Sevda Erginci


Yılmaz Kunt güzel isme abayı yaktı!
Yılmaz Kunt güzel isme abayı yaktı! Sevda Erginci ile olan beraberliği sona eren yakışıklı isim Yılmaz Kunt bir süredir sessizliğini koruyordu...
Sinem Ünsal'ın rolünü Sevda Erginci kaptı!
Sinem Ünsal'ın rolünü Sevda Erginci kaptı! Gonca Vuslateri ile Doğacan Güneş Perkün’ün senaryosunu yazdığı “Aile Tablosu” filmi sil baştan yeniden çekilecek.
Uğur Güneş: "Setleri çok özledim"
Uğur Güneş: "Setleri çok özledim" 'Kanunsuz' adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu Uğur Güneş, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı.
Sevda Erginci'den olay Ekin Mert Daymaz çıkışı!
Sevda Erginci'den olay Ekin Mert Daymaz çıkışı! Dizi erken final yaptı; selamı sabahı kesti... Sevda Erginci eski rol arkadaşı Ekin Mert Daymaz'ı neden hayatından çıkardı?
Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz arasında büyük kriz!
Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz arasında büyük kriz! 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinin ekrana veda etmesinin ardından Sevda Erginci, yapımda iki aşığı canlandırdığı rol arkadaşı Ekin Mert Daymaz için harekete geçti.
Erken final haberi Sevda Erginci'yi üzüntüye boğdu
Erken final haberi Sevda Erginci'yi üzüntüye boğdu Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme aldığı 'Seni Kalbime Sakladım' dizisinin ekrana veda edeceği ortaya çıktı.
"Seni Kalbime Sakladım" reytinge yenik düştü
"Seni Kalbime Sakladım" reytinge yenik düştü Bu sezon yazlık diziler beklenen performansı gösteremedi. Final yapan projelere bir yenisi daha eklendi.