Alişan


Buse Varol öğrenciliğin tadını çıkarıyor
Buse Varol öğrenciliğin tadını çıkarıyor Türkücü Alişan ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Buse Varol, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Alişan ve Buse Varol'un Çeşme tatili sürüyor
Alişan ve Buse Varol'un Çeşme tatili sürüyor Alişan eşi Buse Varol, çocukları Burak ve Eliz ile Çeşme'de tatilde.
Buse Varol üniversiteli oldu
Buse Varol üniversiteli oldu Daha önce Türk Dili ve Edebiyatı ile İşletme Yönetimi'nden mezun olan Buse Varol, yeniden üniversiteli oldu. Varol, bu kez İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Felsefe Bölümü'ne yüzde 50 burslu olarak yerleştiğini açıkladı.
Beyaz Magazin canlı yayınında Buse Varol kavgası çıktı!
Beyaz Magazin canlı yayınında Buse Varol kavgası çıktı! Beyaz TV'de ekrana gelen "Beyaz Magazin" programında ilginç çıkışlarıyla dikkat çeken gazeteci Bilal Özcan, sesini yükseltince stüdyoda gerginlik yaşandı.
Buse Varol ve Alişan'dan el ele mutluluk pozları
Buse Varol ve Alişan'dan el ele mutluluk pozları Ünlü şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ve oğulları Burak ile birlikte önceki gün Bodrum'da görüntülendi.
Alişan yeğenlerini Bodrum'a götürecek
Alişan yeğenlerini Bodrum'a götürecek Şarkıcı Alişan, geçtiğimiz sene vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızıyla Bebek sahilinde yürüyüş yaptı.
Buse Varol'dan 'mezarlık ziyareti' eleştirilerine yanıt
Buse Varol'dan 'mezarlık ziyareti' eleştirilerine yanıt Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, vefatının 1. yılında dün mezarı başında anıldı. Mezarlık ziyaretinde Buse Varol'un bulunmadığına dair iddialar sonrası ünlü oyuncudan açıklama geldi.