Şevval Şahin

Şevval Şahin Bali'de dövme yaptırdı
Şevval Şahin Bali'de dövme yaptırdı Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Bali'de tatilde olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, dövme yaptırdı.
Şevval Şahin: "Photoshop'a ihtiyacım yok"
Şevval Şahin: "Photoshop'a ihtiyacım yok" Şevval Şahin sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Miami’ye gitmiş “Buraya dönmek ne güzel” yorumuyla paylaşım yapmıştı.
Şevval Şahin - Yiğit Marcus Aral çiftinden flaş karar!
Şevval Şahin - Yiğit Marcus Aral çiftinden flaş karar! Son dönemde magazin gündemini çokça meşgul eden Şevval Şahin, verdikleri gizli partilerin yanı sıra katıldığı bir televizyon programında sorulara verdiği ya da veremediği cevaplar yüzünden Türkiye'nin gündemine oturmuştu..
Sosyetik isimlerin 'ses perdeli' skandalı!
Sosyetik isimlerin 'ses perdeli' skandalı! Cemiyet hayatının önde gelen isimleri, 'Covid-19' için devletimizin aldığı önlemleri umursamayarak villa partileri yapmaya başlamıştı.
Şevval Şahin'e sevgilisi Yiğit Marcus Aral sahip çıktı
Şevval Şahin'e sevgilisi Yiğit Marcus Aral sahip çıktı 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, katıldığı "Sorgu Sual" programında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İstiklal Marşı hakkındaki sorulara cevap veremeyince gündem olmuştu.
Eleştiriler Şevval Şahin'in takipçi sayısını artırdı!
Eleştiriler Şevval Şahin'in takipçi sayısını artırdı! Son dönemde açıklamaları ve pandemiye rağmen düzenlediği koronaya davetiye çıkaran partileriyle gündeme gelen 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, katıldığı "Sorgu Sual" programıyla gündemden düşmüyor...
Şevval Şahin de modaya uydu!
Şevval Şahin de modaya uydu! Şevval Şahin, son günlerin modası olan anti-gravity yoga yaptı. Adeta uçarken çekilen karelerini sosyal medyadan paylaştı.