Umut Evirgen


Selin Şekerci iddialı dizinin başrolünde!
Selin Şekerci iddialı dizinin başrolünde! Son olarak Umut Evirgen’in “Annesinin Kuzusu” filminde kamera karşısına geçen Selin Şekerci'nin yeni projesi belli oldu.
Umut Evirgen'den aşk dolu kareler
Umut Evirgen'den aşk dolu kareler Yaklaşık 8 aydır aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen'in Mikonos tatilinden yeni fotoğraflar geldi.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'in 20 bin Euro'su çöpe gitti!
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'in 20 bin Euro'su çöpe gitti! Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'dan ayrıldıktan sonra işletmeci ve yönetmen Umut Evirgen ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Serenay Sarıkaya oynadı Umut Evirgen çekti
Serenay Sarıkaya oynadı Umut Evirgen çekti Dijitalde yayınlanacak olan 'Şahmeran' dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu Serenay Sarıkaya Yunanistan tatiline çıktı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen evleniyor mu?
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen evleniyor mu? Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, tatil için Yunanistan’dan sonra Marmaris’e gitti. Aşklarını artık gözler önüne seren çifte güzel oyuncunun annesi Ümran Seyhan’ın da eşlik ettiği ortaya çıktı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den aşk karesi
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen'den aşk karesi Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, daha önce Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen'le aşkı belgelendi.
Umut Evirgen İspanyol güzelle poz verdi
Umut Evirgen İspanyol güzelle poz verdi Çekimleri devam eden "Annesinin Kuzusu" filminin kadrosuna İspanyol oyuncu katıldı.