Sevgililer Günü


Melek Mosso: "Serenay Sarıkaya şanslı bir kadın"
Melek Mosso: "Serenay Sarıkaya şanslı bir kadın" Maslak'taki bir mekanda sevenleriyle bir araya gelen Melek Mosso, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Trendyol Sanat’tan Sevgililer Günü’ne özel hediye seçenekleri
Trendyol Sanat’tan Sevgililer Günü’ne özel hediye seçenekleri Trendyol Sanat platformu, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel ve sıra dışı hediyeleri satışa sundu.
Sıla'nın konser maratonu hız kesmiyor
Sıla'nın konser maratonu hız kesmiyor Pop müziğin en çok biletli konser veren sanatçılarından Sıla; gazino sahnesinde de fırtına gibi esmeye devam ediyor.
Hazal Filiz Küçükköse: "Aşksız bir hayat mutsuz bir hayattır"
Hazal Filiz Küçükköse: "Aşksız bir hayat mutsuz bir hayattır" Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, aşksız yaşamanın zor olduğunu söyledi ve ekledi: "Aşkın etkisi hayatımda çok büyük. Beni besleyen bir nokta ya da bazen sömüren diyebilirim."
Avrupa'ya 7 milyon dolarlık 'Sevgililer Günü' karanfili
Avrupa'ya 7 milyon dolarlık 'Sevgililer Günü' karanfili Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (OAİB) Başkanı İsmail Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü için 30'a yakın Avrupa ülkesine toplamda 7 milyon dolarlık, ağırlıklı kırmızı ve koyu pembe renkte karanfil olmak üzere 70 milyon dal kesme çiçek ihracatı yapıldığını söyledi.
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin romantik alışverişi
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin romantik alışverişi İdo Tatlıses - Yasemin Şefkatli çifti önceki gün İstinyePark’ta objektiflere yansıdı.
Nazım Akmandil - Burcu Esmersoy cephesinde yeni gelişme
Nazım Akmandil - Burcu Esmersoy cephesinde yeni gelişme Bir süredir Türkiye'de mobil oyun sektörünün öne çıkan şirketlerinden birinin kurucu ortağı olan Nazım Akmandil ile birlikte olan Burcu Esmersoy cephesinden konuşulacak bir haber geldi.