ihanet

Magazin kulislerini sallayan yasak aşk iddiası! Birlikte program yapıyorlar!
Magazin kulislerini sallayan yasak aşk iddiası! Birlikte program yapıyorlar! Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında ekrana getirilen yasak aşk iddiası olay yarattı.
Burcu Binici ve Tankurt Manas'tan ihanet iddialarına net yanıt
Burcu Binici ve Tankurt Manas'tan ihanet iddialarına net yanıt Burcu Binici geçtiğimiz Eylül ayında sürpriz bir şekilde nikah masasına oturduğu rap şarkıcısı Tankurt Manas'tan jet hızıyla boşanmıştı.
Cemiyet hayatı Erandan çiftinin karıştığı rezaleti konuşuyor!
Cemiyet hayatı Erandan çiftinin karıştığı rezaleti konuşuyor! Esra Erandan, eşi Tarık Erandan'a, kendisini aldatıp başka kadından çocuk sahibi olduğu iddiasıyla 400 milyon liralık rekor tazminat davası açtı.
Burcu Binici jet hızıyla evlendiği Tankut Manas'tan jet hızıyla boşandı!
Burcu Binici jet hızıyla evlendiği Tankut Manas'tan jet hızıyla boşandı! Son olarak "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde rol alan başarılı oyuncu Burcu Binici tek celsede boşandı.
Aleyna Eroğlu'nun şiddet iddialarına Batuhan Karadeniz ve eşinden sert yanıt
Aleyna Eroğlu'nun şiddet iddialarına Batuhan Karadeniz ve eşinden sert yanıt Model Aleyna Eroğlu, emekli futbolcu Batuhan Karadeniz'den şiddet gördüğünü iddia etti.
Sette aşk yaşayan evli yönetmen ile evli kadın oyuncu kim?
Sette aşk yaşayan evli yönetmen ile evli kadın oyuncu kim? Magazin dünyasında bomba etkisi yaratan 'Sette yasak aşk' haberinde yeni gelişmeler yaşandı.
İYİ Parti'yi sarsan ihanet ve yasak aşk skandalı! İkisi de istifa etti!
İYİ Parti'yi sarsan ihanet ve yasak aşk skandalı! İkisi de istifa etti! Aydın'da İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak'ın eşi Pınar Alak'ın sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım gündem oldu. Eşinin kendisini, partiye üye yaptığı bir kadınla aldattığını ileri süren Pınar Alak parti üyeliğinden istifa ederken; iddiaların odağındaki Ahmet Alak da görevini bıraktı.