Cem Belevi

İrem Derici ihaneti affetti
İrem Derici ihaneti affetti Cem Belevi ve İrem Derici ilişkilerine bir şans daha verdi.
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında "Benden Ne Olur?"da 'Sertab Bal'ın iç sesini canlandıran Enis Arıkan, rolüyle ilgili olarak "Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan'ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz" yorumunu yaptı.
Cem Belevi: "İrem ne dese tatlı oluyor"
Cem Belevi: "İrem ne dese tatlı oluyor" Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Cem Belevi, geçtiğimiz akşam Cihangir'de objektiflere yansıdı.
Cem Belevi ve İrem Derici'den şarkılı-türkülü göndermeler!
Cem Belevi ve İrem Derici'den şarkılı-türkülü göndermeler! Cem Belevi ihanet ettiği iddia edilen İrem Derici’yi gizlice takip etmeyi sürdürüyor. Yakışıklı popçu, önceki gün yaptığı paylaşımla İrem Derici’ye “Hadi bugün b'aşk'a uyan” diye seslenerek aşk çağrısı yaptı.
Cem Belevi podyuma çıkmaya hazırlanıyor
Cem Belevi podyuma çıkmaya hazırlanıyor 20/22 Ocak 2022 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Leshow İstanbul Deri & Moda Fuarının 20 Ocak akşamı gerçekleşecek gala defilesinde popun yakışıklı sanatçısı Cem Belevi’de podyumda yürüyecek.
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda
Ünlü oyuncuları buluşturan film geri sayımda Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan "Benden Ne Olur?" 14 Ocak’ta vizyona giriyor.
Cem Belevi'den hayranlarına müjde
Cem Belevi'den hayranlarına müjde Cem Belevi’nin oyuncu kadrosunda yer aldığı, Aslı T. Kızmaz’ın çok sevilen kitabı “Benden Ne Olur”un uyarlaması olan aynı adlı filme yaptığı müzikle dikkatleri bu kez farklı bir yöne çekiyor.