ihanet

İspanya'yı sarsan ihanet skandalı!
İspanya'yı sarsan ihanet skandalı! İspanya kraliyet ailesini karıştıran yasak ilişki skandalının ortaya çıkmasının ardından Kral 6’ıncı Felipe’nin kardeşi İnfanta Cristina, 25 yıllık eşi Iñaki Urdangarín ile boşanma kararı aldıklarını açıkladı.
Nihan Ünsal Burak Sergen'e dava açtı!
Nihan Ünsal Burak Sergen'e dava açtı! Burak Sergen'in geçtimiz yıl Haziran ayında evlendiği Nihan Ünsal'ın kendisini Özer Kocer ile aldattığını iddia ederek boşanma davası açmıştı. Ünsal, son dönemde Sergen'in kendisi hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle harekete geçti.
İrem Derici: "Gelin olmuş gidiyorum"
İrem Derici: "Gelin olmuş gidiyorum" İrem Derici’nin, geçen yıl aşk yaşadığı ve ihanete uğradığı iddia edilen Cem Belevi ile yeniden barıştığı konuşuluyor. Bir ödül töreninde sahne alan İrem Derici, "Gelin olmuş gidiyorum" sözleri ile şaşırttı.
Billur Kalkavan: "Estetikçiden önce kafalarının içini doldursunlar"
Billur Kalkavan: "Estetikçiden önce kafalarının içini doldursunlar" Sosyetik isim Billur Kalkavan, ilişkiler ve aldatılma üzerine ilginç sözler sarfetti.
Cem Belevi ihanet ettiği İrem Derici'nin gönlünü 96 çiçekle aldı
Cem Belevi ihanet ettiği İrem Derici'nin gönlünü 96 çiçekle aldı Cem Belevi, ihanet ettiği İrem Derici'ye geri döndü. Belevi, ayrı kaldıkları günleri temsilen 96 çiçek göndererek eski sevgilisinin gönlünü aldı.
Yasmin Erbil adının karıştırıldığı skandal iddiayı yargıya taşıyor!
Yasmin Erbil adının karıştırıldığı skandal iddiayı yargıya taşıyor! Sosyal medya fenomeni Cansu Miasu Özlevi, eşi Yusuf Yosi Özlevi’nin kendisini üç farklı kadınla aldattığını açıkladı.
Berk Atan - Selin Yağcıoğlu ayrılığında 'ihanet' kokusu!
Berk Atan - Selin Yağcıoğlu ayrılığında 'ihanet' kokusu! Oyuncu Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu'ndan bir kez daha üzen haber geldi. İlişkilerine yaz başı 3. kez şans veren ikili, bir kez daha ayrıldı.