Umut Evirgen

Burak Deniz, Serenay Sarıkaya'nın evinden çıkarken görüntülendi
Burak Deniz, Serenay Sarıkaya'nın evinden çıkarken görüntülendi Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen aşkını yalanladı. Aynı gün güzel oyuncunun evinden sürpriz bir misafir çıktı. Bu kişi Adana’da birlikte vakit geçirdiği rol arkadaşı Burak Deniz’di.
Saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu
Saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz perşembe günü öğlen saatlerinde Etiler’deki evine doğru giderken otomobili kimliği belirsiz kişi tarafından tekmelenmişti. Sarıkaya konuyla ilgili ilk kez konuşurken, "Böyle bir saldırıda bulunacağını düşünmedim" ifadelerini kullandı.
Serenay Sarıkaya Etiler'deki evine girerken saldırıya uğradı!
Serenay Sarıkaya Etiler'deki evine girerken saldırıya uğradı! Başrolünde oynadığı Alice Müzikali'nin yeni sezonu için provalara başlayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, çalışmalarını bitirdikten sonra Etiler'deki evine girerken saldırıya uğradı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı mı?
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ayrıldı mı? Serenay Sarıkaya yakışıklı işletmeci Umut Evirgen ile çıktıkları Paris tatilinde görüntülenmişti. Seyahat sırasında araları açılan çiftin dönüşte ayrıldıkları iddia edilmişti.
Serenay Sarıkaya'nın 'sırrı' çözüldü!
Serenay Sarıkaya'nın 'sırrı' çözüldü! Serenay Sarıkaya'nın ayak bileğine taktığı kırmızı ip merak uyandırmıştı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ilk kez sobelendi
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen ilk kez sobelendi Serenay Sarıkaya ile işletmeci Umut Evirgen'in aşkı tescillendi. Uzun süredir birlikte olmalarına rağmen sürekli medyadan kaçan ikili, önceki gün yurt dışında yakayı ele verdi. Sevgililer, kameralara ilk defa yakalandı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen Paris'e uçtu
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen Paris'e uçtu Yaklaşık altı aydır birlikte olan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, 2022’yi Fransa’nın başkenti Paris’te karşılayacak.