ihanet

Eşi en yakın arkadaşıyla aldattı
Eşi en yakın arkadaşıyla aldattı İstanbul Çekmeköy'de yaşayan 38 yaşındaki M.Ö., yıllardır aynı yastığa baş koyduğu ve çocuklarının annesi olan eşinin kendisini en yakın arkadaşı ile aldatmasını acı şekilde öğrendi.
Burak Sergen'in eşi Nihan Ünsal’dan karşı dava
Burak Sergen'in eşi Nihan Ünsal’dan karşı dava Burak Sergen, genç eşi Nihan Ünsal’ın kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Evlilik sürecinde asıl kendisinin aldatıldığını belirten Ünsal, karşı dava açtı: “Çocuğu ile tanıştıracak kadar ciddi bir ilişkisi var...”
Arda Kural: "Yıldız Asyalı'nın ihanetine uğradım, beni aldattı"
Arda Kural: "Yıldız Asyalı'nın ihanetine uğradım, beni aldattı" Yaşadıkları aşkla günümüzde bile konuşulmaya devam eden Arda Kural ve Yıldız Asyalı "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programının canlı yayınında bir araya geldi.
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi!
Feryal Gülman ve Kemal Gülman yine birbirine girdi! Feryal Gülman, kocasının kendisini genç bir kızla aldattığını öne sürüp zina suçuyla boşanma davası açmıştı.
Aslı Bekiroğlu hakkında skandal iddia!
Aslı Bekiroğlu hakkında skandal iddia! Oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun aranjör sevgilisi Çağrı Telkıvıran'a ihanet iddiası magazin gündemini sarstı.
İzzet Antebi yasak aşk iddiasına sert çıktı
İzzet Antebi yasak aşk iddiasına sert çıktı Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt, Ekim ayında tek celsede boşanıp hepimizi şoke eden Didem Sarı ile İzzet Antebi'nin boşanma nedeninin sosyetede dolaşan dedikodulara göre 'yasak aşk' olduğunu yazmıştı.
Sosyetik Antebi çiftini yasak aşk mı ayırdı?
Sosyetik Antebi çiftini yasak aşk mı ayırdı? Ekim ayında tek celsede boşanıp hepimizi şoke eden Didem Sarı-İzzet Antebi cephesinden bomba gibi bir haber; magazin ve cemiyet hayatını salladı...