ihanet

Eşi, en yakın arkadaşıyla kaçtı! 4 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor
Eşi, en yakın arkadaşıyla kaçtı! 4 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor Adana'da yakın arkadaşı S.K. (28) ile beraber olan eşi Ö.S.'nin (32) terk ettiği Tezcan S. (32), 4 çocuğuyla harabeyi andıran evde yaşam mücadelesi veriyor. Tezcan S., "Bir göz evim olsun istiyorum. En büyük hayalim; sabah kalkıp, penceremi açıp, evimi havalandırabilmek" dedi.
Doğukan Güngör: "Yolumu kesip 'Oğlum bebeği annesinden ayırma' diyorlar"
Doğukan Güngör: "Yolumu kesip 'Oğlum bebeği annesinden ayırma' diyorlar" "Kızılcık Şerbeti"nde canlandırdığı 'Fatih' karakteriyle ilgili çevreden aldığı tepkileri değerlendiren ve bu konuyla ilgili bir anısını da anlatan yakışıklı oyuncu Doğukan Güngör, "Sokaktaki teyzeler, yolumu kesip "Oğlum bebeği annesinden ayırma' diyorlar" ifadelerini kullanıyor.
Hakem İbrahim Hakan Ceylan'ın eşinden şok iddia! Futbolda yasak aşk skandalı!
Hakem İbrahim Hakan Ceylan'ın eşinden şok iddia! Futbolda yasak aşk skandalı! Futbol dünyasını sarsan bir boşanma haberiyle birlikte yasak aşk iddiası gündeme geldi. Eşinin yasak aşk iddiasıyla boşanma davası açan kadının eşi FIFA kokartlı yakışıklı hakem İbrahim Hakan Ceylan. Yasak aşk iddialarında ise MHK eski Başkanı Lale Orta'nın adı geçiyor.
Beckham çiftinden sarsan ihanet itirafı
Beckham çiftinden sarsan ihanet itirafı David Beckham ile 1999'da evlenen ve dört çocuğu bulunan Victoria Beckham, 2003'te eşinin kendisini kişisel asistanı olarak görev yapan Rebecca Loos ile aldattığı iddiaları hakkında ilk kez konuştu.
Demet Şener'den Demet Akalın sorusuna olay yanıt
Demet Şener'den Demet Akalın sorusuna olay yanıt 22 yıl önce İbrahim Kutluay'ı Demet Akalın'ın elinden aldığı konuşulan Demet Şener, "Helalleşecek bir durum yok" sözleriyle konuyu tekrar gündeme getirdi.
Shakira intikam yeminini bozmuyor
Shakira intikam yeminini bozmuyor Geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde ayrılan Shakira ve Pique arasında sular yakın zamanda durulacak gibi durmuyor. Dünyaca ünlü şarkıcı yeni klibinde yine Pique'yi hedef aldı.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün yüzlerinden düşen bin parça
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün yüzlerinden düşen bin parça Evliliklerindeki krizi atlatan Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çifti, objektiflere yansıdı.