İrem Derici

Cem Belevi ve İrem Derici'den şarkılı-türkülü göndermeler!
Cem Belevi ve İrem Derici'den şarkılı-türkülü göndermeler! Cem Belevi ihanet ettiği iddia edilen İrem Derici’yi gizlice takip etmeyi sürdürüyor. Yakışıklı popçu, önceki gün yaptığı paylaşımla İrem Derici’ye “Hadi bugün b'aşk'a uyan” diye seslenerek aşk çağrısı yaptı.
İrem Derici 2022'yi Konya karşıladı
İrem Derici 2022'yi Konya karşıladı İrem Derici 2022'ye Konya'da bulunan bir otelde verdiği konserle girdi.
İrem Derici: "Bu aralar sapıtacağım"
İrem Derici: "Bu aralar sapıtacağım" Ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki gün saç stilisti Önder Tiryaki’nin Nişantaşı’ndaki stüdyosundaydı.
Selin Ciğerci'nin keyif kahvesi paylaşımına ünlü isimlerden yorum yağdı
Selin Ciğerci'nin keyif kahvesi paylaşımına ünlü isimlerden yorum yağdı Sarışın olarak tanınan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci; koyu renge boyattığı saçlarıyla dikkat çekmişti.
İrem Derici 2022'de yeni hitlere imza atacak
İrem Derici 2022'de yeni hitlere imza atacak İrem Derici 2022 yılında da hız kesmeden arka arkaya konser vermeye ve çıkardığı şarkılarla sevenlerine yeni hitler dinleteceğini belirtti.
Eski sevgililer İrem Derici ve Genco Ecer'den konuşulan düet
Eski sevgililer İrem Derici ve Genco Ecer'den konuşulan düet Pop müziği başarılı ismi İrem Derici ile Genco Ecer 'Konu O Olunca' adlı şarkıda buluştu. İki eski sevgilinin seslendirdiği şarkı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyanın gündemine oturdu.
İrem Derici: "Zebra gibi kadınım"
İrem Derici: "Zebra gibi kadınım" Sevilen şarkıcı İrem Derici, her pazar akşamı sahne aldığı Fine Bomonti adlı mekanda sevenleriyle buluştu.