Cem Belevi


Cem Belevi memleketinin uğuruna inanıyor
Cem Belevi memleketinin uğuruna inanıyor Cem Belevi yeni şarkısı "Allah Biliyor ile listelerde zirveye doğru ilerlerken; şarkıyı ilk kez canlı olarak İzmir’de sahne aldığı mekanda sevenleri için seslendirdi.
Cem Belevi: "Her kuşağı yakalamak çok zor"
Cem Belevi: "Her kuşağı yakalamak çok zor" Popçu Cem Belevi, aşk hayatında çok üzüldüğünü söyledi.
Cem Belevi klipten film setine koştu
Cem Belevi klipten film setine koştu Ünlü oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu.
Cem Belevi'nin başını kaşıyacak vakti yok
Cem Belevi'nin başını kaşıyacak vakti yok Önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan yakışıklı oyuncu ve şarkıcı Cem Belevi, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Cem Belevi konseri renkli anlara sahne oldu
Cem Belevi konseri renkli anlara sahne oldu Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99. yılı nedeniyle Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Sarıyer Merkez’de sahne alan çeşitli üniversitelerin müzik grupları ve şarkıcı Cem Belevi müzik şöleni yaşattı.
İrem Derici ve Cem Belevi arasında yeni kriz kapıda!
İrem Derici ve Cem Belevi arasında yeni kriz kapıda! Şarkıcı İrem Derici'nin ihanet nedeniyle terk edip 'çeyrek popçu' lakabı taktığı Cem Belevi, geçtiğimiz günlerdeki bir konserinde eski aşkına gönderme yapmıştı.
Cem Belevi'den eski aşklarına gönderme
Cem Belevi'den eski aşklarına gönderme Kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen ve adı çapkına çıkan Cem Belevi, önceki akşam İzmirli hemşerileriyle bir araya geldi.