ihanet

Eski MÜSİAD genel sekreterine eşinden 'aldatma' davası!
Eski MÜSİAD genel sekreterine eşinden 'aldatma' davası! MÜSİAD eski genel sekreteri iş insanı Dr. Eyüp Vural Aydın’a karşı, eşi, ‘aldatma’ davası açtı.
Kadir Doğulu 'müşkül kadınlar' sorusuna yanıt vermedi
Kadir Doğulu 'müşkül kadınlar' sorusuna yanıt vermedi Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu havaalanında görüntülendi. Kadir Doğulu evlilikleri hakkında gelen sorulara karşı tepkisiz kalmayı tercih etti.
Miray Daner'den 'ihanet' sorusuna olay yanıt!
Miray Daner'den 'ihanet' sorusuna olay yanıt! Oğulcan Engin ile uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Miray Daner, ihanet iddialarına cevap verdi.
Natalie Portman'ın mutlu evliliğine ihanet gölgesi düştü!
Natalie Portman'ın mutlu evliliğine ihanet gölgesi düştü! ABD'li oyuncu Natalie Portman'ın, eşi Benjamin Millepied tarafından aldatıldığı öne sürüldü.
Neslihan Atagül'e 'Müşkülü olan kadınlar' soruldu
Neslihan Atagül'e 'Müşkülü olan kadınlar' soruldu Eşi Kadir Doğulu’nun kendisine ihanet ettiği iddialarıyla gündeme gelen Neslihan Atagül, evliliklerindeki son durum hakkında konuştu.
Gökhan Töre ihanet iddialarına yanıt verirken müjdeli haberi de duyurdu!
Gökhan Töre ihanet iddialarına yanıt verirken müjdeli haberi de duyurdu! Eşini aldattığı iddia edilen futbolcu GökhanTöre sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Buket Töre şokta! Gökhan Töre sarışın afetle çapkınlıkta yakalandı!
Buket Töre şokta! Gökhan Töre sarışın afetle çapkınlıkta yakalandı! 2020'de evlendiği Buket Töre'den bir çocuğu olan futbolcu Gökhan Töre, geçtiğimiz gece çapkınlıktaydı. Ünlü futbolcu, mekanda eğlendiği sarışın güzele bir de kırmızı gül hediye etti.