Alişan

Alişan'dan çok sert sözler: "Kimse sabır taşı değil!"
Alişan'dan çok sert sözler: "Kimse sabır taşı değil!" Fanatik bir Fenerbahçeli olarak bilinen ve mümkün olduğunca Fenerbahçe maçlarını kaçırmayan ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya üzerinden Fenerbahçe başkanı Ali Koç'a sert sözlerle yüklendi.
Alişan: "Buse en büyük şansım"
Alişan: "Buse en büyük şansım" Şarkıcı Alişan önceki akşam İstanbul'da sahne aldı.
Alişan: "Kardeş acısı geçmiyor, annem perişan"
Alişan: "Kardeş acısı geçmiyor, annem perişan" Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş geçen Temmuz ayında Covid-19 yüzünden vefat etmişti.
Alişan'dan ağır sitem: "Nasıl kandırdılar bizi, nasıl inandık"
Alişan'dan ağır sitem: "Nasıl kandırdılar bizi, nasıl inandık" Ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor.
Buse Varol'dan üçüncü çocuk açıklaması!
Buse Varol'dan üçüncü çocuk açıklaması! Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, sosyal medya hesabından hayranlarından gelen soruları yanıtladı.
Alişan ve Buse Varol çifti 'boşanma' iddialarını yalanladı
Alişan ve Buse Varol çifti 'boşanma' iddialarını yalanladı Sanatçı Alişan ve Buse Varol'un evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti.
Alişan'ın 'göbek yağı' davasında gelişme
Alişan'ın 'göbek yağı' davasında gelişme Alişan göbeğindeki yağları aldırmak için ameliyat oldu. Operasyon sonrası vücudu moraran sanatçı tekrar bıçak altına yattıysa da sağlığına kavuşamadı.