Şevval Şahin


Şevval Şahin kışın ortasında yazı yaşıyor Yılbaşından beri sevgilisi Yiğit Marcus’la Bali’de olan Şevval Şahin dün de kışın ortasında yazı yaşadı.
Şevval Şahin'den konuşulan 'yılan'lı paylaşım! Şevval Şahin sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile geçen Eylül'de İngiltere’ye gitmişti. Sonra Amerika Miami’ye, ardından Meksika Tulum’a geçmişlerdi.
Şevval Şahin Bali'de dövme yaptırdı Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Bali'de tatilde olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, dövme yaptırdı.
Şevval Şahin: "Photoshop'a ihtiyacım yok" Şevval Şahin sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Miami’ye gitmiş “Buraya dönmek ne güzel” yorumuyla paylaşım yapmıştı.
Şevval Şahin - Yiğit Marcus Aral çiftinden flaş karar! Son dönemde magazin gündemini çokça meşgul eden Şevval Şahin, verdikleri gizli partilerin yanı sıra katıldığı bir televizyon programında sorulara verdiği ya da veremediği cevaplar yüzünden Türkiye'nin gündemine oturmuştu..
Sosyetik isimlerin 'ses perdeli' skandalı! Cemiyet hayatının önde gelen isimleri, 'Covid-19' için devletimizin aldığı önlemleri umursamayarak villa partileri yapmaya başlamıştı.
Şevval Şahin'e sevgilisi Yiğit Marcus Aral sahip çıktı 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, katıldığı "Sorgu Sual" programında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İstiklal Marşı hakkındaki sorulara cevap veremeyince gündem olmuştu.