Alişan

Alişan'ın kardeşinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor
Alişan'ın kardeşinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor Alişan yoğun bakımda tedavi görmeye devam eden kardeşi Selçuk Tektaş hakkındaki son durumu paylaştı.
Demet Akalın Alişan’ın kardeşi için dua istedi
Demet Akalın Alişan’ın kardeşi için dua istedi Demet Akalın, koronavirüse yakalanan ve uzun zamandır yoğun bakımda olan Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş için dua istedi.
Alişan'ın kardeşinin durumu kritik!
Alişan'ın kardeşinin durumu kritik! Ünlü şarkıcı Alişan ve ailesi zor günler geçiriyorlar.
Alişan'ın kardeşinden üzücü haber!
Alişan'ın kardeşinden üzücü haber! Şarkıcı Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın Corona virüs olmasıyla sarsıldı.
Buse Varol'un set özlemi
Buse Varol'un set özlemi Alişan'ın eşi Buse Varol, setlere dönmek için çalışmalara başladı.
Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..."
Hıncal Uluç'tan Seda Sayan'a salvo: "Sende yüz yok..." Songül Karlı, Lerzan Mutlu, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek ve son olarak Demet Akalın ve Alişan'ın yollarına taş koyup, işlerine engel olmakla itham edilen şarkıcı Seda Sayan, "Ben kimsenin ekmek parası ile oynamadım" açıklamasında bulunmuştu.
Lerzan Mutlu'nun Pinokyo'lu paylaşımına Demet Akalın'dan beğeni
Lerzan Mutlu'nun Pinokyo'lu paylaşımına Demet Akalın'dan beğeni Demet Akalın'ın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programının Seda Sayan nedeniyle bittiği iddia edildi. Çıkan haberler sonrasında Sayan, "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.