ihanet

Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı rezaletle bitti!
Tuvana Türkay - İzzet Antebi aşkı rezaletle bitti! Tuvana Türkay ile İzzet Antebi aşkı skanlla sona erdi... Güzel oyuncu ile sosyetik iş insanı, geçtiğimiz Mart'tan beri beraberdi.
Shakira ve Pique cephesinden gelen kavga haberi şoke etti!
Shakira ve Pique cephesinden gelen kavga haberi şoke etti! Futbolcu Gerard Pique, çocuklarını ziyaret etmek için gittiği Miami'de Shakira ile tartıştı.
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı Kadir Doğulu'nun Alaçatı'da iki kadınla eğlenme görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Neslihan Atagül kocasının kendisini aldattığına inanmazken, olayın detaylarının çok daha derin olduğu ortaya çıktı.
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı
Pınar Eliçe aşk görüntüleri sergileyen Neslihan-Kadir çiftini yorumladı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu; Doğulu'nun Alaçatı'da ortaya çıkan ihanet görüntülerinin ardından Azerbaycan'da aşk tazeledi.
Neslihan Atagül: "Kadir bana annemden bile yakın"
Neslihan Atagül: "Kadir bana annemden bile yakın" Neslihan Atagül katıldığı söyleşide eşi Kadir Doğulu'nun kendisine ihanet ettiği iddiasıyla ilgili gelen soru üzerine gerildi.
İbrahim Büyükak'ın skandal görüntüsü Pınar Eliçe'ye 'yuh' dedirtti!
İbrahim Büyükak'ın skandal görüntüsü Pınar Eliçe'ye 'yuh' dedirtti! 2018 yılında çocukluk aşkı Nurdan Beşen ile nikah masasına oturan ve iki yıl önce baba olan İbrahim Büyükak'ın Alaçatı'da sergilediği görüntüler tepkilere yol açtı.
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu soluğu Bakü'de aldı! Sevenleri şaşkın!
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu soluğu Bakü'de aldı! Sevenleri şaşkın! Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu'nun Çeşme'de ihanet gecesi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.