Umut Evirgen


Umut Evirgen'den Kıvanç Tatlıtuğ'lu paylaşım Oyuncu Tuba Büyüküstün'le uzun bir süre aşk yaşayan ardından gönlünü genç oyuncu Melisa Şenolsun'a kaptıran Umut Evirgen, birkaç hafta önce Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddialarıyla adından söz ettirdi.
Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen atağı! "Masumlar Apartmanı" dizisinde ilk bölümden 'İnci'yi tarihe gömen başarılı oyuncu Melisa Şenolsun, Umut Evirgen defterini tamamen kapattı.
Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya aşkıyla ilgili bomba iddia Serenay Sarıkaya, işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı yönündeki söylentiler hakkında konuşarak, "Bunlar sadece iddia... Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" diyerek, hakkında çıkan dedikoduları yalanlamıştı.
Serenay Sarıkaya'dan Umut Evirgen yalanlaması Önceki akşam Etiler'de görüntülenen 29 yaşındaki ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, "Hayatımda biri yok. Bu iddialar gerçekten çok üzüyor. Biriyle birlikte olursam, bunu gizlemem biliyorsunuz." açıklamasında bulundu.
Umut Evirgen Serenay Sarıkaya için mekan kapattı! İşletmeci ve yönetmen Umut Evirgen, sevgilisi Serenay Sarıkaya'yla gözlerden uzak zaman geçirmek için mekanı Gizli Kalsın’ı kapattı.
Umut Evirgen'den ayrılan Melisa Şensolsun evini değiştirdi "Masumlar Apartmanı" kadrosuna dahil olması ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, işletmeci Umut Evirgen'le olan ilişkisini noktalamasının ardından radikal bir karar aldı. Şenolsun, evini de değiştirerek, Cihangir'e taşındı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den kırmızı kartlık hareket Çağatay Ulusoy’un eski aşkı Serenay Sarıkaya ile yakın arkadaşı Umut Evirgen’in aşk yaşadığı iddiası “Pes” dedirtti.