Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya'nın 'Sıfır makyaj' güzelliği Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ve dijital platformda yayınlanacak bir projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Serenay Sarıkaya, tatiline hız kesmeden devam ediyor.
Serenay Sarıkaya fırtınası Hande Erçel'i korkuttu! Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından paylaştığı son pozlarıyla fırtına gibi esmişti.
Serenay Sarıkaya 'turuncu fırtına' estirdi Yeni dizisi için kampa girip iki haftada 4 kilo veren Serenay Sarıkaya son paylaşımlarıyla takipçilerini mest etti.
Serenay Sarıkaya verdiği kiloyla şaşırttı Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Göcek’te orman içinde sezonluk bir ev kiralamıştı. İstanbul-Göcek arası gidip geliyordu.
Bergen'i hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu Arabesk müziğinin merhum ismi Bergen'in zorlu hayat hikayesini anlatan filmde 'Acıların Kadını' olarak bilinen şarkıcıyı kimin canlandıracağı sonunda belli oldu.
Serenay Sarıkaya sosyal medya suskunluğunu bozdu Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla isminden söz ettiren Serenay Sarıkaya, bir süredir paylaşım yapmayı durdurmuştu.
Bergen filmi yılan hikayesine döndü Serenay Sarıkaya'nın ‘Bergen' filminden ayrılması üzerine Demet Evgar'a teklif götüren yapım şirketi, karşı taraftan olumsuz yanıt aldı.