İrem Derici

Eski sevgililer İrem Derici ve Genco Ecer'den konuşulan düet
Eski sevgililer İrem Derici ve Genco Ecer'den konuşulan düet Pop müziği başarılı ismi İrem Derici ile Genco Ecer 'Konu O Olunca' adlı şarkıda buluştu. İki eski sevgilinin seslendirdiği şarkı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyanın gündemine oturdu.
İrem Derici: "Zebra gibi kadınım"
İrem Derici: "Zebra gibi kadınım" Sevilen şarkıcı İrem Derici, her pazar akşamı sahne aldığı Fine Bomonti adlı mekanda sevenleriyle buluştu.
İrem Derici: "Gülşen kraliçemiz"
İrem Derici: "Gülşen kraliçemiz" İrem Derici önceki gece Beyoğlu’nda katıldığı bir davette, Altın Kelebek hakkında konuştu.
İrem Derici eski sevgilisiyle objektiflere yansıdı
İrem Derici eski sevgilisiyle objektiflere yansıdı Şarkıcı İrem Derici, önceki akşam eski sevgilisi Genco Ecer ile görüntülendi.
Didem Şahin'in Ecem Çırpan'a tavrı ne oldu?
Didem Şahin'in Ecem Çırpan'a tavrı ne oldu? Ünlü şarkıcı İrem Derici, Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme geldiği yıllarda Şahin’in annesinin “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” yorumunda bulunması tepki çekmişti.
Deniz Akkaya ve İrem Derici kimlerin kulaklarını çınlattı?
Deniz Akkaya ve İrem Derici kimlerin kulaklarını çınlattı? Ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki akşam Harbiye'de sahne aldı.
İrem Derici: "Komşular gece boyu uyutmadı"
İrem Derici: "Komşular gece boyu uyutmadı" Açıklamalarıyla her seferinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İrem Derici, sahne aldığı sırada uyuyamadığını söyledi. Derici'nin anlattıkları tüm hayranlarını şaşırttı.