Cem Belevi'den 'ihanet' iddiasına yanıt

Cem Belevi'nin İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilmişti.

Cem Belevi'den 'ihanet' iddiasına yanıt

Posta Gazetesi'nin haberine göre manken Nergis Nesrullayeva ile İrem Derici'yi aldattığı iddiasıyla gündeme gelen Cem Belevi konuya dair açıklama yaptı.

İddialara göre Cem Belevi'nin İrem Derici'yi ikinci kez aldatması güzel şarkıcıyı çıldırttı.

İrem Derici yaşananlar karşısında sinirine hakim olamayarak "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" paylaşımını yaptı.

Cem Belevi'den 'ihanet' iddiasına yanıt

Yaşananlardan sonra gündem olan Cem Belevi bir açıklama yaparak "Aslında biz sizin zannettiğinizden daha önce ilişkimizi noktaladık. Fakat kendisi bunu paylaşmak istemedi. Benden rica etti özel bir sebebi var. Bende kalacak. Karşımda bir kadın var. Her şeyden önce çok değerli bir meslektaşım var. Artık onu ne öfkelendirdi ise bilmiyorum bir şeyler paylaşmış ama ben kendisini çok sevdim. Yürütemedik, olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum aldatma yok... Böyle bir şey yok! Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hâlâ çok seviyorum onu. Onun yüreğiyle ağzından fevrice çıkanlar... Ben takılmıyorum söylediklerine... Kendisini aldatmadım." şeklinde konuştu.