İrem Derici


İrem Derici yine dobralığını konuşturdu Son dönemde sahne aldığı mekanlarda tercih ettiği cesur kıyafetlerle gündeme gelen İrem Derici, katıldığı bir programda yakın arkadaşını ifşa etti.
İrem Derici'den Lider Şahin'e büyük şok! Geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi tarafından babası Selami Şahin'e ait şarkıları okuması yasaklanan İrem Derici, bu olayla ilgili ise sessizliğini korumuştu.
İrem Derici'ye hastalık vız geldi Şarkıcı İrem Derici, önceki akşam Zeytinburnu Olivium AVM’de sahne aldı.
İrem Derici'den Cem Belevi paylaşımı Sevgilisi Cem Belevi ile kısa bir dargınlık yaşayıp barışan İrem Derici, son olarak sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Cem Belevi: "Aldatanı affetmek normal değil" Ünlü şarkıcı Cem Belevi, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. İrem Derici ile sevgili olan Cem Belevi, ilişkiler üzerine açıklamalarda bulundu.
İrem Derici: "Cem dünyanın en tatlı adamı" İrem Derici, önceki gün Bebek'teki bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi.
İrem Derici Cem Belevi'ye olan aşkını haykırdı: "Çok seviyorum ne yapayım?" İrem Derici, Amsterdam tatili dönüşü takipten çıkardığı Cem Belevi ile olan ilişkisi hakkında konuştu.