ihanet


Burcu Binici'nin ani başlayan evliliği aniden bitiyor
Burcu Binici'nin ani başlayan evliliği aniden bitiyor Geçtiğimiz Temmuz ayında yeni bir aşka yelken açan Burcu Binici ile müzisyen Tankurt Manas, Eylül ayında nikâh masasına oturmuştu.
Engincan Ural 45 günde boşanıyor!
Engincan Ural 45 günde boşanıyor! 10 Ekim'de dünyaevine giren Engincan Ural ile Merve Kaya'dan şoke eden karar geldi.
Ebru Gündeş Rassan'ın ihanetine mi uğradı?
Ebru Gündeş Rassan'ın ihanetine mi uğradı? Kendisinden 19 yaş küçük iş insanı ile aşk yaşayan ve Dubai'de evlilik teklifi aldığı iddia edilen Ebru Gündeş'in Kuzey Iraklı sevgilisiyle yollarını ayırdığı söyleniyordu.
Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin'i ihanet mi ayırdı?
Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin'i ihanet mi ayırdı? "İstenmeyen gelin" haberlerine hedef olan Şevval Şahin, sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı.
Melisa Aslı Pamuk'tan manidar paylaşım
Melisa Aslı Pamuk'tan manidar paylaşım Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç'un yaklaşık bir yıllık ilişkisi sürpriz bir şekilde sona ererken güzel oyuncudan gelen son hamle "Melisa'nın kalbi hala kırık" dedirtti...
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı
Ayça Ayşin Turan final dansını Murat Boz'la yaptı Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan ile şarkıcı ve oyuncu Murat Boz, Kuruçeşme'de bir mekandaydı.
Güven Kıraç'ın öpüştüğü genç kadın kim çıktı?
Güven Kıraç'ın öpüştüğü genç kadın kim çıktı? Ünlü oyuncu Güven Kıraç, geçen ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç’ı bir kadınla aldatmış, ihanetin ardından çift ayrılık kararı almıştı. Kıraç, önceki günlerde sevgilisiyle öpüşürken görüntülenmişti.