ihanet

Berfu Yenenler'den şaşırtan ihanet itirafı! Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'te 4. güzel seçilen Berfu Yıldız Yenenler, 2019'da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey'i kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de geçtiğimiz mart ayında dünyaya gelmişti.
Jessica Michel Serfaty ve Kaan Günay ayrıldı! Amerikalı model Jessica Michel Serfaty, İngiliz oyuncu Ed Westwick’ten ayrıldıktan sonra Türk iş insanı Kaan Günay ile aşk yaşamaya başladı. Evlilik planları yapan çift, ayrılık kararı aldı.
Buket Aydın: "İhaneti mesajla yakaladım" Buket Aydın konuk olduğu "2.Sayfa" programında geçmişte aşkta ihanete uğradığını ve bu ihaneti mesajla yakaladığını itiraf etti.
Leman Sam: "Hiç ummadığım insanlardan çok oyunlar gördüm" Leman Sam, konuk olduğu programda bilinmeyenlerini anlattı. Gençlik yıllarından, müzik hayatına kadar pek çok konuda hakkında konuşan ünlü şarkıcı, eski eşi Selim Sam tarafından aldatıldığını itiraf etti.
Sosyetede yaşanan drone skandalında yeni gelişme Sosyetede yaşanan drone skandalı tatlıya bağlandı. Kendisini aldatan eşini saniye saniye drone ile kayıt altına aldıran sosyetik güzel, aile büyüklerinin araya girmesiyle eşini affetti.
Cemiyet hayatı kocasını dronla basan sosyetiği konuşuyor! Tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı sosyetik bir kadın, kendisini aldattığını düşündüğü iş adamı kocasını dronla takibe aldı. Eşinin tüm aldatma anlarını saniye saniye kaydettiren sosyetik isim evleri ayırdı...
Sevda Erginci'den yürek burkan 'ihanet' paylaşımı Sevda Erginci, üç yıllık aşkı Yılmaz Kunt'un avukat Seray Öztürk'le yazışmasından sonra ayrılmıştı. Okuduğu kitaptan iki sayfa paylaşan Erginci, "İhanet ve kırgınlık" mesajıyla yürek burktu.