Lerzan Mutlu


Lerzan Mutlu Demet Akalın'a ayar verdi
Lerzan Mutlu Demet Akalın'a ayar verdi Lerzan Mutlu bir süredir problem yaşadığı eski dostlu Demet Akalın'a yine sert sözlerle yüklendi.
Lerzan Mutlu'dan Demet Akalın'a ağır sözler
Lerzan Mutlu'dan Demet Akalın'a ağır sözler Önceki gün yakın arkadaşı Deha Bilimlier ve eski modacısı Gülşah Saraçoğlu'nun 'gizli aşk' yaşadıkları iddialarıyla ilgili konuşan Demet Akalın'a Lerzan Mutlu'dan tepki geldi.
Lerzan Mutlu ve Demet Akalın birbirine girdi!
Lerzan Mutlu ve Demet Akalın birbirine girdi! Şarkıcı Lerzan Mutlu, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinin açılışında sahne aldı. Demet Akalın ile sosyal medyada birbirlerini silmeleri hakkında ilk kez konuşan Lerzan Mutlu, "Mikserlerle konuşmuyorum. Çok yakın bir arkadaşımla hiç söylemediğim bir şey söyleyerek beni küstürdü." dedi.
İrem Derici'den Lerzan Mutlu'ya terbiyesiz mesajlar!
İrem Derici'den Lerzan Mutlu'ya terbiyesiz mesajlar! Geçtiğimiz Temmuz ayında yüksek sesle müzik dinlediği için komşusu Lerzan Mutlu'nun eleştirilerine maruz kalan İrem Derici, katıldığı programda itirafta bulundu.
Lerzan Mutlu açtı ağzını, yumdu gözünü!
Lerzan Mutlu açtı ağzını, yumdu gözünü! Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetmesi ünlü isimleri de üzüntüye boğdu. Lerzan Mutlu, cenazeye katılmayan ünlülere ağır sözlerle yüklendi.
İrem Derici komşusu Lerzan Mutlu'yu isyan ettirdi!
İrem Derici komşusu Lerzan Mutlu'yu isyan ettirdi! Lerzan Mutlu, komşusu İrem Derici'nin yüksek sesli müzik dinlemesi nedeniyle isyan etti. Güvenlik görevlilerine şikayette bulunan Multu, "Bu ilk değil. Güvenlik zili çalıyor, kimse oralı değil! Sabaha kadar müzik son ses! Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim." sözleriyle tepki gösterdi.
Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..."
Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..." Songül Karlı, Lerzan Mutlu, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek ve son olarak Demet Akalın ve Alişan'ın yollarına taş koyup, işlerine engel olmakla itham edilen şarkıcı Seda Sayan, "Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım" açıklamasında bulunmuştu.