Serenay Sarıkaya

Ebru Gündeş'ten dizilerde şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya'ya olay sözler
Ebru Gündeş'ten dizilerde şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya'ya olay sözler "Aile" dizisi 30. Bölümünde ekrana veda edecek. Bu hafta final bölümü için kamera karşısına geçen ekipten Serenay Sarıkaya, kardeşi Yağmur'a hayat veren Yüsra Geyik’in düğününde şarkı seslendirdi.
Rüzgar Aksoy'un yeni projesi belli oldu
Rüzgar Aksoy'un yeni projesi belli oldu Son olarak Serenay Sarıkaya'nın aldığı ödülle ilgili şoke eden yorumlarda bulunmasıyla gündem olan oyuncu Rüzgar Aksoy'dan yeni haber...
Ajda Pekkan'ı kim canlandıracak? İlk defa açıkladı
Ajda Pekkan'ı kim canlandıracak? İlk defa açıkladı Ajda Pekkan filmi için Serenay Sarıkaya'nın ismi geçiyordu ancak yapımcının Ayça Varlıer'i düşündüğü iddia edildi.
Oyuncu Emel Göksu'nun vedası yürek yaktı
Oyuncu Emel Göksu'nun vedası yürek yaktı Büyük final öncesi Ay Yapım'ın Show TV için çektiği "Aile" dizisinde kıymetli oyuncu Emel Göksu ekibe sarsıcı bir sahneyle ekibe veda etti.
Kerem Bürsin'den 'Serenay Sarıkaya' iddiasına sert tepki
Kerem Bürsin'den 'Serenay Sarıkaya' iddiasına sert tepki Yakışıklı aktör Kerem Bürsin eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile barıştığı iddiasına cevap verdi.
Rüzgar Aksoy, Serenay Sarıkaya'nın aldığı ödüle çok bozuldu
Rüzgar Aksoy, Serenay Sarıkaya'nın aldığı ödüle çok bozuldu Özel hayatı ve başarılı kariyeriyle gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, her projesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde en iyi kadın dizi oyuncusu ödülünü almıştı. Oyuncu Rüzgar Aksoy, Serenay Sarıkaya'nın sürekli ödül almasına tepki gösterdi.
Serenay Sarıkaya'ya Mert Demir'e yazdığı yorum soruldu
Serenay Sarıkaya'ya Mert Demir'e yazdığı yorum soruldu Serenay Sarıkaya; Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği Yılın Yıldızları Ödülleri gecesine güzelliğiyle damgasını vurdu.