Şevval Sam

Yasak Elma dizisiyle ilgili flaş gelişme
Yasak Elma dizisiyle ilgili flaş gelişme Beşinci sezonu devam eden "Yasak Elma" dizisiyle ilgili şimdiden 6. sezon planları yapılıyor.
Yasak Elma'ya yeni oyuncu
Yasak Elma'ya yeni oyuncu Beşinci sezonunda da ilgiyle izlenen "Yasak Elma" sürekli değişen kadrosuyla da dikkat topluyor.
Şevval Sam: "Oğlum futbolcu olmasın diye çok dua ettim"
Şevval Sam: "Oğlum futbolcu olmasın diye çok dua ettim" Şevval Sam, Beşiktaş'ın 'sarı fırtına'sı eski eşi efsane futbolcu Metin Tekin ve oyunculuğu seçen oğlu Tarık Emir Tekin hakkında konuştu.
Tarık Emir Tekin ve Şevval Sam tarzlarını konuşturdu
Tarık Emir Tekin ve Şevval Sam tarzlarını konuşturdu Şık giyim tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan Tarık Emir Tekin önceki gün annesi Şevval Sam ile objektiflere yansıdı.
Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz'dan 'Çok Yasak' paylaşım!
Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz'dan 'Çok Yasak' paylaşım! "Yasak Elma "ekibi yeni bölümü bu hafta dizinin yakışıklı oyuncusu Berk Oktay'ın evinde izledi.
Yasak Elma ekibinin eğlenceli gecesi
Yasak Elma ekibinin eğlenceli gecesi Fox TV'de izleyicisiyle buluşan "Yasak Elma" dizisi, beşinci sezonuyla ekranlara geri döndü. Başarılarını kutlamaya çıkan dizinin kadrosu, gazetecilerle konuşmayı da ihmal etmedi.
Şafak Pekdemir'in rezalet gecesi Şevval Sam'ı telaşlandırdı
Şafak Pekdemir'in rezalet gecesi Şevval Sam'ı telaşlandırdı Konser ve dizi çekimleri arasında mekik dokuyan Şevval Sam, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.