Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..."

Songül Karlı, Lerzan Mutlu, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek ve son olarak Demet Akalın ve Alişan'ın yollarına taş koyup, işlerine engel olmakla itham edilen şarkıcı Seda Sayan, "Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım" açıklamasında bulunmuştu.

Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..."

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Seda Sayan ile Demet Akalın arasındaki tartışmayı köşesine taşıdı.

Tartışmada Demet Akalın'ı haklı bulduğunu vurgulayan Uluç, "İnsan arkadaşının bıraktığı işe, hiç değilse onunla konuşup 'Ne oldu?' demeden, zahiren de olsa iznini almadan atlar mı?" diye sordu.

Seda Sayan'ın geçmişte, ünlü işletmeci Mehmet Tuna'ya yolladığı haczi hatırlatan Uluç, "Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım hayatımda" demiş.. Sadece ekmek parası değil, onuru, şerefi, gururu ile de oynadın sen, para için.. Mehmet Tuna kalp krizi sonrası hastanede yatarken ve çalışanları seninle hazirana dek Şamdan'ı açık tutmak için anlaşma yapmışken, kapıya kamyon getirip, bütün çanak çömleğe haciz koyduran ve alıp götüren sen değil misin?. Neyle yemek pişirecek, neyle servis yapacak o zavallı çalışanlar.. İmzana sadık kalman bu mu?. Tuna üzüntüsünden öldü, hastanede. Çalışanlar perişan oldular. Bunun tefrikası benim köşemde var. Arşivde duruyor." ifadelerini kullandı.

https://www.sacitaslan.com/mehmet-tuna-seda-sayan-bizi-kapiya-koydu-haberi-288856

Uluç'un yazısının devamı şöyle;

Para ile tuttuğun bir adamı TV şovuna çıkardın.

Adam "Ben Hale Soygazi'nin gayri meşru doğurup sokağa attığı oğluyum" dedi. Hale bu ülkenin en saygın insanlarından biri.. Yıllardır kenara çekilmiş. Sessiz sedasız oturuyor. Sen, "para sevdan" yüzünden haftalarca, yalancı şahitlerle sürdürdün bir hemcinsin ve meslektaşının haysiyet katilliğini.. O da köşemde tefrika edildi. Arşivlerde duruyor.

https://www.sacitaslan.com/hale-soygazinin-hakli-zaferi-haberi-511241

Yetmedi.. Üç kuruş için ruhsatsız sahte bir Kovid ilacının reklamlarına çıkıp rezil olmadın mı?

https://www.sacitaslan.com/unlu-isimler-yaniltan-urunle-halkin-sagligiyla-oynadi-haberi-513070

Ama sende yüz yok Seda!. Çok iyi bildiğin numaralarla sağladığın reytingin peşinde koşanlarda da..

https://www.sacitaslan.com/songul-karlidan-seda-sayana-cok-agir-sozler-haberi-318246

Otur oturduğun yerde. Yap şovunu, al paranı.. Ona buna da sataşma e mi?

YAZININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ