ihanet


Shakira'dan şaşırtan Piqué itirafı: "Beni aşağıya çekiyordu"
Shakira'dan şaşırtan Piqué itirafı: "Beni aşağıya çekiyordu" Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaparak dikkat çekti. Yıldız isim, Gerard Piqué'den ayrıldıktan sonra kariyerinde ilerlediğini düşünüyor.
Kemal Doğulu'dan kardeşi Kadir Doğulu'ya sert sözler
Kemal Doğulu'dan kardeşi Kadir Doğulu'ya sert sözler Kadir Doğulu ile kardeş olduklarını ama arkadaş olmadıklarını, diğer kardeşleriyle ise hem kardeş hem arkadaş olduklarını belirten Kemal Doğulu, "İnsanlar arkadaşlarını seçebilir, arkadaşlarından kardeş yapabilir. Kan bağım olan herkesle akraba olduğumu düşünmüyorum, üzgünüm." ifadelerini kullandı.
Zeynep Beşerler'in eşi, iş insanı Emir İçgören Etiler’de bir kadınla sobelendi
Zeynep Beşerler'in eşi, iş insanı Emir İçgören Etiler’de bir kadınla sobelendi Zeynep Beşerler, kocası Emir İçgören’in ihanetini affetmedi. Boşanma davası açtı. İş adamı ise sabah kaçamağına çıktı! Gazetecilerin “Barış var mı?” sorusunu “O defter kapandı” diye yanıtladı...
Burak Sergen ve Nihan Ünsal boşandı
Burak Sergen ve Nihan Ünsal boşandı Oyuncu Burak Sergen, Nihan Ünsal ile evliliğini noktaladı. Sergen, eşinin kendisine ihanet ettiğini iddia etmişti.
Aslı Tandoğan'dan ihanet sorusuna bomba yanıt!
Aslı Tandoğan'dan ihanet sorusuna bomba yanıt! Oyuncu Aslı Tandoğan ve finansçı Cahit Tan Yeşilada 2014 yılında gerçekleşen düğün ile dünya evine girmişti.
Konyalı iş insanı, kızının başkasından olduğunu öğrendi
Konyalı iş insanı, kızının başkasından olduğunu öğrendi Konya'da yaşayan evli ve 2 çocuk babası iş insanı F.K. (66), 21 yıl nikâhsız yaşadığı C.Ç.'den (43) olan 3 çocuğu da nüfusuna geçirip diğer çocuklarından ayırmadı.
Melisa Döngel: "Arkadaşım sevgilimle sevgili oldu"
Melisa Döngel: "Arkadaşım sevgilimle sevgili oldu" Melisa Döngel, Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi.