Cem Belevi


Cem Belevi güzel model Nergis Nesrullayeva'ya gönül verdi
Cem Belevi güzel model Nergis Nesrullayeva'ya gönül verdi Ünlü şarkıcı ve oyuncu Cem Belevi, "Afili Aşk" ve "Yasak Elma" gibi dizilerde rol alan ve "Bu Tarz Benim" yarışmasına da katılan model Nergis Nesrullayeva'ya gönül verdi.
İrem Derici'den Lider Şahin'e büyük şok!
İrem Derici'den Lider Şahin'e büyük şok! Geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi tarafından babası Selami Şahin'e ait şarkıları okuması yasaklanan İrem Derici, bu olayla ilgili ise sessizliğini korumuştu.
İrem Derici'den Cem Belevi paylaşımı
İrem Derici'den Cem Belevi paylaşımı Sevgilisi Cem Belevi ile kısa bir dargınlık yaşayıp barışan İrem Derici, son olarak sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Cem Belevi: "Aldatanı affetmek normal değil"
Cem Belevi: "Aldatanı affetmek normal değil" Ünlü şarkıcı Cem Belevi, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. İrem Derici ile sevgili olan Cem Belevi, ilişkiler üzerine açıklamalarda bulundu.
İrem Derici: "Cem dünyanın en tatlı adamı"
İrem Derici: "Cem dünyanın en tatlı adamı" İrem Derici, önceki gün Bebek'teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi.
Cemiyet Gazinosu sezon finalini "Sevdim" ile yapıyor
Cemiyet Gazinosu sezon finalini "Sevdim" ile yapıyor Cem Belevi, son günlerin en çok konuşulan projesi Cemiyet Gazinosu'nda sezon finalini ‘’Sevdim’’ şarkısıyla yapıyor.
İrem Derici Cem Belevi'ye olan aşkını haykırdı: "Çok seviyorum ne yapayım?"
İrem Derici Cem Belevi'ye olan aşkını haykırdı: "Çok seviyorum ne yapayım?" İrem Derici, Amsterdam tatili dönüşü takipten çıkardığı Cem Belevi ile olan ilişkisi hakkında konuştu.