Şevval Sam

Güzel oyuncu 'Yasak Elma' dizisine mi katılıyor?
Güzel oyuncu 'Yasak Elma' dizisine mi katılıyor? Beşinci sezonunda Erdal Özyağcılar'ın olmayacağı konuşulan "Yasak Elma" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Tarık Emir Tekin: "Aileme layık olmak için çalışıyorum"
Tarık Emir Tekin: "Aileme layık olmak için çalışıyorum" Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Sadakatsiz’in ‘Selçuk’u Tarık Emir Tekin sevgilisi Sofia Katc ile önce Çeşme’de tatil yaptı, ardından da Bodrum’a geçti.
Şevval Sam 'Benim neyim eksik' diyerek paylaştı
Şevval Sam 'Benim neyim eksik' diyerek paylaştı ‘Yasak Elma’ dizisinin oyuncusu Şevval Sam, rol arkadaşı Eda Ece’nin çektiği iddialı karesini paylaştı.
Şevval Sam'dan konuşulacak 'rekor' iddiası
Şevval Sam'dan konuşulacak 'rekor' iddiası "Yasak Elma" dizisi sezon finali yapacak olan Şevval Sam, yaz ayı için karavanını hazırlıyor.
Şevval Sam müjdeli haberi muhabirlerle paylaştı
Şevval Sam müjdeli haberi muhabirlerle paylaştı Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, önceki gün Yeniköy’de görüntülendi. Mutfak alışverişi yapan Şevval Sam, aracına bineceği sırada gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Şevval Sam: "Corona virüse yakalanmışım, farkında değilim"
Şevval Sam: "Corona virüse yakalanmışım, farkında değilim" "Yasak Elma" dizisinin oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, önceki gün Levent’te objektiflere yansıdı. Sam, “Ben de Covid-19’a yakalanmışım, atlatmışım, farkında değilim" dedi.
Şevval Sam'a karıştığı ölümlü kaza soruldu
Şevval Sam'a karıştığı ölümlü kaza soruldu Ünlü şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı.