ihanet

İhanet paylaşımıyla ortaya çıkan gerçek! Pilot kocasının uçuşta olduğunu zanneden genç kadın, eşinin başka bir kadınla tatile gittiğini sosyal medyadan öğrenince soluğu adliyede aldı.
Yönetmen Kubilay Kasap eşini gizlice dinlemekten yargılanacak Yönetmen Kubilay Kasap, Meltem Kasap ile evliydi. Geçimsizlik yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açtı.
Olay iddia! Öykü Çelik aldatıldı mı? Ünlü oyuncu Öykü Çelik, 'Survivor' yarışması dönüşü evlilik teklifi aldığı emlak danışmanı İsmail Berhan’dan ayrıldığını duyurmuştu. Çelik evliliğe giden ilişkisinin bitmesinin ardından sessizliğini bozdu.
Serkay Tütüncü: "İhanete uğramış olabilirim" Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan ile birlikte rol aldığı "Masumiyet" dizisinde 'İlker Ilgaz' karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, yıllar önce aldatıldığını söyledi.
Esra Dermancıoğlu'ndan "İhanete uğradım" itirafı Son dönemde kendisi gibi oyuncu olan Murat Balcı ile aşk yaşadığına dair haberlerle gündeme gelen Esra Dermancıoğlu, ihanet itirafında bulundu.
Fırat çiftinden ihanet iddialarına ilişkin açıklama "Kefaret" dizisinin yıldızı Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat'a ihanet ettiği iddiaları sosyal medyayı sallamıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddialar karşısında Mert Fırat-İdil Fırat çifti sessizliğini bozdu.
Bülent Çavuşoğlu ve Ajda Pekkan yeniden görüşmeye başladı Ayrıldığı 75 yaşındaki sevgilisi Ajda Pekkan'a özlem duyan Bülent Çavuşoğlu, geçtiğimiz ay ünlü şarkıcının gönlünü almak için ilk adımı attı.