Şevval Şahin

Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin 'Denize atma rezaleti' için ne dedi?
Yiğit Marcus Aral ve Şevval Şahin 'Denize atma rezaleti' için ne dedi? Şevval Şahin'in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, Sabancıların torunu Kerem Kamışlı ile ilgili sessizliğini bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Şevval Şahin'in olaylı buluşması
Şevval Şahin'in olaylı buluşması Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, bu sefer fiziğiyle ya da tartışılan güzelliğiyle değil, bambaşka bir olayla gündemde.
Yiğit Marcus Aral'dan flaş Şevval Şahin açıklaması
Yiğit Marcus Aral'dan flaş Şevval Şahin açıklaması Şevval Şahin, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak Yiğit Marcus Aral ile ilişkilerine nokta koyduklarını ifade etmişti.
Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral ayrıldı
Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral ayrıldı Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile olan ilişkisini noktalama kararı aldı.
Şevval Şahin kendisini Athena ilan etti
Şevval Şahin kendisini Athena ilan etti Şevval Şahin, kendisini Yunan mitolojisinde zeka, sanat, strateji, ilham ve barış tanrıçası olan Athena’ya benzetti.
Buse İskenderoğlu yeni yaşına Miami'de girdi
Buse İskenderoğlu yeni yaşına Miami'de girdi 2016 Türkiye Güzeli Buse İskenderoğlu hafta sonu yakın arkadaşı Melisa Gizem ile Amerika Miami’ye gitmiş, Şevval Şahin ile buluşmuştu.
Şevval Şahin sonunda isyan etti: "Artık yeter!"
Şevval Şahin sonunda isyan etti: "Artık yeter!" Son dönemde yaptıklarıyla sürekli eleştiri oklarının hedefinde olan Türkiye güzeli Şevval Şahin, 'Artık yeter' dedi.