Cem Belevi


Cem Belevi'nin yaz coşkusu sürüyor
Cem Belevi'nin yaz coşkusu sürüyor Türk pop müziğinin sevilen ve üretken ismi Cem Belevi, 'Esiyor' ile başlattığı yaz coşkusunu yeni EP'si "Yaz 35 °C" devam ettiriyor.
Cem Belevi'den sürpriz bir atak geldi
Cem Belevi'den sürpriz bir atak geldi Son aylarda İrem Derici'yle yaşadığı problemli ayrılık süreciyle gündeme gelen şarkıcı ve oyuncu Cem Belevi'den sürpriz atak...
İrem Derici'nin Cem Belevi ile derdi bitmedi
İrem Derici'nin Cem Belevi ile derdi bitmedi İrem Derici bir dönem Cem Belevi ile sevgili olmuş daha sonra Cem Belevi tarafından ihanete uğradığı haberleri ile gündeme gelmişti.
İrem Derici - Cem Belevi aşkının en yakın tanığı ilk kez konuştu
İrem Derici - Cem Belevi aşkının en yakın tanığı ilk kez konuştu Geçtiğimiz ay sona eren Cem Belevi - İrem Derici aşkının en yakın tanığı; ünlü oyuncu ilk kez konuştu...
İrem Derici Cem Belevi'yi çabuk unuttu
İrem Derici Cem Belevi'yi çabuk unuttu Sevgilisi Cem Belevi'nin ihanetinin ardından "Bundan sonra bütün sarı taksiler benim, daldan dala. Öyle güzel, küçük küçük flörtlerle kapatacağım yazı" diyen İrem Derici, geçtiğimiz günlerde tatil için Alaçatı'ya gitmişti.
İrem Derici'yi çileden çıkaran sözler
İrem Derici'yi çileden çıkaran sözler Derya Tuna, "İhanette suç kadında" diyerek tartışma başlattı. Şarkıcı Safiye Soyman da Tuna'nın sözlerine hak verdi.
İrem Derici: "10 yıldır çalışıyorum bir evim yok"
İrem Derici: "10 yıldır çalışıyorum bir evim yok" Popçu Cem Belevi tarafından ikinci kez ihanete uğrayan İrem Derici Bursa'da sevenleriyle bir araya geldi. Popçu sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi.