Umut Evirgen


'Alice'in yıldızları gecelerde esti
'Alice'in yıldızları gecelerde esti Umut Evirgen, Farah Zeynep Abdullah ile soluğu Yunanistan'da alırken; Serenay Sarıkaya'da Farah Zeynep Abdullah'ın "Masumlar Apartmanı" dizisindeki eski rol arkadaşı Ezgi Mola ile efkar dağıttı.
Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen soluğu Yunanistan'da aldı!
Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen soluğu Yunanistan'da aldı! Her seferinde “Arkadaşız” diyen Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen, birlikte Yunanistan tatiline çıkınca aşk dedikodusu yine alevlendi.
Serenay Sarıkaya'ya hem sabah hem de akşam Umut Evirgen soruldu
Serenay Sarıkaya'ya hem sabah hem de akşam Umut Evirgen soruldu Bir süredir dizi çalışmaları için Adana'da bulunan Serenay Sarıkaya, İstanbul'a döndü.
Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen'in eğlence gecesi nerede bitti?
Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen'in eğlence gecesi nerede bitti? Umut Evirgen ile Serenay Sarıkaya'nın aşkı kısa süre önce son bulmuştu.
Kalbi kırık Serenay'dan aşk tavsiyesi
Kalbi kırık Serenay'dan aşk tavsiyesi Serenay Sarıkaya, magazin gündeminde aşk iddiaları sıklıkla gündem oluyor.
Umut Evirgen'in adı çok sürpriz bir isimle anılıyor!
Umut Evirgen'in adı çok sürpriz bir isimle anılıyor! Serenay Sarıkaya ile yaklaşık bir yıl süren ilişkisi Yunanistan tatilinin ardından biten Umut Evirgen için yeni bir aşka yelken açtığı iddiası konuşuluyor.
Umut Evirgen'in Alina Boz'a iltifatları ortalığı karıştırdı!
Umut Evirgen'in Alina Boz'a iltifatları ortalığı karıştırdı! Serenay Sarıkaya’dan ayrılan Umut Evirgen, Uzun süredir Mithat Can Özer ile aşk yaşayan Alina Boz’a sosyal medyadan yorum üzerine yorum yaptı.