ihanet


ASANSÖRDE ÜNLÜ ŞARKICIYI DÖVEN SOSYETİK GÜZEL VE İŞ ADAMI EŞİ BAKIN KİM ÇIKTI! Geçtiğimiz günlerde, bir magazin sitesinin ortaya attığı ve Takvim Gazetesi Magazin Ekibinin manşete taşıdığı "Kocasıyla Yasak Aşk Yaşayan Ünlü Şarkıcıyı Asansörde Tekme Tokat Dövdü" haberi sonrası Cemiyet ve Magazin Dünyasına yılın magazin bombası düştü.
Burak Sergen avukatı aracılığıyla açıklama yaptı Burak Sergen'in 4 ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal'ın kendisini Özer Kocer ile aldattığı iddialarının ardından, ünlü oyuncu avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.
Burak Sergen'in uğradığı ihanetin detayları şok etti! Nihan Ünsal, 1 Ekim Cuma ve 2 Ekim Cumartesi akşamları çekilen ihanet görüntüleri için “O fotoğraflar eski” yalanıyla kendini savunmaya kalktı. Ancak Nihan Ünsal’ın, eşi Burak Sergen hastanede koronavirüsle savaşırken bile İzmirli aşkıyla buluştuğu ortaya çıktı.
Burak Sergen'in eski eşinden bomba açıklama Burak Sergen'in dört ay önce nikah masasına oturduğu eşi Nihan Ünsal tarafından aldatıldığı iddia edilmiş, bugün de ihanet kareleri basına yansımıştı.
Burak Sergen ihanet şokuyla sarsıldı! Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinin yıldızı Burak Sergen, 4 ay önce evlendiği 32 yaşındaki eşi Nihan Ünsal’ın kendisini İzmirli bir iş insanıyla aldattığını öğrendi.
Selin Ciğerci'den herkesi şaşırtan 'boynuz' göndermesi Geçtiğimiz haftalarda Gökhan Çıra'dan boşanan Selin Ciğerci, 'Bir Başka Güzel' adlı moda yarışmasında jüri üyeliği yapmaya başlamıştı.
Burak Yörük: "Aldatıldım... Mesajlardan yakaladım" Youtube'da yayınlanan 'Sıkı Muhabbet' programına konuk olan "Aşk Mantık İntikam" dizisinin oyuncusu Burak Yörük, özel hayatı ve iş yaşamına dair soruları yanıtladı.