Alişan

Buse Varol ve Alişan 'öpüşme' polemiğine son noktayı koydu
Buse Varol ve Alişan 'öpüşme' polemiğine son noktayı koydu Başarılı şarkıcı Alişan ile eşi Buse Varol önceki akşam Kadıköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi.
Alişan isyan etti: "Yönetim istifa"
Alişan isyan etti: "Yönetim istifa" Fenerbahçe’nin Adana Demirspor’a kendi evinde yenilmesi sonrası Alişan Fenerbahçe yönetimini topa tuttu. Fotoğraf paylaşarak yönetimi istifaya davet eden Alişan, ayrıca Fenerbahçe’nin yeni teknik adamı olan İsmail Kartal için de eleştiride bulundu.
Buse Varol'un asabını bozan soru
Buse Varol'un asabını bozan soru Sanatçı Alişan ile 2018 yılında dünyaevine giren Buse Varol, önceki gün sosyal medyada takipçileriyle soru-cevap yaptı.
Alişan: "Oryantalden daha rahat giyinen şarkıcılar var"
Alişan: "Oryantalden daha rahat giyinen şarkıcılar var" Süper FM'de Duygu Atakan’ın, "Duygu’yla Radyodayız" programına bu hafta konuk olan Alişan'dan çarpıcı açıklamalar geldi.
Alişan: "2021 benden kardeşimi aldı"
Alişan: "2021 benden kardeşimi aldı" Yılbaşı akşamı Kıbrıs'ta bir otelde sahneye çıkan Alişan'ı 800 kişi dinledi.
Alişan sosyal medya hesabından sert çıktı: 'Bizi bitirdin'
Alişan sosyal medya hesabından sert çıktı: 'Bizi bitirdin' Alişan, "Fenerbahçe'yi uçuracaksın diye destekledik, bizi bitirdin" dediği Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç'a sitem etti.
Buse Varol'un boşanma isyanı
Buse Varol'un boşanma isyanı Alişan'ın eşi oyuncu Buse Varol'un son paylaştığı gönderide parmağında yüzük olmaması dikkat çekmişti.