Lerzan Mutlu: "Türk erkeklerinin çoğu çok eşli. O yüzden de hiç kafamı ağrıtmıyorum"

Televizyon ve radyo dünyasının sevilen ismi Elife Yılmaz'ın ByHorses TV'de '14 Şubat Sevgililer Günü Özel" programının konuğu ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu oldu.

Lerzan Mutlu: "Türk erkeklerinin çoğu çok eşli, hiç kafamı ağrıtmıyorum"

Yayıncılık alanında uzun yıllara dayalı deneyime sahip güçlü kadrosu ve birbirinden renkli içerikleriyle atçılığa yeni bir soluk getirmeye hazırlanan ByHorses TV'de Elife Yılmaz'ın programının bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu'ydu.

Mutlu özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu...

Lerzan Mutlu: "Türk erkeklerinin çoğu çok eşli. O yüzden de hiç kafamı ağrıtmıyorum"


Lerzan Mutlu, Elife Yılmaz'ın "Lerzan Mutlu neden yalnız?" sorusuna “Çünkü ben çok seçiciyim gerçekten. İlişkilerim de yaslarım da çok uzun sürüyor. Yani hayatıma çok zor insanları alıyorum. İnsan hayatımdan çıkınca da yasını çok uzun tutuyorum. Aynı kişide takılı kalıyorum. Uzun zamandır da aklımı alacak zekada hiç kimse olmadı. O yüzden yalnızım. Yalnızlıktan mutlu muyum? Zaman zaman mutluyum. Türk erkekleriyle de ilgili şöyle bir düşüncem var. Çoğu çok eşli. O yüzden de hiç kafamı ağrıtmıyorum. O işlere kendimi çok kaptırmıyorum. Böyle bir yalan yakaladığım an bayyy...” yanıtını verdi.

Elife  Yılmaz, "Böyle çok eşli bir durumla karşı karşıya kaldın mı?" sorunu yöneltince ise Lerzan Mutlu, "Bunu yayında mı duymak istiyorsun" ifadesini kullandı. Elife Yılmaz'ın 'Evet' yanıtı üzerine ise ünlü şarkıcı, "Onu hissetmem yeterli reel bir şey yakalamam gerek yok." dedi.

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!..