Serenay Sarıkaya

Cem Yılmaz'dan Serenay'ın fotoğrafına bomba yorum! Son günlerin konuşulan çifti bu kez de aşklarını sosyal medyaya taşıdı. Cem Yılmaz, sevgilisinin son paylaşımına gül ve ay emojisi koydu.
Ozan Güven'den Serenay-Cem sorusuna gergin yanıt! Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya aşkının 'mimarı' olarak gösterilen Ozan Güven gergin tavrıyla dikkat çekti.
Serenay-Cem aşkı nikah masasına gidiyor! Magazin gündeminde hala yankıları süren Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü çiftin yakın zamanda dünyaevine gireceği öne sürüldü.
Cem Yılmaz Yunanistan'dan ev aldı Magazin dünyası Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın sürpriz aşk itirafıyla çalkalanıyor.
Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkında yıldırım nikah iddiası! Komedyen Cem Yılmaz'ın ikinci kez baba olmak istediği ve sevgilisi Serenay Sarıkaya ile yıldırım nikah ile evlenebileceği iddia edildi.
Defne Samyeli ve Kerem Bürsin 14 Şubat'ı nasıl geçirecek? Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın aşkları magazin gündemine bomba gibi otururken; Sarıkaya ve Yılmaz'ın eski aşklarının 14 Şubat'ı nasıl geçirecekleri merak konusu oldu.
Serenay-Cem-Defne üçgeninde bomba iddia! Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı herkes tarafından konuşulmaya devam ederken bomba iddialar gündeme gelmeye devam ediyor...