Alişan


Alişan 2 milyon liralık dava açtı! Alişan arkadaşı olan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Ufuk A.'ya yaptırdığı yağ aldırma operasyonu sonucu vücudunda kalıcı hasar meydana geldiğini ve ölümden döndüğünü ileri sürerek 2 milyon TL manevi, 10 bin TL maddi olmak üzere toplam 2 milyon 10 bin TL'lik tazminat davası açtı.
AKP’li belediye Demet Akalın ve Alişan için Corona yasağını deldi! Artan corona virüsü vakalarının ardından bir dizi kısıtlamalar hayata geçirilmişti. Şanlıurfa'ya giden şarkıcı Demet Akalın ve Alişan için AKP'li belediye restoranlara getirilen müşteri kabul etme yasağını deldi. Yasağı delen Demet Akalın, o anlara ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaştı.
Alişan: "Gel kızım, bekliyoruz" İkinci kez baba olmak için gün sayan şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.
Buse Varol 'Eliz' notuyla paylaştı 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan Alişan-Buse Varol çifti, ikinci kez anne-baba olmak için gün sayıyor.
Demet Akalın ve Deniz Seki arkadaşlıklarına nokta koydu! Demet Akalın ve Alişan'ın cuma günkü yayınlarına Real Çağla konuk oldu. 33 yaşındaki popçunun programa katılması, Demet Akalın ve Deniz Seki arkadaşlığının bitmesine neden oldu.
Alişan'dan konuşulacak Mahsun Kırmızıgül açıklaması Etiler’de görüntülenen Alişan, Mahsun Kırmızıgül'le 20 yıllık küslüğünün bitmesi hakkında konuşulacak açıklamalar yaptı.
Alişan: "Dördüncü yılımızda dört kişi olacağız" 2019'un Şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan Alişan-Buse Varol çifti, ikinci kez anne-baba olmak için gün sayıyor.