Sevgililer Günü

Özge Yağız ve Gökberk Demirci 14 Şubat'ta aşka geldi
Özge Yağız ve Gökberk Demirci 14 Şubat'ta aşka geldi Özge Yağız ve Gökberk Demirci 14 Şubat Sevgililer Günü'nde adeta aşka geldi. "Yemin'in aşıkları" olarak anılan çifttin ilan-ı aşk niteliğindeki paylaşımları hayranları tarafından çok beğenildi.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aşk rüzgarı estirdi
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aşk rüzgarı estirdi Atv'nin rekortmen dizisi "Kuruluş Osman"ın yıldız oyuncusu Burak Özçivit'ten hayranlarını mest eden bir paylaşım geldi. Ekranların yakışıklı oyuncusu, 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı ile büyük beğeni topladı.
Sosyal medya Hadise'nin filtreli paylaşımını konuştu
Sosyal medya Hadise'nin filtreli paylaşımını konuştu Hadise&Kaan Yıldırım çifti, barışma kararından sonra aşklarını sosyal medyada gözler önüne sermeye devam ediyor.
Beyza Şekerci ve Engin Hepileri'nin 14 Şubat yemeği
Beyza Şekerci ve Engin Hepileri'nin 14 Şubat yemeği Beyza Şekerci ile Engin Hepileri, önceki gün Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan 14 Şubat fotoğrafları
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan 14 Şubat fotoğrafları Televizyon ve müzik dünyasının ünlü simaları 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulundu.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti zirvede
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti zirvede Sevgililer Günü'ne özel yapılan ankette 2021 yılının en beğenilen çifti belli oldu.
Meriç Aral 14 Şubat'ı umursamıyor
Meriç Aral 14 Şubat'ı umursamıyor Meriç Aral ve Serkan Keskin çifti, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi.