Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya'ya bu yaz tatil yok Son dönemin en gözde oyuncularından Serenay Sarıkaya, 'Şahmeran' dizisinin çekimleri nedeniyle yazın tatil yapmayacağını söyledi.
Hande Erçel istedi, Kerem Bursin Serenay'ı sildi! Kendisi gibi oyuncu Serenay Sarıkaya ile dört yıllık ilişkisini 2019'da noktalayan Kerem Bürsin, uzun süre özel hayatında sessiz kaldı. Bürsin, suskunluğunu Hande Erçel ile bozdu.
Serenay Sarıkaya'nın son paylaşımı beğeni rekoru kırdı Komedyen Cem Yılmaz ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra adı geçtiğimiz günlerde Haldun Demirhisar ile aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, bu kez sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geldi.
Hande Erçel'den Merve Boluğur'a bir darbe daha! Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in Maldivler'de yaptıkları aşk tatilini bedavaya getirmesi akıllara Merve Boluğur'u getirdi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk tatilini bedavaya getirdi Şöhretin kaymağını yiyen ünlüler, artık hayatlarını sponsorlarla yaşıyor.
Serenay Sarıkaya'ya aşk dedikodusu sorulunca kızdı Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu Serenay Sarıkaya, muhabirleri fark edince bozuldu.
Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar'ın 'ortak' noktaları Serenay Sarıkaya, adının aşk iddiasına karıştığı Haldun Demirhisar’ın çok yakın arkadaşı olduğunu söyledi. Güzel oyuncunun, yeni yılı da beraber karşıladığı Demirhisar, eski aşkı Muzaffer Yıldırım’la da iş ortağı. Yıldırım da aynı zamanda Sarıkaya’nın bir diğer eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın da dostu.