Sevgililer Günü


Tolga Arman'dan Demet Şener'e olay Sevgililer Günü hediyesi
Tolga Arman'dan Demet Şener'e olay Sevgililer Günü hediyesi Demet Şener geçen yaz kalbini nakliyatçı Tolga Arman’a kaptırmıştı.
Tarkan'ın Sevgililer Günü paylaşımı gündem yarattı
Tarkan'ın Sevgililer Günü paylaşımı gündem yarattı Tarkan, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir paylaşım yaptı.
Başak Dizer'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Sevgililer Günü sürprizi
Başak Dizer'den Kıvanç Tatlıtuğ'a Sevgililer Günü sürprizi Anne-baba olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti hafta sonunu Uludağ'da geçirdi. Başak Dizer, 14 Şubat Sevgililer Günü için eşi Kıvanç Tatlıtuğ'a sürpriz yaptı.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Sevgililer Günü'nde aşka geldi
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Sevgililer Günü'nde aşka geldi Ekranın ünlü oyuncuları Burak Özçivit - Fahriye Evcen çifti, Sevgililer Günü'nde olay yarattı.
Gülçin Ergül'den yürek yakan Sevgililer Günü paylaşımı
Gülçin Ergül'den yürek yakan Sevgililer Günü paylaşımı Evlilik hazırlığı yaptığı Erdal Şeyda Lafçı'yı 14 Aralık'ta trafik kazasında kaybeden Gülçin Ergül, bir yandan yas tutmaya devam ederken, bir yandan da hayata tutunmaya çalışıyor.
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı leyleği havada gördü
Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı leyleği havada gördü Fransız Alpleri'ndeki kayak merkezi Courchevel'e ardından da İsveç'e giden Hacı Sabancı ve eşi Nazlı Kayı; yurda döner dönmez soluğu başka bir noktada aldı.
Ebrar Karakurt'tan şaşırtan Sevgililer Günü paylaşımı
Ebrar Karakurt'tan şaşırtan Sevgililer Günü paylaşımı Şimdilerde İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara'da forma giyen Ebrar Karakurt ve sevgilisi İmge, geçtiğimiz günlerde ilişkilerine ikinci defa son vererek hayranlarını şaşırtmıştı.