İrem Derici


Atakan Işıktutan İrem Derici'yi koruma altına aldı
Atakan Işıktutan İrem Derici'yi koruma altına aldı Ünlü şarkıcı İrem Derici, 8.7 milyon takipçisinin bulunduğu aktif olarak kullandığı Instagram hesabından son olarak sevgilisi ile çıktığı tatilden kareleri yayınladı.
İrem Derici'den hayranlarına 'Bitter' sürprizi
İrem Derici'den hayranlarına 'Bitter' sürprizi Şarkıcı İrem Derici hit olmaya aday yeni şarkısı "Bitter"i dinleyiciyle buluşturdu.
'İşimle aşk yaşıyorum' diyen Cem Belevi çapkınlıkta yakalandı
'İşimle aşk yaşıyorum' diyen Cem Belevi çapkınlıkta yakalandı Kalbi uzun zamandır boş olan Cem Belevi, "İşimiz gücümüz o kadar yoğun ki... Başka bir şeye zaman da yok zaten küstürdüler. Aşk yok iş var" demişti.
Ünlü şarkıcılar bayramı sahnede karşıladı
Ünlü şarkıcılar bayramı sahnede karşıladı Ünlü şarkıcılar bayram tatili süresince sahneye çıkarak, servetlerine servet kattı.
İrem Derici yorgunluğunu sevgilisinin kollarında attı
İrem Derici yorgunluğunu sevgilisinin kollarında attı Şarkıcı İrem Derici konser yorgunluğunu sevgilisi Atakan Işıktutan ile birlikte Çeşme'de atıyor. Sevgililer, denizin ve güneşin tadını çıkardı.
İrem Derici ve Atakan Işıktutan nikah masasına mı oturacak?
İrem Derici ve Atakan Işıktutan nikah masasına mı oturacak? Atakan Işıktutan’la doludizgin bir aşk yaşayan İrem Derici, evlilik sinyali verdi. Her fırsatta çok mutlu olduğunu dile getiren ve şu sıralar sevgilisiyle Göcek koylarını gezen Derici, şakayla karışık “Düğün yapalım” mesajı verdi.
İrem Derici ve Atakan Işıktutan'ın keyfi yerinde
İrem Derici ve Atakan Işıktutan'ın keyfi yerinde Ünlü şarkıcı İrem Derici, "Survivor" yarışmasına katılmasının ardından yıldızı parlayan Atakan Işıktutan ile ilişkisini tam gaz sürdürüyor.