Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya hakkında bomba iddia! Son zamanlarda Cem Yılmaz ile olan ilişkisiyle gündeme gelen gözde oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında son dakika iddiası magazin gündemini salladı.
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'den flaş karar! Üç buçuk yıllık aşklarını geçtiğimiz aylarda noktalayan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin arasında köpek krizi çıktı.
Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'ın Corona günleri Yaşadıkları aşkla gündemde olan ve artık kameralardan kaçmayan Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz, Corona virüs salgınından korunmak için evlerinden çıkmıyor.
Serenay Sarıkaya'nın Bergen hazırlıkları sürüyor Serenay Sarıkaya'nın saçları ve yanmış gözü ABD'de yapılıyor. Merhum şarkıcı Bergen'in hayatını konu edinecek olan filmde kullanılacak olan peruk ve kezzapla yanmış göz ABD'de özel olarak yapılıyor...
Serenay Sarıkaya makyajsız görüntülenince tadı kaçtı Geçen hafta, sevgilisi Cem Yılmaz'ın annesi Ümrah Hanım'la tanışmasıyla gündem olan Serenay Sarıkaya, muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakarak "Bunları sonra konuşalım" dedi.
Serenay Sarıkaya'ya Bergen şoku! Merhum şarkıcı Bergen’in hayatını canlandıracağı için şan dersleri alan Serenay Sarıkaya, hocasının 'Sesin Avrupai, arabeske yatkın değil' demesi üzerine dersleri artırdı.
Defne Samyeli'ne Cem-Serenay çifti soruldu Güzel yıldız Defne Samyeli “Eski sevgiliniz Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın haberlerini gördüğünüzde ne hissediyorsunuz?” sorusuna cevap verdi.