Alişan

Buse Varol'dan setlere sürpriz dönüş! Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, üç yıl aradan sonra setlere dönmeye hazırlanıyor.
Alişan: "Çocuklar çok iyi anlaşıyor" Alişan, Etiler’de yediği öğle yemeği çıkışında görüntülendi.
ALİŞAN'IN OĞLUNUN KİRVESİ REMZİ AKAR'A TALİH KUŞU KONDU... Türkiye'nin iki yıl içerisinde 13 milyar lira yatırımla 91 yeni cezaevi olacak. Firmaların davet usulü çağrıldığı ihaleleri hangi müteahhitler aldı?
Buse Varol ile Alişan birlikte dizide rol alacak Alişan’ın 31 yaşına basan eşi Buse Varol doğum gününü Arnavutköy’de bulunan bir balıkçıda kutladı.
Buse Varol'un 31. yaş sevinci Alişan ve Buse Varol, önceki gün iki yaşlarındaki oğlu Burak ile birlikte Metropol İstanbul'da görüntülendi.
Alişan: "Annemizi ektik" Geçen ay ikinci çocukları Eliz’e kavuşan Alişan, önceki gün oğlu Burak ile Metropol İstanbul’da görüntülendi.
Demet Akalın: "Serenay Sarıkaya insan değil!" Geçtiğimiz haftalarda Maldivler'de tatil yapan oyuncu Serenay Sarıkaya'nın gönderilerine, "Kim çekiyor bu fotoğrafları? İnanılmaz ışık vardır orada, telefonu değiştir" şeklinde yorum yapan şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.