Farah Zeynep Abdullah

Serenay Sarıkaya'dan konuşulacak Farah Zeynep Abdullah ve Bergen açıklaması!
Serenay Sarıkaya'dan konuşulacak Farah Zeynep Abdullah ve Bergen açıklaması! "Bergen" filminde uzun süre adı geçen Serenay Sarıkaya'nın zamanlaması uymadığı için rol almayacağı proje için Demet Evgar'a da teklif gitmiş; başrol için Farah Zeynep Abdullah'ta karar kılınmıştı.
Bergen filminin galası gerçekleştirildi
Bergen filminin galası gerçekleştirildi Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrollerini paylaştığı "Bergen" filminin galası dün akşam İstanbul'da gerçekleştirildi.
Merakla beklenen "Bergen" geri sayımda
Merakla beklenen "Bergen" geri sayımda Başrollerini Farah Zeynep Abdullah'la birlikte Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın paylaştığı Bergen filmi için geri sayım başladı.
Farah Zeynep Abdullah'ın son fotoğrafı herkesi şaşırttı
Farah Zeynep Abdullah'ın son fotoğrafı herkesi şaşırttı Merhum şarkıcı Bergen’in hayat hikayesinin anlatıldığı "Bergen" filmi 4 Mart’ta vizyona girecek. Bergen'i beyazperdede oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.
'Bergen' filminin vizyon tarihi belli oldu
'Bergen' filminin vizyon tarihi belli oldu 'Acıların kadını' lakaplı Belgin Sarılmışer'in hayatını konu alan 'Bergen' filmiyle ilgili bekleyiş sona erdi.
Farah Zeynep Abdullah aşk acısı çekiyor
Farah Zeynep Abdullah aşk acısı çekiyor "Acıların Kadını" olarak bilinen 'Bergen'in hayatını canlandırdığı filmle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Farah Zeynep Abdullah, aşk acısı çekmeye başladı.
Farah Zeynep Abdullah: "Evlilik bir seçim"
Farah Zeynep Abdullah: "Evlilik bir seçim" Yaklaşık 7 aydır 'DJ Artz' lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik ile aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah, Instagram hesabından gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğiyle bilinmeyenlerini anlattı.