Alişan


Buse Varol'un set özlemi Alişan'ın eşi Buse Varol, setlere dönmek için çalışmalara başladı.
Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..." Songül Karlı, Lerzan Mutlu, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek ve son olarak Demet Akalın ve Alişan'ın yollarına taş koyup, işlerine engel olmakla itham edilen şarkıcı Seda Sayan, "Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım" açıklamasında bulunmuştu.
Lerzan Mutlu'nun Pinokyo'lu paylaşımına Demet Akalın'dan beğeni Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi. Çıkan haberler sonrasında Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.
Seda Sayan'dan Demet Akalın'a videolu yanıt Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi. Çıkan haberler sonrasında Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.
Demet Akalın ve Alişan'dan flaş veda Hafta içi her gün Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Demet Akalın ile Alişan’ın sunduğu, ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programı bugün yayınlanan bölümüyle final yaptı.
Sedat Peker'e yakın ünlüler paylaşımlarını tek tek silmeye başladı Son günlerde yayınladığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker'e yakın ünlü isimler, tek tek paylaşımlarını silmeye başladı.
Demet Akalın'a bayramlık ağzını açtırdılar! Demet Akalın'a bayramlık ağzını açtırdılar!