Umut Evirgen


Umut Evirgen - Serenay Sarıkaya aşkında büyük kriz!
Umut Evirgen - Serenay Sarıkaya aşkında büyük kriz! Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen’in altı aylık aşkında ipler gerildi. Önceki akşam ayrılıkla ilgili sorular yöneltilen ünlü işletmeci, sessiz kaldı...
Tuba Büyüküstün'den kafa karıştıran paylaşım
Tuba Büyüküstün'den kafa karıştıran paylaşım Oyuncu Tuba Büyüküstün önceki gün günlüğünden parçalar paylaştı.
Suskun aşıklar: Serenay Sarıkaya - Umut Evirgen
Suskun aşıklar: Serenay Sarıkaya - Umut Evirgen Serenay Sarıkaya ile işletmeci sevgilisi Umut Evirgen, önceki gün objektiflere yansıdı.
Serenay Sarıkaya: "Her gün ne konuşacağız?"
Serenay Sarıkaya: "Her gün ne konuşacağız?" Seranay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Siyah taytının üzerine giydiği buluz ve kırmızı montuyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, "Neredeyse her gün karşılaşıyoruz, ne konuşacağız?” diyerek muhabirlere takıldı.
Serenay Sarıkaya'nın aşk kahkahaları
Serenay Sarıkaya'nın aşk kahkahaları Serenay Sarıkaya, yaklaşık altı aydır "işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı" haberleriyle gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde bir kez daha objektiflere yakalanan ikilinin samimi halleri, "aşk belgelendi" şeklinde yorumlanmıştı.
Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen sarmaş dolaş yakalandı
Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen sarmaş dolaş yakalandı Yaklaşık sekiz aydır gazetecilerden köşe bucak kaçan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, önceki gece aynı karede görüntülendi. Sarıkaya, sarmaş dolaş olduğu aşkına "Seni Versinler Ellere" şarkısıyla serenat yaptı.
Umut Evirgen: "Nur Fettahoğlu benim kardeşimdir"
Umut Evirgen: "Nur Fettahoğlu benim kardeşimdir" Oyuncu Nur Fettahoğlu'nun Umut Evirgen ile birlikte yer aldığı karesini, "Sen hep aşkla..." notuyla sosyal medya hesabından yayınlamasının ardından, "Yeni bir aşk mı?" söylentileri ortaya atılmıştı.