Alişan

Alişan: "Kardeş acısı geçmiyor, annem perişan" Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş geçen Temmuz ayında Covid-19 yüzünden vefat etmişti.
Alişan'dan ağır sitem: "Nasıl kandırdılar bizi, nasıl inandık" Ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor.
Buse Varol'dan üçüncü çocuk açıklaması! Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, sosyal medya hesabından hayranlarından gelen soruları yanıtladı.
Alişan ve Buse Varol çifti 'boşanma' iddialarını yalanladı Sanatçı Alişan ve Buse Varol'un evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti.
Alişan'ın 'göbek yağı' davasında gelişme Alişan göbeğindeki yağları aldırmak için ameliyat oldu. Operasyon sonrası vücudu moraran sanatçı tekrar bıçak altına yattıysa da sağlığına kavuşamadı.
Alişan: "Hande ve Kerem sağ olsun bizi kırmadı" Alişan, geçtiğimiz gün Etiler'de görüntülendi. Alışveriş turuna çıkan ünlü şarkıcı, muhabirlerle sohbet etti.
Alişan - Buse Varol çifti ayrı düştü! Mutlu bir evlilik sürdüren, Burak ve Eliz adında iki çocukları bulunan şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol, kısa bir süreliğine ayrı düştü.