Sevda Erginci


Sevda Erginci: "Oyuncu dediğin keşfetmeyi bilecek"
Sevda Erginci: "Oyuncu dediğin keşfetmeyi bilecek" Oscar ödüllü Fransız yazar Florian Zeller'ın yazdığı 'Anne' oyunuyla tiyatroseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Sevda Erginci tartışma yaratacak sözler söyledi.
Sevda Erginci aşkı tanımlamakta zorlanıyor
Sevda Erginci aşkı tanımlamakta zorlanıyor Sevgilisi Yılmaz Kunt'un mesajlarının ifşa olmasından sonra yollarını ayıran ve sonrasında barışma kararı alan Sevda Erginci, konuşulacak açıklamalar yaptı.
Sevda Erginci: "Beraber yaşıyoruz nikaha gerek yok"
Sevda Erginci: "Beraber yaşıyoruz nikaha gerek yok" Oyuncu Sevda Erginci yakışıklı aşkı Yılmaz Kunt ile kısa bir ayrılık dönemi yaşadıktan sonra barışmıştı.
“Anne” oyununun ilk 3 gün biletleri tükendi
“Anne” oyununun ilk 3 gün biletleri tükendi Defne Kayalar, Engin Hepileri, Doğa Halis ve Sevda Erginci’yi buluşturan “Anne” tiyatro oyunu, prömiyer tarihinin belli olmasının ardından yoğun ilgi gördü. İlk 3 oyunun biletleri tükendi.
Sevda Erginci'ye 'tiyatro' imajı
Sevda Erginci'ye 'tiyatro' imajı Oscar ödüllü Fransız yazar Florian Zeller'ın yazdığı 'Anne' oyununa dahil olan Sevda Erginci imajını yeniledi.
Ünlü tiyatrocular okuma provasında buluştu
Ünlü tiyatrocular okuma provasında buluştu Engin Hepileri, Sevda Erginci, Defne Kayalar ve Doğa Halis önceki gün İstinyePark’taydı.
Engin Hepileri, 28 yaşındaki Sevda Erginci'nin "babası" oldu!
Engin Hepileri, 28 yaşındaki Sevda Erginci'nin "babası" oldu! Engin Hepileri ile Sevda Erginci ‘Anne' adlı tiyatro oyununda buluştu. Oyunda baba-kızı canlanlandıran oyuncuların aralarında az yaş farkı olması dikkatlerden kaçmadı.