ihanet


Evli oyuncu gecelerde aşka geldi
Evli oyuncu gecelerde aşka geldi İkinci kez nikah masasına oturan evli oyuncunun ihanet gecesini Takvim Gazetesi'nden Ufuk Özcan yazdı...
ZEYNEP BASTIK BOŞANDIĞI KOCASI TOLGA AKIŞ’I EDİS’LE Mİ BASTI?
ZEYNEP BASTIK BOŞANDIĞI KOCASI TOLGA AKIŞ’I EDİS’LE Mİ BASTI? Geçtiğimiz yaz evlenen Zeynep Bastık ve Tolga Akış çifti geçtiğimiz aylarda yaptıkları sosyal medya paylaşımıyla boşanma kararı alıp boşanmışlardı. Evliliklerinde henüz bir yıl dolmadan flaş bir karara imza atan çiftin ayrılıklarının arkasındaki iddia gündeme bomba gibi düştü.
Prens William yasak aşk mı yaşıyor?
Prens William yasak aşk mı yaşıyor? Kraliyet ailesi skandal ihanet iddiasıyla çalkalanıyor. Sosyal medyada gündem olan iddiaya göre; Prens William, eşi Kate Middleton'a ihanet ediyor.
Ünlü işadamı sevgilisine aldığı hediyeleri yanlışlıkla eşine gönderdi!
Ünlü işadamı sevgilisine aldığı hediyeleri yanlışlıkla eşine gönderdi! Bu yaz başından beri kazık fiyatlarıyla gündemde olan Bodrum, şimdilerde tüm sosyetenin dilinde olan trajikomik filmleri aratmayacak cinsten bir dedikodu ile çalkalanıyor.
Serdar Şanal ihanet iddiaları hakkında ilk kez konuştu!
Serdar Şanal ihanet iddiaları hakkında ilk kez konuştu! "Kimse Bilmez" dizi setinde tanışıp birliktelik yaşamaya başladığı Özgü Kaya'dan ayrılan Serdar Şanal, ihanet iddiaları hakkında konuştu.
Magazin dünyası Ece Binay - Mahsun Kırmızıgül gerçeğini konuşuyor
Magazin dünyası Ece Binay - Mahsun Kırmızıgül gerçeğini konuşuyor Evli olduğu sırada genç bir kadınla ifşa olan Mahsun Kırmızıgül'e avukat Ece Binay boşanma davası açmıştı. Tek celsede boşanan çiftle ilgili bomba bir detay gündem oldu.
Dinçkök çiftinin evliliği bitiyor!
Dinçkök çiftinin evliliği bitiyor! Akkök Holding Yönetim Kurulu Başkanı Raif Ali Dinçkök ile Esra Dinçkök’ün 19 yıllık evliliği bitiyor...