Umut Evirgen

Umut Evirgen'den ayrılan Melisa Şensolsun evini değiştirdi
Umut Evirgen'den ayrılan Melisa Şensolsun evini değiştirdi "Masumlar Apartmanı" kadrosuna dahil olması ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, işletmeci Umut Evirgen'le olan ilişkisini noktalamasının ardından radikal bir karar aldı. Şenolsun, evini de değiştirerek, Cihangir'e taşındı.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den kırmızı kartlık hareket
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’den kırmızı kartlık hareket Çağatay Ulusoy’un eski aşkı Serenay Sarıkaya ile yakın arkadaşı Umut Evirgen’in aşk yaşadığı iddiası “Pes” dedirtti.
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşk yaşıyor
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşk yaşıyor Daha önce güzel oyuncular Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun ile uzun süreli aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen, birkaç haftadır Serenay Sarıkaya ile flört ediyor.
Büşra Develi ve Melisa Şenolsun dertleşti
Büşra Develi ve Melisa Şenolsun dertleşti Melisa Şenolsun ile Büşra Develi 2015’te ‘Tatlı Küçük Yalancılar’da oynamıştı. O günden beri iyi arkadaşlar...
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in arasındaki son bağ da koptu!
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in arasındaki son bağ da koptu! 1.5 yıldır birlikte olan ve evlenecekleri konuşulan oyuncu Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen, geçen ay sürpriz bir şekilde ayrılmıştı.
Melisa Şenolsun-Umut Evirgen ayrılığında Tuba Büyüküstün detayı!
Melisa Şenolsun-Umut Evirgen ayrılığında Tuba Büyüküstün detayı! Geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlayan Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen, ilişkisinde Tuba Büyüküstün krizi çıktı. İddiaya göre Evirgen, eski aşkına bayram mesajı attı. Bunu gören Şenolsun da aşkı bitirme kararı aldı.
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun ayrılık kararı aldı
Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun ayrılık kararı aldı Ünlü işletmeci Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün ile ilişkisini noktalamasının ardından kısa bir süre sonra güzel oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini magazin basınından uzakta yaşayan ünlü çiftten üzücü haber geldi.