Şevval Sam


Yasak Elma dizisi sezon finaline gidiyor
Yasak Elma dizisi sezon finaline gidiyor Medyapım imzalı fenomen dizi Yasak Elma'nın sezon final tarihi belli oldu.
Şevval Sam annesi Leman Sam'ın saçını ördü
Şevval Sam annesi Leman Sam'ın saçını ördü "Yasak Elma" dizisinde 'Ender' karakteri ile büyük beğeni toplayan Şevval Sam, önceki akşam Cihangir’de bir mekânda annesi Leman Sam ile bir aradaydı.
Şevval Sam: "Hamileyken devamlı dua ettim"
Şevval Sam: "Hamileyken devamlı dua ettim" Şevval Sam'dan oğlu Tarık Emir Tekin'e övgü dolu sözler... "23 yaşında anne oldum, onunla büyüdüm sayılır. Hayranlık duyuyorum. "
Mersin’de Şevval Sam rüzgarı
Mersin’de Şevval Sam rüzgarı Ünlü sanatçı Şevval Sam, Mersin'de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen konserde sahne aldı.
Şevval Sam'ın planı oğluyla karavan tatiline çıkmak
Şevval Sam'ın planı oğluyla karavan tatiline çıkmak 'Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, oğlu Tarık Emir Tekin ile birlikte, Serkan Altunorak'ın tek kişilik oyunu 'Dalgakıran'ı izledi.
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy’un annesi Leman Aksoy önceki gün hayata gözlerini yummuştu.
Cihan Nacar defilesinde mankenler geçidi
Cihan Nacar defilesinde mankenler geçidi Çağla Şıkel, Tülin Şahin ve Şevval Şahin önceki akşam aynı podyumda arz-ı endam etti. 22 yaşındaki Şahin ile şova damgasını vuran 43 yaşındaki iki çocuk annesi Şıkel ile bir çocuk annesi 41 yaşındaki Şahin, yıllara meydan okuduklarını yine gösterdi.