Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah'tan herkesi üzen haber
Farah Zeynep Abdullah'tan herkesi üzen haber Son dönemde "Bergen" filmindeki performansı göz dolduran Farah Zeynep Abdullah hastanelik oldu.
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti
"Bergen" yurtdışında büyük hasılat elde etti Şarkıcı Bergen'in hayatını konu alan başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı "Bergen" filmi, Türkiye'de kırdığı rekorların ardından ülke dışında da gişe başarısını sürdürüyor.
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi
Sinemada Bergen'in rekoru geçilemedi Sanatçı Bergen'in biyografisinin anlatıldığı başrolünde Erdal Beşikçioğlu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı film sinemada zirvede yer aldı.
Farah Zeynep Abdullah ve aşkı ilk kez el ele sobelendi
Farah Zeynep Abdullah ve aşkı ilk kez el ele sobelendi "Bergen" filmiyle büyük beğeni toplayan Farah Zeynep Abdullah, gözlerden uzak yaşadığı aşkıyla ilk kez görüntülendi.
Bergen filmi ne kadar hasılat yaptı?
Bergen filmi ne kadar hasılat yaptı? Bergen filmi vizyonda yer aldığı 10 haftadan itibaren tüm zamanların en çok izlenen yapımları arasında 8. sırada yerini aldı. 10 milyon TL’ye mal olduğu olduğu konuşulan Bergen filminin hasılatı ise dudak uçuklattı.
Bergen filmi hangi dijital platformda yayınlanacak?
Bergen filmi hangi dijital platformda yayınlanacak? Vizyonda kaldığı 10 haftada 5 milyon 425 bin 412 seyirci ve 159 milyon 196 bin 198 TL hasılat elde eden "Bergen" filminin yayınlanacağı dijital platform belli oldu.
Hande Ataizi'nden Farah Zeynep Abdullah'a övgü dolu sözler
Hande Ataizi'nden Farah Zeynep Abdullah'a övgü dolu sözler Ödüllü oyuncu Hande Ataizi; bazı magazin yorumcuları tarafından hedef tahtası haline getirilen başarılı, genç ve güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah'a destek verdi.