İrem Derici

İrem Derici yalnızlıktan bıktı usandı
İrem Derici yalnızlıktan bıktı usandı Yalnızlıktan dert yanan İrem Derici'nin adı son olarak kendisinden 11 yaş küçük olan "Çok Güzel Hareketler Bunlar-2"nin yıldız oyuncusu Emre Aslan ile anılmıştı.
İrem Derici'den Emre Aslan yalanlaması
İrem Derici'den Emre Aslan yalanlaması 22 yaşındaki oyuncu Emre Aslan’la birlikteliğini daha önceki konuşmalarında yalanlamayan İrem Derici bu kez “Kendi kendinize yazıp, çiziyorsunuz” diyerek gazetecileri suçladı.
İrem Derici: "Ben 10 senedir küfür ediyorum"
İrem Derici: "Ben 10 senedir küfür ediyorum" İrem Derici, önceki gün Nişantaşı’nda bir kafede görüntülendi.
İrem Derici'nin 22'lik aşkının mimarı kim çıktı?
İrem Derici'nin 22'lik aşkının mimarı kim çıktı? Deneyimli şarkıcı İrem Derici ve kendisinden 11 yaş küçük "Çok Güzel Hareketler 2"nin 22 yaşındaki ismi Emre Aslan'ın aşkına dair bilinmeyen bir detay ortaya çıktı.
İrem Derici 11 yaş küçük isimle aşk yaşıyor mu?
İrem Derici 11 yaş küçük isimle aşk yaşıyor mu? Yaptığı açıklamalar ile magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici uzun zamandır aradığı aşkı buldu mu?
Flaş!.. İrem Derici 22 yaşındaki oyuncuyla aşk yaşıyor!
Flaş!.. İrem Derici 22 yaşındaki oyuncuyla aşk yaşıyor! Sıradışı tarzı ile Türkiye'de milyonlarca kişinin beğenisini kazanan 33 yaşındaki İrem Derici, "Çok Güzel Hareketler 2"nin yıldızları arasında yer alan 22 yaşındaki oyuncuyla aşk yaşıyor.
Demet Akalın: "Tat alıyorum ama koku almıyorum"
Demet Akalın: "Tat alıyorum ama koku almıyorum" Okan Kurt'un Corona virüse yakalanmasının ardından testinin pozitif çıktığını açıklayan şarkıcı Demet Akalın, virüsü yendi.