Farah Zeynep Abdullah


Farah Zeynep Abdullah resti çekti "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan Farah Zeynep Abdullah, isyan etti.
Farah Zeynep Abdullah fotoğraf isteyen hayranlarıyla alay etti! "Masumlar Apartmanı" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Farah Zeynep Abdullah tuhaf çıkışlarıyla sevenlerini üzmeye devam ediyor.
Farah Zeynep Abdullah'ı şaşırtan telefon aramaları Birbirinden farklı sorunları olan bir ailenin dramını anlatan 'Masumlar Apartmanı' dizisinde rol alan Farah Zeynep Abdullah, 'Her yer Masumlar Apartmanı sakini olmuş' dedi.
'Masumlar Apartmanı'nda izleyenleri bekleyen sürpriz Naci'yi bulmak için tren garına giden ama bulamayarak üzüntü yaşayan Safiye, trenin hareket etmesi üzerine ise gözyaşlarına boğulmuştu...
Ahmet Rıfat Şungar'dan sürpriz nikah Oyuncu Ahmet Rıfat Şungar, görsel sanatlar alanındaki çalışmalarıyla tanınan Esra Gülmen’le Büyükada’da evlendi.
'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yorgun düştü Büyük beğeniyle izlenen "Masumlar Apartmanı" dizisinde rol alan ünlü oyuncular Ezgi Mola ile Metin Coşkun'un sette çekilen fotoğrafı saatler süren çekimlerin gerçek yüzünü bir kez daha gösterdi.
Farah Zeynep Abdullah'ın soy ağacına dair bilinmeyen gerçekler! Son dönemde "Masumlar Apartmanı" dizisindeki performansıyla hayranlık uyandıran ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın soy ağacı, filmlere konu olarak cinsten…