Farah Zeynep Abdullah


Umut Evirgen'in adı çok sürpriz bir isimle anılıyor!
Umut Evirgen'in adı çok sürpriz bir isimle anılıyor! Serenay Sarıkaya ile yaklaşık bir yıl süren ilişkisi Yunanistan tatilinin ardından biten Umut Evirgen için yeni bir aşka yelken açtığı iddiası konuşuluyor.
Canan Ergüder 'Aile' dizisinin "Leyla"sı olacak
Canan Ergüder 'Aile' dizisinin "Leyla"sı olacak Ay Yapım "Baba", "Yargı" ve "Gelecek Uzun Sürer"in yanı sıra Show TV için "Aile" adlı çok etkileyici bir dizi hazırlıyor.
Farah Zeynep Abdullah'tan herkesi üzen haber
Farah Zeynep Abdullah'tan herkesi üzen haber Son dönemde "Bergen" filmindeki performansı göz dolduran Farah Zeynep Abdullah hastanelik oldu.
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti Şarkıcı Bergen'in hayatını konu alan başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı "Bergen" filmi, Türkiye'de kırdığı rekorların ardından ülke dışında da gişe başarısını sürdürüyor.
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi Sanatçı Bergen'in biyografisinin anlatıldığı başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı film sinemada zirvede yer aldı.
Farah Zeynep Abdullah ve aşkı ilk kez el ele sobelendi
Farah Zeynep Abdullah ve aşkı ilk kez el ele sobelendi "Bergen" filmiyle büyük beğeni toplayan Farah Zeynep Abdullah, gözlerden uzak yaşadığı aşkıyla ilk kez görüntülendi.
Bergen filmi ne kadar hasılat yaptı?
Bergen filmi ne kadar hasılat yaptı? Bergen filmi vizyonda yer aldığı 10 haftadan itibaren tüm zamanların en çok izlenen yapımları arasında 8. sırada yerini aldı. 10 milyon TL’ye mal olduğu olduğu konuşulan Bergen filminin hasılatı ise dudak uçuklattı.