İrem Derici

İrem Derici Cem Belevi'nin ihanetine mi uğradı?
İrem Derici Cem Belevi'nin ihanetine mi uğradı? İrem Derici ve Cem Belevi sosyal medyadan birbirlerini takip etmeyi bıraktılar.
İrem Derici ve Cem Belevi birbirlerini sildi!
İrem Derici ve Cem Belevi birbirlerini sildi! Son dönemde şarkılarından çok yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İrem Derici'nin kısa bir süre önce kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmuştu.
İrem Derici: "Adamın kaslarında kaşar rendele..."
İrem Derici: "Adamın kaslarında kaşar rendele..." Açıklamalarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici, Yasemin Şefik'in yayınına konuk oldu.
İrem Derici’ye hakaret eden kişi hakim karşısına çıktı!
İrem Derici’ye hakaret eden kişi hakim karşısına çıktı! Şarkıcı İrem Derici, sosyal medyadan kendisine hakaret içerikli paylaşımda bulunduğunu iddia ettiği bir sosyal medya kullanıcısını şikayet etmişti. Mahkeme ilk duruşmada sanığı suçlu buldu ve bin 740 TL adli para cezasına çarptırdı.
İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması: "Sırtıma alıp, geleceğim"
İrem Derici'den Cem Belevi açıklaması: "Sırtıma alıp, geleceğim" İrem Derici, kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi ile aşk yaşadığı yönündeki iddialara yanıt verdi.
Ekşioğlu çiftinin kızları oyuncu Emre Aslan'a gönül verdi
Ekşioğlu çiftinin kızları oyuncu Emre Aslan'a gönül verdi Aslı-Berk Ekşioğlu’nun kızı Dafne, BKM Mutfak oyuncularından Emre Aslan ile yarım kalan ilişkisine geçen Mart ayında yeniden başlamıştı.
İrem Derici'nin ilk Harbiye sınavı başarılı geçti
İrem Derici'nin ilk Harbiye sınavı başarılı geçti İrem Derici dün gece “Harbiye Yıldızlı Geceler” konser serisi kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserine çıktı. İrem'in kariyerinin ilk Harbiye konserinde tüm biletler tükendi.