Farah Zeynep Abdullah

Bergen'i hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu
Bergen'i hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu Arabesk müziğinin merhum ismi Bergen'in zorlu hayat hikayesini anlatan filmde 'Acıların Kadını' olarak bilinen şarkıcıyı kimin canlandıracağı sonunda belli oldu.
Farah Zeynep Abdullah'ın yeni aşkı tanıdık bir isim çıktı!
Farah Zeynep Abdullah'ın yeni aşkı tanıdık bir isim çıktı! Gökhan Tiryaki, Caner Cindoruk, Ahmet Rıfat Şungar, Doğu Demirkol ve Reynmen ile yaşadığı birlikteliklerle gündeme gelen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, yeni bir aşka yelken açtı.
Farah Zeynep Abdullah yeşil saçlarını eleştirenlerden şikayetçi oldu
Farah Zeynep Abdullah yeşil saçlarını eleştirenlerden şikayetçi oldu Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bir kısmını yeşile boyattığı saçları için çirkin benzetme yapan hayranını 'Beni küçük düşürdü' diyerek savcılığa şikayet etti.
Kavganın ortasında kalan Farah Zeynep Abdullah'ın parmakları parçalandı!
Kavganın ortasında kalan Farah Zeynep Abdullah'ın parmakları parçalandı! Rol aldığı "Masumlar Apartmanı" dizisine beklenmedik bir şekilde veda eden oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan üzücü haber geldi.
Masumlar Apartmanı'nın Okşan'ından ses getirecek açıklamalar
Masumlar Apartmanı'nın Okşan'ından ses getirecek açıklamalar Geçtiğimiz günlerde Farah Zeynep Abdullah'ın herkesi şaşkına çeviren beklenmedik ayrılığıyla sezon finali yapan "Masumlar Apartmanı" dizisine son bölümlerinde 'Okşan' karakteriyle dahil olan oyuncu İpek Ayaz Kortunç, ses getirecek açıklamalarda bulundu.
Fahriye Evcen 'Masumlar Apartmanı'na mı dahil oluyor?
Fahriye Evcen 'Masumlar Apartmanı'na mı dahil oluyor? Farah Zeynep Abdullah’ın veda edeceği "Masumlar Apartmanı" dizisinin kadrosuna dahil olacak oyuncu ile ilgili iddia sosyal medyayı salladı.
Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıyor!
Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı'ndan ayrılıyor! OGM Medya'nın TRT için çektiği 'Masumlar Apartmanı'nda "İnci"ye hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı haberi gündem yarattı.