İrem Derici

İrem Derici ve Kurtuluş Kuş aşk mı yaşıyor?
İrem Derici ve Kurtuluş Kuş aşk mı yaşıyor? İrem Derici geçen hafta verdiği röportajda “Çok aşığım ama çaktırmıyorum” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.
'Sevmedim Deme' filminin galası ünlü isimleri buluşturdu
'Sevmedim Deme' filminin galası ünlü isimleri buluşturdu Müzisyen Kurtuluş Kuş ile Burak Bulut'un yaşam hikayesinin anlatıldığı 'Sevmedim Deme' filminin galası Kanyon'da gerçekleşti.
İrem Derici ve Cem Belevi arasında yeni kriz kapıda!
İrem Derici ve Cem Belevi arasında yeni kriz kapıda! Şarkıcı İrem Derici'nin ihanet nedeniyle terk edip 'çeyrek popçu' lakabı taktığı Cem Belevi, geçtiğimiz günlerdeki bir konserinde eski aşkına gönderme yapmıştı.
Cem Belevi'den eski aşklarına gönderme
Cem Belevi'den eski aşklarına gönderme Kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen ve adı çapkına çıkan Cem Belevi, önceki akşam İzmirli hemşerileriyle bir araya geldi.
İrem Derici: "Angelina'nın aldatıldığı, Rihanna'nın dövüldüğü bir dünya"
İrem Derici: "Angelina'nın aldatıldığı, Rihanna'nın dövüldüğü bir dünya" Başarılı şarkıcı İrem Derici, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
İrem Derici'nin sağlık durumunda üzücü gelişme
İrem Derici'nin sağlık durumunda üzücü gelişme Sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulan şarkıcı İrem Derici, birkaç günlük sessizliğinin sebebini takipçileriyle paylaştı.
Cem Belevi eski aşkından kaptığı kolyeyi kime taktı?
Cem Belevi eski aşkından kaptığı kolyeyi kime taktı? İrem Derici, kendisine ihanet eden Cem Belevi’nin aldığı kolyeyi hemen iade etti. Ünlü popçunun da bu kolyeyi hiçbir şey olmamış gibi şimdiki aşkının boynuna taktığı iddia edildi.