Umut Evirgen

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in merak uyandıran sessizliği
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in merak uyandıran sessizliği Oyuncu Melisa Şenolsun, önceki akşam işletmeci Umut Evirgen ile birlikte Rumelihisarı'nda görüntülendi.
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun el ele görüntülendi
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun el ele görüntülendi İşletmeci Umut Evirgen, önceki akşam sevgilisi Melisa Şenolsun ile birlikte Baltalimanı'nda objektiflere el ele yansıdı.
Umut Evirgen yönetmenlikte emin adımlarla ilerliyor
Umut Evirgen yönetmenlikte emin adımlarla ilerliyor Kulüp patronluğundan yönetmenliğe geçen Umut Evirgen ilk uzun metraj filmi ‘Ben Bir Denizim’ ile Adana Altın Koza Film Festivali’nden ödülle dönmüştü.
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun'dan aşk pozu
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun'dan aşk pozu Oyuncu Melisa Şenolsun ve işletmeci / yönetmen Umut Evirgen'in beraberliği sürüyor...
Melisa Şenolsun 'Çok yakında' diyerek duyurdu!
Melisa Şenolsun 'Çok yakında' diyerek duyurdu! Bir süredir işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan Melisa Şenolsun, sosyal medya hesabından sevgilisinin kendisini çektiği bir görüntüyü yayınladı.
Umut Evirgen'in festival yolculuğu sürüyor
Umut Evirgen'in festival yolculuğu sürüyor Gürberk Polat, Serkan Keskin ve Sitare Akbaş’ın başrolünü paylaştığı "Ben Bir Denizim" filmi, festival yolculuğuna devam ediyor.