ihanet

Güven Kıraç'ın öpüştüğü genç kadın kim çıktı?
Güven Kıraç'ın öpüştüğü genç kadın kim çıktı? Ünlü oyuncu Güven Kıraç, geçen ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç’ı bir kadınla aldatmış, ihanetin ardından çift ayrılık kararı almıştı. Kıraç, önceki günlerde sevgilisiyle öpüşürken görüntülenmişti.
Güven Kıraç'a pahalıya patlayan öpücük
Güven Kıraç'a pahalıya patlayan öpücük Ünlü oyuncu Güven Kıraç, geçen ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç’ı bir kadınla aldatmış, ihanetin ardından çift ayrılık kararı almıştı. Kıraç, önceki akşam sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi.
Güven Kıraç sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi!
Güven Kıraç sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendi! 62 yaşındaki ünlü oyuncu Güvenç Kıraç, geçen ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç’ı kendisinden oldukça genç bir kadınla aldatmış, Asmalımescit’teki ihanet gecesi tv100’de her cumartesi ve Pazar saat 09.00’da seyirciyle buluşan “Magazin Hattı” kamerasına yansımıştı.
Gökhan Çıra'dan veryansın: "Hamileyim dedi yalanmış..."
Gökhan Çıra'dan veryansın: "Hamileyim dedi yalanmış..." Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan Gökhan Çıra verdiği röportajda ilginç itiraflarda bulundu. Çıra sevgilisinin "Hamileyim" yalanını söylediğini anlattı.
Eşi yokken eve erkek almak zina sayılır
Eşi yokken eve erkek almak zina sayılır Yargıtay, “Kadının, kocası gece vardiyasındayken ortak konutta bir başka erkekle yakalanmış olması zinanın varlığına delalet eder” dedi.
Shakira hakkında bomba iddia!
Shakira hakkında bomba iddia! Shakira'nın ayrıldığı sevgilisi Gerard Pique'nin eski takım arkadaşı kaleci Iker Casillas ile aşk yaşadığı iddiası gündeme geldi.
Aldığı kiloyla şoke eden Sneijder gecelerde kavga çıkardı
Aldığı kiloyla şoke eden Sneijder gecelerde kavga çıkardı Yolanthe Cabau ile boşandıktan sonra dağıtan eski futbolcu, bir mekanda tanıştığı güzelle görüntü vermemek için adeta seferberlik ilan etti.