Alişan

Alişan ve Buse Varol'un barışma bereketi
Alişan ve Buse Varol'un barışma bereketi Alişan ile Buse Varol’un evliliğindeki kriz, manşetlerden düşmedi. Sıkıntıları aşıp barışan çift, yarın bir mobilya firmasının lansmanına katılıp 100 bin TL’yi ceplerine indirecek.
Alişan: "Kardeşimi çok özledim"
Alişan: "Kardeşimi çok özledim" Ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs sebebiyle kaybetmişti. Kardeş acısı dinmeyen Alişan, sosyal medya hesabından Selçuk Tektaş ile çocukluk fotoğrafını paylaştı.
Alişan'ın annesinin Buse Varol'a olan öfkesi dinmiyor
Alişan'ın annesinin Buse Varol'a olan öfkesi dinmiyor Minik Eliz'in doğum gününe Alişan'ın annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş'ın eşi Merve ile kızlarının katılmaması aile içinde kriz olduğu iddiasını gündeme getirmişti. Alişan ve Buse Varol, her ne kadar sorunları çözmüş gibi görünse de aile içerisinde buzlar tam da erimedi.
Alişan ve Buse Varol barıştıktan sonra ilk kez el ele
Alişan ve Buse Varol barıştıktan sonra ilk kez el ele Kısa süre önce evliliklerinde sorunlu bir dönem geçiren Alişan ile Buse Varol barıştıktan sonra ilk kez el ele görüntülendi.
Buse Varol'dan flaş Alişan paylaşımı
Buse Varol'dan flaş Alişan paylaşımı 6 Şubat'ta kızları Eliz'in birinci yaş gününü ayrı ayrı kutlayan Alişan-Buse Varol çiftinin boşanma aşamasında olduğu ileri sürülmüştü. Ayrılık kararı aldıkları konuşulan ikilinin, yasal işlemleri başlattığı da iddia edilmişti.
Buse Varol: “Hiç gerek yoktu canım”
Buse Varol: “Hiç gerek yoktu canım” Alişan’ın mutlu bir evlilik yaptığı eşi Buse Varol ile arası bir süredir bozuktu.
Alişan'dan flaş Buse Varol hamlesi
Alişan'dan flaş Buse Varol hamlesi 2018 yılında nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol 2019 yılında Burak'ı 2020 yılında ise kızları Eliz'i kucağına aldı.