İrem Derici

Cem Belevi - İrem Derici aşkı tam gaz devam ediyor
Cem Belevi - İrem Derici aşkı tam gaz devam ediyor Sempatik şarkıcı İrem Derici, Kadınlar Günü'nde Bakü'de sahne aldı.
Lider Şahin ve İrem Derici arasında ipler gerildi
Lider Şahin ve İrem Derici arasında ipler gerildi İrem Derici, Selami Şahin’in oğlu Lider ile uzun süre aşk yaşamıştı. Anne Didem Şahin, “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” sözleriyle oğlunun beraberliğine tepki göstermişti.
Selami Şahin'den çok sert İrem Derici tepkisi
Selami Şahin'den çok sert İrem Derici tepkisi Şarkıcı İrem Derici, yarın akşam ekrana gelecek olan bir programda "Sefam Olsun" şarkısını okudu.
İrem Derici kendini kraliçe ilan etti
İrem Derici kendini kraliçe ilan etti Popçu İrem Derici, önceki gün sosyal medyayı salladı.
İrem Derici aşkını ilan etti: "38 beden oldum çünkü aşığım"
İrem Derici aşkını ilan etti: "38 beden oldum çünkü aşığım" Popçu İrem Derici, sevgilisi Cem Belevi’ye aşkını ilan etti: “Daha ne yapayım, karlara sevdiğimi mi yazayım. Çok seviyorum. 38 beden oldum çünkü sadece aşık olunca kilo veriyorum”
İrem Derici'den Murat Balcı'ya tam destek
İrem Derici'den Murat Balcı'ya tam destek Murat Balcı sözü müziği kendisine ve Metekan Erkan'a ait, düzenlemesi Batu Çaldıran'a ait şarkısı "Sal Gitsin" ile müzik dünyasına hızlı giriş yaptı.
Cem Belevi'den ses getirecek proje
Cem Belevi'den ses getirecek proje Cem Belevi’nin merakla beklenen projesi Cemiyet Gazinosu, "Ondan Vazgeçemem Ben" şarkısı ile müzikseverlere kapılarını açıyor. Cemiyet Gazinosu ile Cem Belevi hem sahnelere, hem ekranlara, hem de eğlence mekanlarına sürprizlerini hazırlıyor.