Alişan

Alişan'ın neşesi yerine geldi
Alişan'ın neşesi yerine geldi Alişan önceki gün oğlu Burak'la Etiler'de görüntülendi.
Esra Erol'dan olay Alişan ve Buse Varol atağı!
Esra Erol'dan olay Alişan ve Buse Varol atağı! Ünlü sunucu Esra Erol, kardeşi Eda Erol'un eski nişanlısı Alişan ve eşi Buse Varol'un boşanma haberini Instagram'da beğenmesi gündeme bomba gibi düştü. Esra Erol, beğenisini kısa sürede geri çekti ancak hamlesi tartışma konusu oldu.
Alişan - Buse Varol evliliğinde iki bomba iddia!
Alişan - Buse Varol evliliğinde iki bomba iddia! Buse Tektaş'la Alişan'ın evliliği üzerinde dolaşan kara bulutlar gün yüzüne çıktı. Çift, hakkında ise dün iki ayrı iddia daha ortaya atıldı. Biri pasta diğeri ise tapu kriziydi.
Buse Varol imalı paylaşımını kısa sürede sildi
Buse Varol imalı paylaşımını kısa sürede sildi Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Alişan ve Buse Varol çiftinin boşanacakları iddia edildi. Çiftin, kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlaması boşanma dedikodularını da iyice güçlendirmişti.
Alişan: "Kimse ne yaşadığımızı bilmiyor o yüzden konuşmasın"
Alişan: "Kimse ne yaşadığımızı bilmiyor o yüzden konuşmasın" Alişan, Buse Varol’la boşanmak üzere olduğuyla ilgili iddialar hatırlatılınca ‘Kimse ne yaşadığımızı bilmiyor o yüzden konuşmasın’ çıkışı yaptı.
Alişan medyaya karşı koruma kararı istedi
Alişan medyaya karşı koruma kararı istedi Türkücü Alişan, "Boşandı, boşanacaklar, boşanma dilekçeleri mahkemeye verildi" şeklinde haberlerin yalan olduğunu belirterek avukatı aracılığıyla Aile Mahkemesi'nden koruma kararı istedi.
Yüzük takmayan Buse Varol elini gizledi
Yüzük takmayan Buse Varol elini gizledi Şarkıcı Alişan ile boşanacakları iddia edilen oyuncu Buse Varol, önceki gün Bebek'te görüntülendi.