Alişan

Alişan sahnede gözyaşlarını tutamadı
Alişan sahnede gözyaşlarını tutamadı Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından ilk kez Kıbrıs'ta sahneye çıkan Alişan, duygusal anlar yaşadı. "Kardeşim olmadan ilk defa Kıbrıs'a geldim." diyen ünlü şarkıcı, gözyaşlarına boğuldu.
Alişan'ın beyin kanaması geçiren yeğeni vefat etti
Alişan'ın beyin kanaması geçiren yeğeni vefat etti Kısa süre önce kardeşi Selçuk Tektaş'ı Corona virüs nedeniyle kaybeden şarkıcı Alişan, bugün de yeğen acısı yaşadı. Alişan'ın yeğeni Ozan Tektaş, beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybetti.
Alişan bir hafta önce vefat eden kardeşi için mevlit okuttu
Alişan bir hafta önce vefat eden kardeşi için mevlit okuttu Alişan, bir hafta önce hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş için Nişantaşı'ndaki Teşvikiye Camii'nde mevlit okuttu. Alişan, mevlit öncesinde akşam ezanını kendisi okudu.
Alişan vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret etti
Alişan vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret etti Ünlü şarkıcı Alişan'ın, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın mezarını her gün ziyaret ettiği öğrenildi.
Lerzan Mutlu açtı ağzını, yumdu gözünü!
Lerzan Mutlu açtı ağzını, yumdu gözünü! Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetmesi ünlü isimleri de üzüntüye boğdu. Lerzan Mutlu, cenazeye katılmayan ünlülere ağır sözlerle yüklendi.
Alişan'ı en acı gününde yalnız bırakan Demet Akalın'a tepki yağıyor!
Alişan'ı en acı gününde yalnız bırakan Demet Akalın'a tepki yağıyor! Güneş alerjisi olduğu için yakın arkadaşı Alişan'ın kardeşinin cenazesine katılmayacağını bildiren Demet Akalın, dün akşam konser verdi.
Alişan'ın kardeşi son yolculuğuna uğurlandı
Alişan'ın kardeşi son yolculuğuna uğurlandı Ünlü şarkıcı Alişan'ın 20 gündür Corona virüse direnen kardeşi dün gece saatlerinde hayatını kaybetti.