İrem Derici

İrem Derici'den Cem Belevi'ye: "Bana çöp sormayın"
İrem Derici'den Cem Belevi'ye: "Bana çöp sormayın" Cem Belevi'den ikinci kez "ihanet" sebebiyle ayrılan ve şarkıcı için daha önce "iblis" ile "çeyrek popçu" ifadelerini kullanan İrem Derici, önceki akşam Türkiye Marka Zirvesi kapsamında konser verdi.
Derici'lerin boşanma davasında işler karıştı
Derici'lerin boşanma davasında işler karıştı Şarkıcı İrem Derici'nin babası, reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici'ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı iddia ederek 1 milyonluk boşanma davası açtı.
İrem Derici: "Ailem ve dostlarımın hatrına susuyorum"
İrem Derici: "Ailem ve dostlarımın hatrına susuyorum" Sevilen şarkıcı İrem Derici, dün akşam İstanbul'da dinleyicileriyle buluştu.
İrem Derici'nin Cem Belevi'ye olan öfkesi dinmiyor
İrem Derici'nin Cem Belevi'ye olan öfkesi dinmiyor İrem Derici, önceki akşamki İzmir konserinden paylaştığı videoyla kendisini aldatan Cem Belevi'yi göndermesini yine yaptı!
Cem Belevi İrem Derici'ye sert çıktı: "Haddini bilsin"
Cem Belevi İrem Derici'ye sert çıktı: "Haddini bilsin" Cem Belevi, ayrıldığı sevgilisi İrem Derici’nin kendisiyle ilgili açıklamalarına katıldığı ödül töreninde sert çıktı. Belevi eski sevgilisine “Herkes bir haddini bilsin. Mağdur edebiyatı yapmasın!” dedi.
İrem Derici ve Cem Belevi ayrılığında bomba iddia!
İrem Derici ve Cem Belevi ayrılığında bomba iddia! Cem Belevi ve İrem Derici arasında gerilim tırmanırken yeni iddialar gündeme geldi.
Cem Belevi'nin 'Aldatma yok' açıklamasına İrem Derici'den sert yanıt!
Cem Belevi'nin 'Aldatma yok' açıklamasına İrem Derici'den sert yanıt! " Yok aldatma, yok başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok." diyen Cem Belevi, İrem Derici'yi çılgına çevirdi.