İrem Derici


Hadise'den 'bebe' polemiğine nokta koyan açıklama
Hadise'den 'bebe' polemiğine nokta koyan açıklama Hadise verdiği konserin fotoğraflarını "Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım" sözleriyle paylaşarak yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. Ece Seçkin ve İrem Derici'nin yanıtının ardından Hadise, başlattığı "bebe" polemiğini sona erdirdi.
İrem Derici'den yeni aşkıyla küfürlü röportaj
İrem Derici'den yeni aşkıyla küfürlü röportaj İrem Derici, yönetmen Gökhan Fırat ile birliktelik yaşamaya başladı. Çift, ilk kez Nişantaşı'nda görüntülendi.
İrem Derici'den yeni sevgilisiyle sürpriz paylaşım
İrem Derici'den yeni sevgilisiyle sürpriz paylaşım Fotoğrafçı Gökhan Fırat ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı İrem Derici, sevgilisiyle sarmaş dolaş poz verdi.
İrem Derici, Atakan Işıktutan'ı çabuk unuttu!
İrem Derici, Atakan Işıktutan'ı çabuk unuttu! Şarkıcı İrem Derici ile eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan geçtiğimiz ay beraberliklerine son vermişti.
İrem Derici: "Eski sevgilim cinsel yönelimini değiştirdi"
İrem Derici: "Eski sevgilim cinsel yönelimini değiştirdi" Yakışıklı sporcu Atakan Işıktutan'dan ayrıldıktan sonra işlerine kendini adayan İrem Derici Harbiye sahnesi için paraya kıymıştı. Hem bu konuda ünlü isimlere taş atan hem de özel hayatına dair konuşan Derici bomba bir itirafta bulundu.
İrem Derici Harbiye konseri için bir servet harcadı
İrem Derici Harbiye konseri için bir servet harcadı Harbiye Açık Hava sahnesinde konser veren ve sahne şovlarıyla kendisine hayran bırakan İrem Derici konser için 3 milyon TL harcadı.
Gazapizm'in Harbiye konserine ünlü akını
Gazapizm'in Harbiye konserine ünlü akını "Yine Edemedik Dans" şarkısıyla yaza damgasını vuran; kariyerinde pek çok hit şarkıya imzasını atan Gazapizm'in Harbiye konserine ünlü isimler akın etti.