ihanet

Cem Belevi'den 'ihanet' iddiasına yanıt
Cem Belevi'den 'ihanet' iddiasına yanıt Cem Belevi'nin İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilmişti.
Cem Belevi güzel model Nergis Nesrullayeva'ya gönül verdi
Cem Belevi güzel model Nergis Nesrullayeva'ya gönül verdi Ünlü şarkıcı ve oyuncu Cem Belevi, "Afili Aşk" ve "Yasak Elma" gibi dizilerde rol alan ve "Bu Tarz Benim" yarışmasına da katılan model Nergis Nesrullayeva'ya gönül verdi.
Serdar Ortaç: "Hep aldatıldım"
Serdar Ortaç: "Hep aldatıldım" Şarkıcı Serdar Ortaç, katıldığı yayında şaşırtan bir itirafta bulundu.
Ünlü iş adamı dadıya abayı yaktı!
Ünlü iş adamı dadıya abayı yaktı! Son dönemde bebekleri dünyaya gelen çok ünlü sosyetik çift, eve yatılı olarak bakıcı tutmuş.
Azgın Teke Sendromu'na yakalanan Naim Gençoğlu'nu eşi affetmiyor
Azgın Teke Sendromu'na yakalanan Naim Gençoğlu'nu eşi affetmiyor 30'lu yaşlarda, üç çocuklu, emlakçılık yapan bir kadına kaptıran iş insanı Naim Gençoğlu, yasak aşkı uğruna 30 küsur yıldır evli olduğu eşi Özlem Hanım ile yaşadığı Kandilli'deki evini terk etmişti.
Rihanna - ASAP Rocky aşkında 'ihanet' hikâyesi açığa kavuştu
Rihanna - ASAP Rocky aşkında 'ihanet' hikâyesi açığa kavuştu 2013’ten beri birlikte olan Rihanna ve ASAP Rocky, geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini duyurmuş ve beraber kameraların karşısına geçerek poz vermişlerdi.
Bebek bekleyen Rihanna ihanete mi uğradı?
Bebek bekleyen Rihanna ihanete mi uğradı? Barbadoslu müzisyen ve girişimci Rihanna ile bebeğinin babası ASAP Rocky'nin ayrılık iddiaları gündem oldu... Birkaç ay önce hamile olduğunu duyuran ve sanat dünyasının "örnek çifti" olarak gösterilen Rihanna ve ASAP Rocky'nin arasını bozan kişinin ise Rihanna'nın yakın bir arkadaşı olduğu söylendi.