Alişan

Alişan bir hafta önce vefat eden kardeşi için mevlit okuttu Alişan, bir hafta önce hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş için Nişantaşı'ndaki Teşvikiye Camii'nde mevlit okuttu. Alişan, mevlit öncesinde akşam ezanını kendisi okudu.
Alişan vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret etti Ünlü şarkıcı Alişan'ın, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın mezarını her gün ziyaret ettiği öğrenildi.
Lerzan Mutlu açtı ağzını, yumdu gözünü! Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın Corona virüs nedeniyle hayatını kaybetmesi ünlü isimleri de üzüntüye boğdu. Lerzan Mutlu, cenazeye katılmayan ünlülere ağır sözlerle yüklendi.
Alişan'ı en acı gününde yalnız bırakan Demet Akalın'a tepki yağıyor! Güneş alerjisi olduğu için yakın arkadaşı Alişan'ın kardeşinin cenazesine katılmayacağını bildiren Demet Akalın, dün akşam konser verdi.
Alişan'ın kardeşi son yolculuğuna uğurlandı Ünlü şarkıcı Alişan'ın 20 gündür Corona virüse direnen kardeşi dün gece saatlerinde hayatını kaybetti.
Alişan'ın kardeşi bugün toprağa verilecek Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür Corona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acılı haberi alan aile hastane önünde gözyaşlarına boğuldu. 41 yaşında hayatını kaybeden Tektaş, bugün son yolculuğuna uğurlanacak.
Alişan'ın kardeşi vefat etti Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür corona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.