Farah Zeynep Abdullah


Demet Evgar'dan Mahsun Kırmızıgül'ün sert çıkışına olay yorum!
Demet Evgar'dan Mahsun Kırmızıgül'ün sert çıkışına olay yorum! Büşra Pekin, ses getiren "Dilberay" filminde şarkı söylemişti. Vizyona giren "Bergen" filminde Farah Zeynep Abdullah'ın da şarkı söylemesi üzerine Mahsun Kırmızıgül'ün filmi izlemeden sinema salonunu terk ettiğini açıklaması, Demet Evgar'a soruldu.
Bergen filminin yönetmenlerinden Mahsun Kırmızıgül'e yanıt
Bergen filminin yönetmenlerinden Mahsun Kırmızıgül'e yanıt 1989 yılında Halis Serbest tarafından öldürülen sanatçı Belgin Sarılmışer'in hayatını konu alan 'Bergen' filmi 4 Mart'ta vizyona girdi. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı film izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.
Özcan Deniz Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı!
Özcan Deniz Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı! Mahsun Kırmızıgül, başrolünü Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı 'Bergen' filmini eleştirmişti. "Biyografi filminde oyuncu kendi sesi ile şarkı söylediği anda sinemadan çıkıyorum" diyen Kırmızıgül'e Özcan Deniz'den cevap geldi.
Farah Zeynep Abdullah’tan Bergen filmini yayınlamayan Başkan'a olay cevap!
Farah Zeynep Abdullah’tan Bergen filmini yayınlamayan Başkan'a olay cevap! Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, başrolünde Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Bergen filminin ilçede yayınlanmayacağını açıkladı. Ünlü oyuncudan ise çok konuşulacak bir cevap geldi.
Farah Zeynep Abdullah'tan gala kıyafetini eleştirenlere sert yanıt
Farah Zeynep Abdullah'tan gala kıyafetini eleştirenlere sert yanıt Farah Zeynep Abdullah, başrolünde oynadığı "Bergen" filminin galasında giydiği kıyafete gelen eleştirilere cevap verdi: “Noldu ya hani herkesin kıyafetine kimse karışamıyordu…”
Serenay Sarıkaya'dan konuşulacak Farah Zeynep Abdullah ve Bergen açıklaması!
Serenay Sarıkaya'dan konuşulacak Farah Zeynep Abdullah ve Bergen açıklaması! "Bergen" filminde uzun süre adı geçen Serenay Sarıkaya'nın zamanlaması uymadığı için rol almayacağı proje için Demet Evgar'a da teklif gitmiş; başrol için Farah Zeynep Abdullah'ta karar kılınmıştı.
Bergen filminin galası gerçekleştirildi
Bergen filminin galası gerçekleştirildi Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrollerini paylaştığı "Bergen" filminin galası dün akşam İstanbul'da gerçekleştirildi.