Sertab Erener


Sertab Erener konser gelirini bağışladı
Sertab Erener konser gelirini bağışladı Türkiye'nin farklı yerlerinde çıkan orman yangınları sürüyorken sanatçı Sertab Erener 30 Temmuz'daki konserinin gelirini ağaçlandırma için bağışlayacağını açıkladı.
Sertab Erener: "40 yıldır şarkı söylüyorum böyle heyecan yaşamadım"
Sertab Erener: "40 yıldır şarkı söylüyorum böyle heyecan yaşamadım" Bodrum'da yaşayan Sertab Erener önceki akşam verdiği konserde izleyenleri keyifli anlar yaşattı. Erener “40 yıldır şarkı söylüyorum böyle heyecan yaşamadım” dedi.
Edis: "Eurovision çocukluktur"
Edis: "Eurovision çocukluktur" Popçu Edis'den Eurovision açıklaması geldi.
Sertab Erener: "Fareler gibi ürüyoruz"
Sertab Erener: "Fareler gibi ürüyoruz" Bodrum’da bir çevre etkinliğine katılan Sertab Erener’in sözleri halkın tepkisine sebep oldu. Erener’in, “Artık çocuk doğurmamamız, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bile bizden daha az ürüyor olabilir” sözleri şaşırttı.
Sertab Erener'in 30 yıl sonra tamamlanan 'nakarat'ı
Sertab Erener'in 30 yıl sonra tamamlanan 'nakarat'ı Sevilen sanatçı Sertab Erener, "Her Dem Yeşil" albümünde ‘Ateşle Barut' şarkısına düzenleme yaptı, Sezen Aksu'ya yeni bir nakarat yazdırdı.
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı!
Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Sertab Erener de köy hayatını seçti
Sertab Erener de köy hayatını seçti Deneyimli şarkıcı Sertab Erener, “Evde seram var. Birçok bitki ile haşır neşir olduk. Doğaya, hayvanlara, bitkilere gönülden bağlıyım” diye konuştu.