Farah Zeynep Abdullah


Farah Zeynep Abdullah'ın adını duyan Beren Saat gözlerini devirdi
Farah Zeynep Abdullah'ın adını duyan Beren Saat gözlerini devirdi Ünlü oyuncu Beren Saat; sinema filminde "Bihter" rolünü canlandıracak meslektaşı Farah Zeynep Abdullah sorulunca şoke eden bir tavır sergiledi.
"Bihter" filmiyle ilgili son dakika gelişmesi!
"Bihter" filmiyle ilgili son dakika gelişmesi! Başrolünde Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağı açıklanan "Bihter" filmiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı.
Merakla beklenen "Bihter" filminde 'Behlül'ü kim canlandıracak?
Merakla beklenen "Bihter" filminde 'Behlül'ü kim canlandıracak? Farah Zeynep Abdullah "Bergen"den sonra yine çok konuşulacak bir film projesiyle setlere dönüyor.
Yeni Bihter Farah Zeynep Abdullah'a eski Bihter Beren Saat soruldu!
Yeni Bihter Farah Zeynep Abdullah'a eski Bihter Beren Saat soruldu! Farah Zeynep Abdullah'ın "Bihter" karakterini canlandıracağı yeni projesi merak uyandırdı.
Farah Zeynep Abdullah yeni Bihter olacak!
Farah Zeynep Abdullah yeni Bihter olacak! Oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın yeni projesi merakla beklenirken, oyuncunun cephesinde bomba bir gelişme yaşandı...
Farah Zeynep Abdullah'tan "Adım Farah" isyanı!
Farah Zeynep Abdullah'tan "Adım Farah" isyanı! Demet Özdemir’in başrolünde yer aldığı "Adım Farah" dizisi bir süredir konuşulan dizilerdendi. Farah Zeynep Abdullah’ın "Adım Farah" dizisiyle ilgili büyük şaşkınlık yaşadığı ortaya çıktı.
Umut Evirgen Dilan Çiçek Deniz'i yakın markaja aldı!
Umut Evirgen Dilan Çiçek Deniz'i yakın markaja aldı! Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi güzel oyuncularla aşk yaşayan işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen'in adı son olarak Farah Zeynep Abdullah ile anılmıştı.