Cem Belevi


Cem Belevi'den eski aşklarına gönderme
Cem Belevi'den eski aşklarına gönderme Kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen ve adı çapkına çıkan Cem Belevi, önceki akşam İzmirli hemşerileriyle bir araya geldi.
Cem Belevi'den duygulandıran destek
Cem Belevi'den duygulandıran destek 19 yıldır surdürülen "1001 Çocuk 1001 Dilek Projesi" kapsamında Türkiye'nin birçok şehrinden 20 den fazla okuldan gelen istekler arasında uçağa binmek, ünlü bir şarkıcıyla beraber sahneye çıkmak, İstanbul'u gezmek en dikkat çeken hikayelerdi.
Cem Belevi eski aşkından kaptığı kolyeyi kime taktı?
Cem Belevi eski aşkından kaptığı kolyeyi kime taktı? İrem Derici, kendisine ihanet eden Cem Belevi’nin aldığı kolyeyi hemen iade etti. Ünlü popçunun da bu kolyeyi hiçbir şey olmamış gibi şimdiki aşkının boynuna taktığı iddia edildi.
Mersin'de Cem Belevi rüzgarı esti
Mersin'de Cem Belevi rüzgarı esti Dün akşam Mersinli gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen konserde Cem Belevi ayakta alkışlandı.
İrem Derici: "Evlenilecek bir kadın değilim"
İrem Derici: "Evlenilecek bir kadın değilim" İrem Derici sahnede kendisine evlenme teklifi eden hayranına çok konuşulacak bir cevap verdi.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Cem Belevi'nin yaz coşkusu sürüyor
Cem Belevi'nin yaz coşkusu sürüyor Türk pop müziğinin sevilen ve üretken ismi Cem Belevi, 'Esiyor' ile başlattığı yaz coşkusunu yeni EP'si "Yaz 35 °C" devam ettiriyor.