sıkıştığı konuşulan Sarıkaya, kazancını ise lüks araç ve gayrimenkule yatırdı.
Çevreci güzel: Serenay Sarıkaya Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu Mavi'nin reklam kampanyası için objektif karşısına geçti.
Serenay Sarıkaya'nın ödediği kira dudak uçuklattı Kerem Bürsin’le ayrılığının ardından Zincirlikuyu’daki rezidans dairesine taşındığı iddia edilen Serenay Sarıkaya’nın Bebek sırtlarındaki lüks bir siteye taşındığı ortaya çıktı.
Serenay Sarıkaya hayatını yeniledi Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Kuruçeşme’de objektiflere yansıdı.
Serenay Sarıkaya yeni pozlarıyla hayranlık uyandırdı Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, marka yüzü olduğu Mavi için önceki gün objektif karşısındaydı.
Serenay Sarıkaya yeni evine çabuk alıştı Geçtiğimiz ay Zorlu Center'a taşınan Serenay Sarıkaya, yeni evine çabuk alıştı.
Serenay Sarıkaya sevenlerini üzdü Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin'le evlilik yolunda ilerleyen birlikteliğini bitirdikten sonra Amerika'ya giden ve yaz tatilinin büyük bir çoğunluğunu gözlerden uzakta geçirmeyi tercih eden Serenay Sarıkaya'nın ekran kararı...