ihanet


Cansu Özlevi: "Kocam hem aldatıyor hem de dövüyor"
Cansu Özlevi: "Kocam hem aldatıyor hem de dövüyor" Modacı Cansu Özlevi, işadamı eşi Yosi Özlevi hakkında şok iddialarda bulundu: "Beni defalarca aldatan kocam 5 aydır da en yakın arkadaşım İpek Esmer’le beraber. Evliliğim boyunca hem aldatıldım hem dayak yedim"
Gerard Pique ihanetin bedelini ağır ödüyor!
Gerard Pique ihanetin bedelini ağır ödüyor! Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı aldatması ile gündemden düşmeyen eski futbolcu Gerard Pique, geçtiğimiz günlerde bir mekanda sahneye çıktı. Yuhalanan yıldız futbolcu apar topar sahneden indi.
Kocasını başka kadınla bastı, mahkeme 'delili' saymadı!
Kocasını başka kadınla bastı, mahkeme 'delili' saymadı! Mahkeme boşanmak isteyen kadını haklı buldu ancak Yargıtay delillerin hukuka uygun elde edilmediği gerekçesiyle kararı bozdu.
Kocası Kerem Tümay'ı yakın arkadaşı Birgül Metin'e kaptıran Merve Arkon şaşkın!
Kocası Kerem Tümay'ı yakın arkadaşı Birgül Metin'e kaptıran Merve Arkon şaşkın! Sosyetenin ünlü ismi Kerem Tümay, eşi Merve Arkon’u yakın arkadaşı diş hekimi Birgül Metin ile aldattı. Ayrılık sonrası evlenen Tümay ile Metin, evliliklerinin birinci yılında paylaştığı fotoğrafa ise "Birlikte daha güçlüyüz" notunu düşerek nispet yaptı.
Çocuğunu kabul etmeyen 'Çerez Kralı'na polis zoruyla babalık testi!
Çocuğunu kabul etmeyen 'Çerez Kralı'na polis zoruyla babalık testi! İzmir’de 22 yaşındaki E.M’nin, çocuğunun babası olduğu iddiasıyla dava açtığı evli iş insanı C.E, polis zoruyla DNA testine götürüldü.
Sosyal medyada Kadir Doğulu - Neslihan Atagül rüzgarı esti
Sosyal medyada Kadir Doğulu - Neslihan Atagül rüzgarı esti Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu'ya olan aşkını "Tanrının bana verdiği en güzel hediye" sözleriyle haykırdı.
Mobilya montajı için gittiği evde müdürün eşiyle yasak aşk yaşadı!
Mobilya montajı için gittiği evde müdürün eşiyle yasak aşk yaşadı! Mobilya ustası A. Ö., iş için girip çıktığı evlerde bir çok kadınla ilişki yaşamaya başladı. A. Ö.’nün baştan çıkardığı kadınlardan biri de Bursa’daki bir su firmasının genel müdürünün eşi oldu.